DENGIAME IR RENOVUOJAME STOGUS BEI ATLIEKAME VISUS SKARDINIMO DARBUS Kaišiadorių r.

DENGIAME IR RENOVUOJAME STOGUS BEI ATLIEKAME VISUS SKARDINIMO DARBUS

Šlaitinių stogų dengimas, įvairus skardinimas, karkaso, gegnių statymas, taip pat ir stogų remontas.
Statome pavėsines, terasas, malkines, stogines ir kitus karkasinius statinius, renovuojame senus stogus. Kalame pakalimus, montuojame lietaus sistemą, skardiname kaminus. Dirbame visus su medžio konstrukcijom susijusius darbus.
Kruopščiai ir atsakingai atliekame darbus. Dirbame konkurencingomis kainomis, susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią sąmatą.
Dirbame su Jūsų arba mūsų medžiagomis padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią variantą. Padėsime Jums išsirinkti kainos ir kokybės santykį atitinkančias statybines medžiagas.

Susisiekti 863434133
Adresas: Kaišiadorių r. sav.,
ID: 39813   2019-10-01
Gaminame ir statome rąstinius statinius

Gaminame ir statome rąstinius statinius

Gaminame ir statome rąstinius-karkasinius skydinius namus ,vasarnamius,pirtis ir kitus gaminius iš medžio.

Šiltinimas ekovata, knauf vata poliuretano putomis

Šiltinimas ekovata, knauf vata poliuretano putomis

Šiltinimas ekovata,knauf vata poliuretano putomis, Dirbame visoje Lietuvoje. Dirbame savaitgaliais: Pasirupinkite savo namų šiluma ir sutaupykite šildymo sezonu. Mes jums dabar siulome tai padaryti konkurencingomis kainomis. Turime visus europinius sertifikatus. Šiltiname šlapiu budu: šlapiu budu šiltiname dazniausiai renovuojamus senus senolių rastinius namus. Sausasis apšiltinimo ekovata būdas Namų ir įvairių pastatų karkasinių konstrukcijų tarpai, pastogės ertmės, […]

Apsauginių žaliuzių, terasos markizių remontas, montavimas

Apsauginių žaliuzių, terasos markizių remontas, montavimas

Remontuoju, montuoju apsaugines žaliuzes, terasos markizes, žaliuzines grotas, vartus, visų rūšių fasado žaliuzes. Padedu įsigyti didmeninėmis kainomis. Dirbu visoje LT

PARDUODAMI POLIKARBONATINIAI ŠILTNAMIAI
225.00 €

PARDUODAMI POLIKARBONATINIAI ŠILTNAMIAI

Parduodame polikarbonatinius šiltnamius pagamintus Lietuvoje ir Europoje. Taip pat parduodama polikarbonato danga, profiliai. Gaminame polikarbonatinius stogelius, užuovėjas. Laistymo sistemos šiltnamiams.