Gipso kartono darbai, pertvarų, lubų montavimas

Gipso kartono darbai, pertvarų, lubų montavimas

Profesionali gipso kartono, gipskartonio, gkp montavimo komanda dirba Kaune/Vilniuje ir 100 km. ribose už Kauno.
Skambinti +37067011402
Dėl kainų tartis telefonu, derinamos individualiai pagal objektą ir užsakymo dydį.

Greitai ir kokybiškai montuojame pertvaras, tarpbutines sienas, lygias ir šlaitines lubas, nišas užuolaidoms ar apšvietimui, kuriame nestandartines konstrukcijas.

Per 10m. veiklos sukaupta patirtis leidžia efektyviai naudoti medžiagas, darbus atlikti laiku ir už patrauklią kainą, atliktiems darbams suteikti garantiją. Išrašome sąskaitas. Dirbame tiek su juridiniais, tiek su fiziniais užsakovais.

Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, naudojame modernius įrankius – taupome savo ir kliento laiką. Dirbame tik su savo profesionaliomis medžiagomis.

Situacijos įvertinimas, lukesčių išsiaiškinimas ir sąmatos sudarymas – NEMOKAMAI.Sąmatą galime paskaičiuoti iš kokybiško brėžinio net nevykstant į objektą.

Taip pat galime rekomenduoti tinkavimo, glaistymo, dažymo paslaugas.

Susisiekti +37067011402
ID: 42847   2020-08-31

Rekomenduojame

Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas

Pigiai ir kokybiškai klijuoju plyteles. Atlieku visus darbus susijusius su plytelių klijavimu, gruntavimu, hidrozoliacija, pagrindo įrengimu. Dirbu Kaune ir jo apylinkėse (50km spinduliu).

statybos darbai-aukštalipių paslaugos
1.00 €

statybos darbai-aukštalipių paslaugos

Imonė greitai ir kokybiskai atlieka NUO PAMATU IKI RAKTU VISI STATYBOS DARBAI IR AUKSTALIPIAI Aukstalipiu paslaugos-Pramoninis alpinizmas,Aukstalipiai, valo sniega,nudauzo varveklius nuo imoniu ir individualiu namu stogu,kaminu, monolitiniu ir blokiniu namu siuliu hermetizavimas,apsiltinimas, ITRUKIMU TVARKIMAS,pasaliname pelesiu priezastis, DAZOME TERMOKERAMINIAIS DAZAIS ,ENERGIJOS TAUPIMAS IKI 30 %, dirbame ir kitus statybos bei remonto darbus, dirbame ir su bendrijomis, […]

Vidaus apdailos darbai

Vidaus apdailos darbai

Montuojam gipskartoni,klojam laminata,klijuojam plyteles,glaistom,dazom,tapetuojam, elektros ir kiti darbai.

Mb brigada stato

Mb brigada stato

MB „Brigada stato“ kokybiškai atlieka įvairius statybos darbus: stogų dengimas,karkasinių namų surinkimas, Skydinių namų surinkimas,terasų pastymas,tvorų statymas t.t.