DENGIAME IR RENOVUOJAME STOGUS BEI ATLIEKAME VISUS SKARDINIMO DARBUS Kaišiadorių r.

DENGIAME IR RENOVUOJAME STOGUS BEI ATLIEKAME VISUS SKARDINIMO DARBUS

Šlaitinių stogų dengimas, įvairus skardinimas, karkaso, gegnių statymas, taip pat ir stogų remontas.
Statome pavėsines, terasas, malkines, stogines ir kitus karkasinius statinius, renovuojame senus stogus. Kalame pakalimus, montuojame lietaus sistemą, skardiname kaminus. Dirbame visus su medžio konstrukcijom susijusius darbus.
Kruopščiai ir atsakingai atliekame darbus. Dirbame konkurencingomis kainomis, susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią sąmatą.
Dirbame su Jūsų arba mūsų medžiagomis padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią variantą. Padėsime Jums išsirinkti kainos ir kokybės santykį atitinkančias statybines medžiagas.

Susisiekti 863434133
Adresas: Kaišiadorių r. sav.,
ID: 39813   2021-05-13

Rekomenduojame

Stogu dengimas karkasiniu namu statyba

Stogu dengimas karkasiniu namu statyba

Stogu dengimas įvairią danga,senų stogu renovacija, konstrukcijos keitimas, karkasiniu namu statyba,padedame įsigyti medžiagas,sudarome sąmatas

Plataus profilio darbuotojai/pagalbiniai darbininkai

Plataus profilio darbuotojai/pagalbiniai darbininkai

Statybų įmonė ieško plataus profilio darbuotojų, pagalbinių darbininkų. Darbo užmokestis – sutartinis.

Stogu dengimas

Stogu dengimas

Dengiame stogus hidroizoliacine danga ( mida ), galima su pasiltinimu, savo arba uzsakovo medziagomis. Darbams suteikiama garantija. Ilgamete patirtis.

Stebėjimo kamerų montavimas

Stebėjimo kamerų montavimas

Domitės apsaugos sistemomis? Užsukite į www.saugesnis.lt. Padėsime išsirinkti ir sumontuoti jums labiausiai tinkančias apsaugos sistemas. Pas mus galite rasti: Stebėjimo kameras Signalizacijas Telefonspynes Priešgaisrines sistemas Telefono numeris: +370 602 41 679 El. paštas: info@saugesnis.lt

Patalpų šiltinimas purškiamomis poliuretano putomis

Patalpų šiltinimas purškiamomis poliuretano putomis

Šiltiname įvairios paskirties pastatus , stogus purškiamomis atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis Ilgalaikė patirtis , naudojame tik vokiškas medžiagas . Kokybę garantuojame .

Kasame,valome,giliname šulinius

Kasame,valome,giliname šulinius

Kasame,valome,giliname šulinius.Surandame vandens gyslą.Prekiaujame šulinio žiedais,dangčiais.Galime pristatyti į vietą.