Brangiai perku Teleloto laimingus bilietus Vilniaus m.

300.00 €
1

Brangiai perku Teleloto laimingus bilietus

Brangiai perku Teleloto laimingus bilietus!
Laimėjai bilietą/pakvietimą į TV studiją

BRANGIAI perku TELELOTO laimingus bilietus! Atsiskaitau iš karto!

TELELOTO LAIMINGI BILIETAI IR AUTOMOBILIAI!
Brangiai ir greitai nuperku laimingus bilietus ir automobilius! Atsiskaitau iš karto! MOKU BRANGIAUSIAI! SUSISIEK – SUSITARSIME!

BRANGIAI perku TELELOTO ar kitose loterijose (PERLAS, OLIFĖJA, TELELOTO, VIKINGŲ LOTO, KENOLOTO, JĖGA-2, LOTO 1634 ir t.t.) laimingus bilietus ar laimėtus automobilius. Siūlyti įvairius variantus. Visa Lietuva. Pasiimu pats! Dėl kainos susitarsime!

Domina bilietai/pakvietimai į TV studiją.

Siūlyti Nissan Qashqai, Ford Fiesta, Citroen C3, Hyundai i20, Subaru Legacy, Mini One Countryman, VW Jetta, Dacia Duster, Škoda Fabia, Nissan Juke, Suzuki Jimny, Renault Thalia, Chevrolet Spark, Toyota Aygo, Fiat Grande Punto, Audi, Ford, BMW, Chevrolet, Citroen, Honda, Mercedes, Toyota, Nissan, Volkswagen, Peugeot ir kitos markės automobilius.

Kontaktai: +370 682 53969

Perlas, olifėja, teleloto, vikingų loto, kenoloto, jėga-2, LOTO 1634, Nissan Qashqai, Ford Fiesta, Citroen C3, Hyundai i20, Subaru Legacy, Mini One Countryman, VW Jetta, Dacia Duster, Škoda Fabia, Nissan Juke, Suzuki Jimny, Renault Thalia, Chevrolet Spark, Toyota Aygo, Fiat Grande Punto, Audi, Ford, BMW, Chevrolet, Citroen, Honda, Mercedes, Toyota, Nissan, Volkswagen, Peugeot.

Laimėjai bilietą/pakvietimą į TV studiją ar automobilį
Skambink, susitarsime. +370 682 53969

300.00 €
Susisiekti 868253969
Adresas: Vilniaus m. sav., Vilnius,
ID: 3595   2016-03-14

Rekomenduojame

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Su vaidybiniais elementais,skečais ,paįvairinu jubiliejus,vestuves,taip pat vedu ir programas vaikams,galiu ir su vaikų teatro spektakliu,kalėdų seneliu,iliuzionistu…

Mobilaus kubilo nuoma
50.00 €

Mobilaus kubilo nuoma

Tai – puiki pramoga, poilsis ir grūdinimasis, o kartu galimybė smagiai praleisti laiką su šeima, draugais ar kolegomis. Kubile įmontuota vandens masažo sistema (Jakuzzy) ir povandeninis LED apšvietimas. Telpa 8-10 žmonių. Pridedame malkų, pristatome į kitus rajonus. Kaina: I-IV – 50,00 Eur, V-VII – 65,00 Eur. Daugiau informacijos: www.nuomatau.lt arba tel.Nr.: 8 625 61061, 8 […]

kambariu nuoma Kaune
20.00 €

kambariu nuoma Kaune

Išnuomoju kambarį Kaune trumpam laikui 2-3 val 15e. ,nakčiai 20e. Savanorių pr. priešais Dubingių pard..860420556 Kava ,arbata,du ranksluosciai, dienai ir patalyne iskaiciuota nakčiai i nuomos kaina.

Video operatoriaus paslaugos

Video operatoriaus paslaugos

Gyvenime turime daug gražių ir brangių švenčių bei įdomių, ir išskirtinių renginių. Iš tiesų nėra labai svarbu kokia tai šventė ar renginys: vestuvės, krikštynos, gimtadienis, jubiliejus, šimtadienis, išleistuvės ar darbo vakarėlis. Svarbu tai, kad Jūs norite visa tai įamžinti audringame emocijų ir jausmų bei tokiame ryškiame meilės ir laimės spalvų pilname filme. Kviečiu peržiūrėti čia […]