Dujinių katilų ir elektrinių vandens šildytuvų remontas Vilniaus m.

Dujinių katilų ir elektrinių vandens šildytuvų remontas

Montuojame kieto kuro ir dujinius katilus.

Atliekame katilų remonto, derinimo ir paleidimo darbus.

Atlikdami dujinių ir kieto kuro katilų priežiūrą, profilaktiką, aptarnavimą ir taisymą – visada stengiamės pas klientus atvykti per minimaliai trumpą laiko tarpą, ypač šildymo sezono metu.

Atliekame Ariston, Dražice, Gorenje, Tatramat, Thermex ir kitų gamintojų elektrinių vandens šildytuvų (boilerių) montavimą, remontą ir profilaktinį valymą nuo kalkių.

Visi dujinių katilų, kieto kuro katilų ir elektrinių vandens šildytuvų serviso (aptarnavimo) darbai atliekami šių prietaisų buvimo vietoje (išimtys gali sudaryti atskirų, nedidelių jų mazgų remontas).

Mūsų meistrai taip pat gali suteikti ir kitas santechniko paslaugas: atlikti avarinius, nestandartinius ir kitus darbus.

DIRBAME VILNIUJE, KAUNE ir KLAIPĖDOJE.

Susisiekti 860088262
Adresas: Vilniaus m. sav., Vilnius,
ID: 15044   2014-04-12

Rekomenduojame

Skalbimo mašinų, džiovyklių ir indaplovių remontas Vilniuje

Skalbimo mašinų, džiovyklių ir indaplovių remontas Vilniuje

Remontuojamos visų gamintojų buitinės skalbimo mašinos, džiovyklės, indaplovės ir viryklės. Specializuojuosi šiose srityse, dėl to remontą atlieku įpatingai greitai, tiksliai ir nedidele kaina. Taip pat remontuoju daugumą pramoninių skalbimo ir džiovinimo mašinų. Atvykimas į vietą Vilniuje ir apylinkėse pagal susitarimą. Skambinti numeriu 864523495. Atliktiems darbams suteikiama garantija.

Kompiuterių remontas Panevėžyje ir Šiauliuose
20.00 €

Kompiuterių remontas Panevėžyje ir Šiauliuose

Kompiuterių remontas Panevėžyje ir Šiauliuose Remontuojame visą kompiuterinę ir skaitmeninę techniką. Remonto darbus atliekame greitai, kokybiškai, suteikiame garantiją. Remonto darbus atliekame naudodami modernią įrangą. Vykstame pas klientus į namus Panevėžio ir Šiaulių mieste. Nešiojamųjų kompiuterių remontas; Stacionarių kompiuterių remontas; Monitorių remontas; Spausdintuvų, kopijuoklių remontas; Foto/Video technikos remontas; GPS navigacijų remontas, žemėlapių atnaujinimas Spalvotas, nespalvotas spausdinimas […]

Pramoniniu šaldytuvų remontas 24/7

Pramoniniu šaldytuvų remontas 24/7

Atliekame visų pramoniniu šaldytuvų remonta. Jums patogiu metu atvyksime jūsų nurodytu adresu Vilniuje. – Greitas šaldytuvo remontas. – Gera kaina. – Garantija. – Išrašome sąskaitas – Garantinė ir pogarantinė priežiūra – Šaldytuvų gumų keitimas – Profesionaliai ir periodiškai prižiūrime jūsų įrangą – Operatyviai reaguojame į užklausas ir užtikriname aukščiausio lygio priežiūrą – Prireikus atvykstame, apmokome […]

CB radijo įrangos montavimas, priežiūra, remontas
15.00 €

CB radijo įrangos montavimas, priežiūra, remontas

Reikia sumontuoti radijo ryšio sistemą į Jūsų automobilį? Galbūt sugedo CB radijo stotelė? O gal tiesiog užsuksi pas mus paderinti anteną? Laukiam Tavęs! Patyrę meistrai prikels naujam gyvenimui sudegintus, visko mačiusius prietaisus, bei atliks visus montavimo darbus! Taip pat užsiimame visų tipų GPS navigacinių imtuvų remontu, žemėlapių atnaujinimu. Galime įrašyti naujausią iGo Primo navigacinę sistemą […]