Apdailos ABC Pastatu griovimas

Apdailos ABC Pastatu griovimas

Pastatų griovimas

Reikalavimas nugriauti ar atnaujinti pastatą atsiranda dėl įvairių priežasčių. Labai svarbu, kad būtų laikomasi tinkamo pastatu griovimo proceso.

Kiekvieno pastato gyvavimo trukmė vadinama „projektavimo trukme“.

Kitos priežastys yra tai, kad naujos pakeičia senas struktūras. Konstrukcija prarado stabilumą arba gali turėti struktūrinių pažeidimų.

Pastatu griovimas – reiškia ardymą ar konstrukciju pašalinimą. Pastato griovimas yra statinio išmontavimo procesas po jo gyvavimo trukmės ar tinkamumo naudoti iš anksto planuojant ir kontroliuojant griovimo metodus.

Keturi pastato griovimo proceso etapai yra

a) Apklausa

b) Pavojingų medžiagų šalinimas

c) Plano rengimas

d) Saugos priemonės
Geodezijos

Apklausa reiškia įvairių pastato ar struktūros ir aplinkos savybių tyrimą. Dviejų tipų apklausos yra

a) Pastatų tyrimas

b) Struktūrinis tyrimas

riovimo įrankis, pvz., Trupintuvas, žirklės ar plaktukas, yra pritvirtintas prie rankos galo ir naudojamas pastatui suskaidyti iš viršaus į apačią. Mašina pašalina didelius konstrukcijos gabalus, o speciali priežasčių įgula suskaido gabalus ir rūšiuoja juos šalinimui.

Griovimo kamuolys griovimo, arba kranas ir rutulio griovimo, yra vienas iš seniausių ir labiausiai paplitusių būdų pastato griovimo ir paprastai naudojamas betono ir kitų mūro konstrukcijų. Griovimo kamuolys yra pakabinamas ant krano ar kitos sunkiosios įrangos kabelio. Kamuolys yra arba nukritęs ant konstrukcijos, arba įsmeigtas į konstrukciją, tiesiog sutraiškant pastatą pakartotiniais smūgiais.

Aukštos kvalifikacijos ir patyrę griovimo operatoriai turi atlikti griovimo kamuolys griovimo. Sklandumas kontroliuojant rutulio sūpynės yra labai svarbus, nes trūksta tikslo gali patarimas arba perkrauti kraną. Šiuo metodu nugriauto pastato dydį riboja krano dydis ir darbo patalpa, įskaitant artumą elektros linijoms.

Griovimo kamuolys griovimo sukuria daug dulkių, vibracijos ir triukšmo.
Selektyvus griovimas

Profesionalūs pastatu griovimo darbai – mūsų specializacija.

Raktažodžiai:

Pastatu griovimas, pastato griovimo darbai, pastatu griovimas kaina, pastato griovimo kaina, namo griovimas, namo griovimo kaina

Susisiekti 831357258
ID: 53768   2020-12-14

Rekomenduojame

FASADŲ ŠILTINIMAS,DEKORAS,KLINKERIS. KLAIPĖDA

FASADŲ ŠILTINIMAS,DEKORAS,KLINKERIS. KLAIPĖDA

Šiltiname fasadus, keičiame stogo dangas, skardiname, dedame dekorą, klijuojame klinkerį, atliekame vidaus tinkavimo ir apdailos darbus Klaipėdos apskrityje, visa info tel. 860394321

Pirties įrengimas. Saunos, turkiškos pirties įrengimas.
1000.00 €

Pirties įrengimas. Saunos, turkiškos pirties įrengimas.

PIRTIES ĮRENGIMAS. ĮRENGIU PIRTIS, ŠIUOLAIKIŠKAI, ĮVAIRIOS PASKIRTIES: SAUNA, RUSIŠKA, TURKIŠKA GARINĖ, KOMBINUOTA IR PAN. PASIRŪPINU AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOMIS (sukomplektuoju visą konstrukcinę ir apdailos medieną, reikalingas mežiagas), ĮRANGĄ (krosnelės, garo generatoriai, apšvietimas, ventiliacijos sistema, tvirtinimo, izoliacinės medžiagos ir pan.). SUPROJEKTUOJU PIRTIES IŠPLANAVIMĄ. PARENGIU IŠANKSTINĘ SĄMATĄ. DARBAS KOKYBIŠKAS, ATLIEKAMAS SUTARTU LAIKU. Klaipėda. Tel:861250701 El.paštas: sauna.garine@gmail.com

Gipskartonio montavimas

Gipskartonio montavimas

Gipskartonio montavimo darbai, lubos, pertvaros. Vidaus sienu apsiltinimas Darbus atliekame greitai, kruopsciai ir atsakingai !

Sienų dekoravimas- tapyba, bareljefai

Sienų dekoravimas- tapyba, bareljefai

Lipdau ant sienų bareljefus pagal užsakovo, dizainerio ar savo pasiūlytą eskizą. Tapau ant sienų ir lubų freskas, tapau vaikų kambariuose.

apdailos darbai

apdailos darbai

atliekame vidaus apdailos darbus. Sukame gipsa, glaistome-dazome, klojame laminata, klijuojame plyteles, atliekame smulkjius elektriko darbus, Dirbame Vilniaus mieste, Taip pat atliekame skubius darbus

Gipso kartono montavimas ,glaistymas dazymas

Gipso kartono montavimas ,glaistymas dazymas

Dažymas glaistymas gipso plokščiu montavimas Panevėžys