Buhalterinės apskaitos paslaugos

1

Buhalterinės apskaitos paslaugos

Mažų ir vidutinių įmonių apskaita nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų sudarymo. Teikiame deklaracijas valstybinėms institucijoms: VSDFV (sodrai), VMI, statistikos departamentui, registrų centrui. Dirbame su savo apskaitos programa, tačiau galime jungtis ir prie kliento programos nuotoliniu būdu. Sutvarkome apleistą buhalteriją. Padedame įsteigti naujas įmones, greitai ir pigiai.
Su klientais sudarome paslaugų teikimo sutartį, už suteiktas paslaugas išrašome PVM sąskaitą faktūrą. Savo veiklą esame apdraudę profesiniu civilinės atsakomybės draudimu. Apskaitos kaina – sutartinė. Priklauso nuo pirminių dokumentų kiekio ir darbuotojų skaičiaus. Jeigu norite tiesiog greito atsakymo parašykite el. laiške planuojamu dok. kiekį vnt., garbuotojų skaičių, įmonės veiklą, informuosime apie preliminarią kainą. Mano el.p rommazab@gmail.com. Galite siūlyti savo kainą, o mes pasiūlysime paslaugų kiekį už Jums prieinamą kainą. Mūsų ofiso patalpos Jonavos g., Kaune.

Susisiekti +37065633096
ID: 29185   2018-11-28

Rekomenduojame

Buhalterinės apskaitos programa CENTAS, konsultacijos
242.00 €

Buhalterinės apskaitos programa CENTAS, konsultacijos

Buhalterinės apskaitos programa „CENTAS“ Instaliuojame ir konsultuojame. tel.8600-38320 el.paštas: info(eta)itneta.lt Programos kaina 242.00 € Organizuojame individualius (distancinius) kursus norintiems išmokti dirbti su buhalterine programa “Centas”. Materialinių vertybių ir piniginių lėšų apskaita: * Pirkimai – pardavimai. * Mokėjimo dokumentų registravimas. * Atsiskaitymų apskaita. Faktoringas. * Kasos ir banko apskaita. * Neribotas sandėlių skaičius. Vidiniai judėjimai. Inventorizacija. […]

MB Apskaityta

MB Apskaityta

Teikiame kvalifikuotas ir kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas. Įmonių steigimas, metinių finansinių ataskaitų sudarymas ir teikimas. Sudarius apskaitos paslaugų teikimo sutartį, konsultavimo paslauga nemokama.

Buhalterijos paslaugos
49.00 €

Buhalterijos paslaugos

UAB „Baltijos buhalteris“ – tai visoje Lietuvoje dirbanti buhalterinių paslaugų įmonė. Pasirinkus mus, tvarkysime Jūsų įmonės: apskaitą, ruošime veiklos ataskaitas, analizuosime finansinius rodiklius, konsultuosime ir patarsime visais rūpimais klausimais. Apskaitos tvarkymas nuotoliniu būdu.

Parduodama statybos įmonė su atestatu

Parduodama statybos įmonė su atestatu

Parduodama atestuota statybinė įmonė. Atestatas suteikia teisę būti ypatingojo statinio statybos rangovu. Įmonė gali užsiimti šiais darbais: • žemės darbais; • statybinių konstrukcijų statyba ir montavimu; • stogų įrengimu; • apdailos darbais (įskaitant fasado darbus). Parduodama įmonė neturi skolų ir įsipareigojimų. Atestuotos įmonės privalumas tas, kad veiklą galėsite vykdyti kitą dieną, po įmonės įsigijimo. Taip […]