Gipso kartono darbai, pertvarų, lubų montavimas

Gipso kartono darbai, pertvarų, lubų montavimas

Profesionali gipso kartono, gipskartonio, gkp montavimo komanda dirba Kaune/Vilniuje ir 100 km. ribose už Kauno.
Skambinti +37067011402
Dėl kainų tartis telefonu, derinamos individualiai pagal objektą ir užsakymo dydį.

Greitai ir kokybiškai montuojame pertvaras, tarpbutines sienas, lygias ir šlaitines lubas, nišas užuolaidoms ar apšvietimui, kuriame nestandartines konstrukcijas.

Per 10m. veiklos sukaupta patirtis leidžia efektyviai naudoti medžiagas, darbus atlikti laiku ir už patrauklią kainą, atliktiems darbams suteikti garantiją. Išrašome sąskaitas. Dirbame tiek su juridiniais, tiek su fiziniais užsakovais.

Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, naudojame modernius įrankius – taupome savo ir kliento laiką. Dirbame tik su savo profesionaliomis medžiagomis.

Situacijos įvertinimas, lukesčių išsiaiškinimas ir sąmatos sudarymas – NEMOKAMAI.Sąmatą galime paskaičiuoti iš kokybiško brėžinio net nevykstant į objektą.

Taip pat galime rekomenduoti tinkavimo, glaistymo, dažymo paslaugas.

Susisiekti +37067011402
ID: 42847   2020-12-26

Rekomenduojame

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Greitai ir kokybiškai tinkuojame rankiniu ir mechanizuotu būdu vidaus ir fasado sienas, kiti apdailos darbai vakarų Lietuvoje,visa informacija tel.860394321.

Pirties įrengimas. Saunos, turkiškos pirties įrengimas.
1000.00 €

Pirties įrengimas. Saunos, turkiškos pirties įrengimas.

PIRTIES ĮRENGIMAS. ĮRENGIU PIRTIS, ŠIUOLAIKIŠKAI, ĮVAIRIOS PASKIRTIES: SAUNA, RUSIŠKA, TURKIŠKA GARINĖ, KOMBINUOTA IR PAN. PASIRŪPINU AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOMIS (sukomplektuoju visą konstrukcinę ir apdailos medieną, reikalingas mežiagas), ĮRANGĄ (krosnelės, garo generatoriai, apšvietimas, ventiliacijos sistema, tvirtinimo, izoliacinės medžiagos ir pan.). SUPROJEKTUOJU PIRTIES IŠPLANAVIMĄ. PARENGIU IŠANKSTINĘ SĄMATĄ. DARBAS KOKYBIŠKAS, ATLIEKAMAS SUTARTU LAIKU. Klaipėda. Tel:861250701 El.paštas: sauna.garine@gmail.com

Grindų betonavimas

Grindų betonavimas

Betonuojame grindis tiek su savo tiek su užsakovo medžiagomis,galime paruošti pagrindą betonavimui, kruopščiai sudedame polistirolą kitas izoliacines medžiagas. Betonavimui naudojame profesionalią vokiečių gamybos įranga, dirbame visoje Žemaitijoje, išrašome sąskaitas. Nemokamai konsultuojame.

Statyba,apdaila

Statyba,apdaila

Plytelių klijavimas,glaistymas,gipso sukimas,nedideli mūro darbai,nedidelių fasadų apšiltinimas ir dekoro tepimas,dažymas,laminato dėjimas,tapetavimas.Kaina sutartinė