Energetinė greitoji pagalba sielai ir kūnui-Энергетическая помощь Душе и Телу-Lėja Meilė Aumienė-alhemike-žyniuonė

1

Energetinė greitoji pagalba sielai ir kūnui-Энергетическая помощь Душе и Телу-Lėja Meilė Aumienė-alhemike-žyniuonė

• Intuityvus konsultavimas (online);

Apkabinimai “

• Individualios meditacijos;

• Emocininis palaikymas sunkiai sergantiems, mirštantiems ir jų giminėms;

• Transcendentinis nėščiųjų mokymas;
.“

Pirmoji besąlyginės Meilės patirtis, kurią gauna kūno ląstelės yra gimimo momentu – kūdikį priima rankos pilnos Meilės ir Džiaugsmo. Jam sako meilius žodžius, jį maudo ir glosto ir tuo metu kiekviena kūdikiu ląstelė prisipildo, įsigeria džiaugsmo ir švelnumo energijomis bei suvokimu to, kad jis Žmogus yra mylimas vien dėl to, kad Gimė šioje Žemėje. Ši pirmoji Žemiškoji patirtis ir žinojimas apie bėsaligiška Meilę visam laikui išlieka ląstelių atmintyje.

Pasaulis yra dualus. Auklėjimo sistema įdiegia vaikui, kad Meilę būtina užsitarnauti, jausmus slėpti ir žmogiškumą išreikšti kiek įmanoma rečiau. Vaikai tampa suaugusiais. Dėl klaidingų draudimų, įsitikinimų, įtikėjimų, besąlyginės Meilės ir emocinio palaikymo trūkumo kaupiasi stresas. Atsiranda emocinis alkis, kuris iššaukia pyktį, agresiją, nepagrįstus neapynaktos protrūkius. Prarandama gyvenimo prasmė. Dėl to, žmogiskieji šilti apsikabinimai, švelnūs glostymai besąliginės Meilės energijoje yra būtini kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo jo statuso, padėties, amžiau, lyties, tautybės, tiek vaikui, tiek ir suaugusiam žmogui. Tai padeda sielos ir kūno išgijimui.
Jeigu žmogus pats yra pastoviame emociniame alkyje ir jau seniai neturi bendravimo patirties besąlyginėje Meilėje, kaip jis gali duoti tai kitiems?
Juk gėlė be vandens nudžiūsta. Taip ir žmogaus siela ir kūnas.
Aš turiu gebėjimus, kuriuos vysčiau (ir tebevystau) per visą savo sąmoningą gyvenimą širdies skaistoje – priimti švariausias energijas ir perduoti tiems, kuriems jos reikia. Ten, kur tai yra būtina. Turėdama apvalymo dovaną, destruktyvių energijų transformavimą širdies skaistoje bei gebėjimą Perduoti, aš siūlau energetines-žemiškas paslaugas.
• Intuitivus masažas
(sielos ir kūno terapija-Mėntaliniu blokų transformavimas. Fizinio, emocinio kūno pripildymas pasitelkiant nuoširdžius, gerus žodžius, širdingus apkabinimus ir švelnius paglostymus, kurie pripildo ląsteles besąlygine meile).

Pusiausvyros dėsnis yra paremtas priėmimo ir atidavimo principu.
Todėl seansai,konsultacijos ir vykstanti to metu transformacija nėgativios energijos tai yra Mainais
Žmogus,Jus, pagal savo nuožiūrą, taip, kaip pasakys Jūsų Širdis, dovanojate – perduodate energiją piniginiu ekvivalentu, kuri yra būtina mano žemiškosios egzistencijos palaikymui.
O masažas turi savo kaina.
Laikas: nuo 60minučių ir daugiau, priklausomai nuo poreikių.
Tel. +370 604 223 92;
El.p.ajjanasan@gmail.ru;
www.savespazinimas.lt
skyp. meile.aumiene(Lejana)
Лея Мяйле Аумиене-Мастер Алхимик-целитель,преобразующий деструктивные энергии стресса.
Космобиотерапевт:ведунья,ясновидящая

Сонастрой:безусловная любовь,Наивысшая радость.

