2D ir 3D Projektavimas Vizualizacija Pagrindų mokymai

1) 2 D ir 3 D Dizainas, profesionalus Renderizavimas (Foto Realistinio vaizdo kūrimas), animacijos ir video kūrimas.

2) Įvairių dizaino programų mokymai – nuotoliniu būdu (PDF formato failų pateikimas iš praeitos medžiagos pasikartojimui ir įsisavinimui ).

3) SĖKMĖS ĮGŪDŽIŲ KONSULTACIJOS
arba KO MOKYKLOSE NEMOKO !!!

Mokymai ir konsultacijos paremtos įžymių žmonių gyvenimo patirtimi. Viena savaitinė pamoka, po kurios gaunate PDF failą iš praeitos medžiagos + nemokamos 30 min. po kiekvienos pamokos temos išdėstymo.
Pirma konsultacija – nemokama!

4)
Ieškome, kas galėtų bendradarbiauti Skaitmeninių Vaizdų (Digital images) Internetinės reklamos arba Marketingo srityje, siekiant generuoti daugiau pardavimų. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Tumblr ir t.t. platformose. Atlyginimas priklauso nuo pardavimų. Darbas nuotolinis, iš namų. Susidomėjusius apmokau, nes pats tuom jau eilę metų užsiimu, bet norėčiau deleguoti patikimiems žmoniems.

Rašyti: algirdasdesign@gmail.com
arba skambinti tel. 8 603 99838
http://Instagram.com/algirdasdesign

5) …ieškome ILGALAIKIŲ PARDAVĖJŲ
*** Šis darbas yra nuotolinis, viskas, ką jums reikia padaryti, yra surasti klientų iš „Google“ ir siųsti jiems el. laišką, pristatyti mūsų sukurtus Skaitmeninius Vaizdus ir parduoti juos. Kai klientai pateiks užsakymą, jūs gausite komisinius arba procentus nuo parduoto produkto kainos. Pradžioje 10 %, toliau 15 %, 20 %, 25 %, 30 %. Mes kuriame kasmet naujus produktus, ir ieškome ilgalaikių pardavėjų.

http://www.contemporary-artists.co.uk/author/algirdas/
http://www.artpal.com/algirdasdesign
http://Instagram.com/algirdasdesign

Sąlygos prisijungti prie mūsų :

1. Turite laisvo laiko.
2. Atlikote su pardavimais susijusį el. pašto rinkodaros darbą.
3. Norėti dibti ir užsidirbti pinigų.
4. Geri elektroninio pašto bendravimo įgūdžiai.
5. Būti kantriam/ai ir atkaklūs/iai.

Daugiau informacijos gausite susisieke el. p-tu: algirdasdesign@gmail.com ir tel. +370 603 99838

*INTERJERO / EKSTERJERO IR KITŲ DIZAINO PRODUKTŲ KŪRIMAS. AutoCAD 2 D, SketchUp Pro 3D, (taip pat Renderizuoju, tai yra, suteikiu Fotorealistinę išvaizdą). ĮVAIRIŲ OBJEKTŲ VIZUALIZACIJOS (interjerai / eksterjerai, kiti dizaino produktai, video kūrimas).
INDIVIDUALIAI mokau, (tiesiogiai ir nuotoliniu būdu) norinčius greitai ĮGYTI PAGRINDUS su 3 Ds Max, AutoCAD, Revit, SketchUp 3D, Adobe Photoshop CS6/CC, Adobe Illustrator CS6/CC, CorelDraw bei animacijos kūrimo ir Video redagavimo pagrindų. * Pirma konsultacija – nemokama !

p.s. Teikiu nemokamas konsultacijas Vizualizacijos, 3 D Dizaino ir kitais šia tema susijusiais klausimais. Nemokamai mokau esminių Dizaino Programų pagrindų, tuos, kurie turi norą mokytis, bet neišgali susimokėti.

Susisiekti +37060399838
Adresas: Klaipėdos m. sav.,
ID: 32884   2019-07-20

Rekomenduojame

Geodezija žemėtvarka nužymėjimo darbai Matlankis.lt

Geodezija žemėtvarka nužymėjimo darbai Matlankis.lt

Matlankis – Jūsų partneris ir pakalbininkas žemėtvarkos ir geodezijos srityje. Teikiame visas pagrindines geodezijos ir žemėtvarkos paslaugas, taip pat galime pasiūlyti savo pagalbą pritaikant geografinių informacinių sistemų sprendimus Jūsų veiklai arba verslui. Dirbame jau daugiau nei dešimt metų. Savo darbe vadovaujamės sąžiningumu, sukauptomis žiniomis ir patirtimi, pagarba klientui, nešališkumu. Mums svarbios vertybės: profesionalumas, mūsų teikiamų […]

Namų pridavimas

Namų pridavimas

• Rengiame tvirtinamas deklaracijas apie statybos užbaigimą; • Teikiame prašymus patvirtinti deklaraciją apie statybos užbaigimą; • Pateikiame prašymus išduoti statybos užbaigimo aktą; • Rengiame prašymus išduoti pažymą apie statinio statybą (be esminių nukrypimų nuo projekto sprendinių); • Teikiame prašymus išduoti pažymą apie statinio nugriovimą; • Teikiame prašymus išduoti statybą leidžiantį dokumentą; • Skenuojame dokumentus, pateikiamus […]

UAB Statybų inžinerinė strategija

UAB Statybų inžinerinė strategija

Pastatų, inžinerinių tinklų projektų rengimas, techninė priežiūra, projektų/statybos valdymas, pastatų pridavimas.

Buto kapitalinio remonto projektas
660.00 €

Buto kapitalinio remonto projektas

Minimalios sudėties projektas privalomas ardant laikančiąsias sienas blokiniame ar mūriniame daugiabutyje. Padarysim! BAZINIS PAKETAS: bendroji ir konstrukcijų dalis su konstrukcijų skaičiavimu. OPTIMALUS PASIŪLYMAS: buto perplanavimo pasiūlymai su baldų išdėstimu, optimalaus kertamų angų dydžio ir vietos parinkimas (architektūros dalis) + medžiaga kaimynų parašų rinkimui+ bazinis paketas. MAKSIMALI PASLAUGA: bazinis + optimalus + perplanuoto buto 3D vizualija […]