Architekto paslaugos Kaune ir aplink Kauno m.

Architekto paslaugos Kaune ir aplink

Architektas Kaune – atestuoto architekto paslaugos Kaune ir Kauno rajone.

Projektuoju individualius namus ir visuomeninius pastatus. Rengiu pastatų ir jų kompleksų projektinius pasiūlymus bei projektus.
Projektiniai pasiūlymai, kaip galimybių studija, gali padėti įvertinti numatomas išlaidas į investicinį projektą.
Parengtus projektus derinu statybos leidimui gauti. Kliento patogumui padedu užsakyti projektavimo sąlygas.

Susisiekite su manimi:
El. paštu: vytautas.vytuvis@gmail.com
Tel.: +37068610322

Daugiau mano darbų galima rasti nuorodoje:
https://www.facebook.com/architektas.vytautas.vytuvis

Veiklos sritys:
Pastatų projektavimas / projektai (gyvenamojo namo projektas, A, A+ klasės namų projektai, namo iki 80 kv. m (m2) projektas, sodo pastato projektas, visuomeninio pastato projektas, pagalbinio ar ūkinio statinio projektas ir kitų pastatų bei statinių projektai)

Projektinių pasiūlymų rengimas (statinio architektūra, pastatų, statinių, namų grupių (urbanizacijos), butų ar patalpų dizainas, sklypo sutvarkymas, apželdinimas ir vertikalus planavimas).

Projektų rengimas, brėžinių braižymas.

Susisiekti +37068610322
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 25714   2019-03-14
BALDAI, INTERJERO DIZAINAS
50.00 €

BALDAI, INTERJERO DIZAINAS

Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairias spintas su stumdomomis ir varstomomis durimis, drabužines, komodas, modernius svetainės ir virtuvės baldus iš LMDP ir MDF plokščių. Galime pasiūlyti įvairius langų uždengimo variantus: roletus, žaliuzes, markizes.

Nestandartinių akvariumų projektavimas, gamyba, įrengimas bei priežiūra. Akvariuminių prekių pardavimas. Akvariumų nuoma

Nestandartinių akvariumų projektavimas, gamyba, įrengimas bei priežiūra. Akvariuminių prekių pardavimas. Akvariumų nuoma

Projektavimas ir gamyba. Akvariumų gamyba užsiimame jau dvidešimt metų, nuolat analizuojame ir tobuliname savo gamybos technologijas, galime pasiūlyti skirtingų dydžių bei modelių akvariumų ir akvariumų baldų. Suprojektuojame ir pagaminame klientų poreikius atitinkantį akvariumą. Taip pat įvertiname pasirinktą vietą, patariame ir paruošiame projektą akvariumui, kuris būtų puiki interjero detalė. Įrengimas. Įrengiame visai naujus akvariumus, atgaiviname senus […]

Growing Studio

Growing Studio

Teikiame Interjero dizaino paslaugas. Konsulatacija, eskizavimas, projektavimas, modeliavimas, procesų valdymai, atskirų dizainų projektavimas ir pagaminimas (baldai, veidrodžiai, šviestuvai, parketas, dekoras).

Interjero dizainerė Alina Venskutė

Interjero dizainerė Alina Venskutė

PASLAUGOS: interjero projektavimas nuo A iki Z____________ STILIUS: nuo minimalizmo iki klasikos_______________________ KAINA (projekto): investicija, atsiperkanti per racionaliai panaudotą/sutaupytą plotą ir medžiagas.