Намерения- постоянное поддерживание чистоты своих мыслей,
создание пространства мира любви и гармонии внутри себя.
Усиление энергии Изобилия Жизни -Любви вокруг себя в пространстве и на всей Земле.
Помощь Тем,Кто стремится помочь себя Быть счастливым,самодостаточным

Как?
При помощи Дара Видения и других способностей,с использованием методов алхимии
Через консультации,сеансы,интуитивные массажи.

Человеку предлагается
1.развить в себе Новое Видение
всех тех событий,что происходили и происходят в его жизни ,
2.выявление мыслеформ,создавших негативные ситуации и высветившие внутренние реакции
3.Переосмысление
4.Трансформация
5.Создание новой парадигмы(убеждения) в соответствии с желаемыми изменениями.
Что Еще?
1.По телефону,скайпу проводятся индивидуальные (первично- бесплатные) консультации по любым вопросам,касающихся непосредственно того,кто спрашивает.

2.При встрече или расставании „Обнимашки“ в энергиях безусловной любви
(Первый опыт о безусловной любви клеточки тела получают в момент рождения-младенца принимают Руки в радости и любви.Каждая клеточка ребенка в тот момент напитывается этой энергией нежности,радости,осознания того,что он,человек,любим лишь потому,что Родился на Земле.Однако система воспитания внушает ребенку,что любовь нужно заслужить,что чувства,человечность скрывать нужно ,оттого практически каждый,при встрече с незнакомыми внутренне зажат,даже если внешне общителен.Так возникает эмоциональный голод,вызывающий как у детей,так и у взрослых приступы непонятной злости,агрессии.Человеческие „обнимашки“ в безусловной любви просто необходимы каждому человеку и ребенку и взрослому.Их не хватает и женщинам и мужчинам(особенно,ведь их воспитывают „без телячьих нежностей“)Объятия в безусловности просто необходимы каждому физическому телу не зависимо от возроста.Это способствует исцелению души и тела.)

3.Сеансы алхимии(растворения первопричин возникших в жизни проблем.)
4.Интуитивный массаж-очищение клеток от стрессов и наполнение из энергией безусловной любви

Susisiekti +370 604 22 392
ID: 34533   2019-06-16
Būrėjas, Raganius

Būrėjas, Raganius

MAGIJA TAI ŽINIOS NET TURINT ŽINIŲ IR NETURINT JĖGŲ JOS NEATLIKSI,TAD JEI JŪS TURITE NORIMU TIKSLŲ, PASIEKTI MEILE, SĖKME, ATSIKRATYTI NESĖKMIŲ, GRAŽINTI SĖKMĘ. PANAIKINTI PRAKEIKSMĄ, NUŽIŪRĖJIMUS, APSAUGOTI SAVE, IŠSAUGOTI ŠEIMA, PASVEIKTI, IŠSLYSTI IŠ SUDĖTINGU SITUACIJŲ, VIENIŠAM SURASTI PORĄ, BANDYTI LAIMĖTI TEISMĄ, APSAUGOTI ŽMOGŲ NUO BĖDŲ, PARDUOTI NAMUS PARDUOTI MASINA ,PAKYLIT KARJEROJE AR PAŽEMINTI IR DAUGELI […]

Klasikinis masažas
40.00 €

Klasikinis masažas

Kvalifikuota masažuotoją, siūlo patogų klientų aptarnavimą su klasikiniu ir aromaterapiniu viso kūno masažu,ir malonų pokalbį prie puodelio kavos. 30min-20€ 60min-40€ Квалифицированная массажистка предлагает комфортное обслуживание клиента при классическом и ароматерапическом массаже,приятная беседа за чашкой кофе. 30мин-20€ 60 мин-40€

Tattoo ,pirsing ,permonent
20.00 €

Tattoo ,pirsing ,permonent

Tatuirotes kaina nuo 20€ Intim pirsingas nuo 50€ Sratai, implantai nuo 70€ Auskarai,pirsingas nuo 10€ Permonentinis mk. nuo 40€ Randavimas (scaring) nuo 40€

Durex prezervatyvai
1.00 €

Durex prezervatyvai

Prezervatyvai Durex internetu pigiau. Pristatymas nemokamas. Galimybė prekes atsiimnti Vilniaus parduotuvėje.