Infraraudonųjų spindulių šildymo nauda mūsų sveikatai

1

Infraraudonųjų spindulių šildymo nauda mūsų sveikatai

Gali atrodyti šiek tiek keista, kad jūsų namuose ar biure veikianti šildymo sistema gali būti naudinga sveikatai, tačiau infraraudonųjų spindulių šiluma nuo seno naudojama daugelyje gydymo metodikų.

Tolimųjų infraraudonųjų spindulių šiluma – tai tokia pati šiluma, kokią jaučiate lauke šiltą vasaros dieną. Ir tai yra priežastis, kodėl nebūtinai jaučiate šaltį šviesią saulėtą žiemos dieną. Spinduliuojanti šiluma (t.y. infraraudonieji spinduliai) šildo objektus, o ne orą. Žmonės taip pat natūraliai skleidžia spinduliuojamąją šilumą ir ypač gerai sugeria infraraudonuosius šilumos spindulius. Taigi, jei jus šiuo metu ėmė dominti infraraudonųjų spindulių šildymas, turbūt jums būtų įdomu sužinoti, kokie yra tokio šildymo privalumai mūsų sveikatai.

Imuninės sistemos stiprinimas

Infraraudonųjų spindulių šildymo sistema generuoja šiltas bangas, kurias mūsų kūnai natūraliai sugeria. Ši papildoma šiluma padeda mūsų kapiliarams natūraliai išsiplėsti, o tai padidina deguonies kiekį ir kraujo regeneraciją. Abu šie veiksniai yra itin svarbūs mūsų pagrindinių organų detoksikacijai. Naudojant infraraudonųjų spindulių šildymo sistemą padidėja baltųjų kraujo kūnelių skaičius, o tai stiprina mūsų imuninę sistemą.

Teigiama, kad infraraudonieji spinduliai gali būti naudingi sergantiesiems vėžiu. Koncentruota infraraudonųjų spindulių šiluma šiuo metu Europoje, įskaitant Vokietiją, Olandiją ir Austriją, naudojama tam tikroms vėžio gydymo procedūroms. Nustatyta, kad viso kūno terminis spinduliavimas taip pat padeda gydyti depresiją ir Laimo ligą.

Geresnė kraujotaka

Infraraudonųjų spindulių šiluma išplečia kūno kapiliarus, todėl labai pagerėja kraujotaka. Tai reiškia, kad veikiant infraraudonajai šilumai padidėja raumenų aprūpinimas krauju. Pagerėjusi kraujotaka paspartina žaizdų gijimą ir sumažina raumenų skausmą.

Sveika širdis

NASA tyrimai parodė, kad infraraudonųjų spindulių šiluma, veikianti širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerino astronautų širdies būklę jiems būnant kosmose. Taip pat buvo nustatyta, kad intensyvus tolimųjų infraraudonųjų spindulių šildymas (per infraraudonųjų spindulių sauną) gerokai pagerino kraujagyslių būklę pacientams, sergantiems diabetu, turinčių aukštą cholesterolio lygį kraujyje ir rūkantiems.

Alergijos sumažėjimas

Įprastinėse šildymo sistemose naudojamas konvekcinis šildymas, kai šildomas oras. Karštas oras pakyla į patalpos viršų (dar vienas įprastinio centrinio šildymo trūkumas), o tai išsklaido dulkes ir kitus alergenus. Todėl infraraudonųjų spindulių šildymas tampa ypač naudingu kvėpavimo sunkumų turintiems žmonėms, kuriems karštas ir sausas oras apsunkina kvėpavimą.

Mažina sąnarių skausmą ir sąstingį

Atlikus išsamius klinikinius tyrimus ir bandymus nustatyta, kad taikant infraraudonųjų spindulių terapiją sumažėja didelė dalis su senėjimu atsirandančių sąnarių problemų, tokių kaip sąnarių skausmas ir sąstingis.

Ar infraraudonųjų spindulių šildymas yra saugus?

Infraraudonųjų spindulių šildymas yra 100 % saugus ir tai patvirtinta daugybe tyrimų. Nors infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos generuoja tokią pačią šilumą kaip ir saulė, iš infraraudonųjų spindulių plokščių nesklinda kenksmingi UV spinduliai. Infraraudonųjų spindulių šiluma suteikia išskirtinę naudą sveikatai, kurios nėra įprastiniame centriniame šildyme. Žinoma, tai jokiu būdu nėra sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Tačiau infraraudonųjų spindulių šildymas namuose ar darbo vietoje ne tik sumažina išlaidas, bet ir sukuria sveikesnę aplinką.

Rekomenduojame

Refinansavimo paslaugų nauda – akivaizdi

Refinansavimo paslaugų nauda – akivaizdi

Patekote į ganėtinai keblią situaciją ir reikia nemažos pinigų sumos? Be abejo, kad lengviausia skolintis yra internetu, tačiau skolinimosi galimybės kiekvienam vartotojui yra skirtingos. Iš esmės finansinių problemų užklupti žmonės neturėtų paskubomis rinktis atsitiktinių kreditorių. Kartais išmintingiau būtų domėtis specifinėmis paslaugomis. Refinansavimo paslaugos neretam tampa išsigelbėjimu Viena dažniausiai pasitaikančių problemų, kuri ištinka nemažą dalį žmonių […]

Kodėl kiekviena moteris privalo turėti plaukų džiovintuvą?

Kodėl kiekviena moteris privalo turėti plaukų džiovintuvą?

Kaip dantų šepetėlis yra būtinas kiekvienos dienos rutinos elementas, taip ir plaukų džiovintuvą privalo turėti kiekviena moteris. Nors vyrams tai kartais atrodo nereikalingas daiktas, visgi yra kelios priežastys, kurios tikrai paskatins šį įrenginį įsigyti net ir didžiausias pesimistes. 1. Plaukų džiovintuvas būtinas, norint greitai išdžiovinti plaukus, ypač, jei jie linkę džiūti ilgai. 2. Plaukų džiovintuvo […]

<a></a>TOP 5 patarimai, kurie padės išsirinkti vasarines padangas

TOP 5 patarimai, kurie padės išsirinkti vasarines padangas

Vasarinės padangos leidžia mums keliones praleisti ne tik smagiai, bet ir saugiai. Todėl rinktis jas reikia labai atsargiai. Štai, keletas patarimų, kurie padės jums išsirinkti vasarines padangas: Atkreipkite dėmesį į gamintoją Vienas iš pagrindinių dalykų, į kurį turite atkreipti dėmesį prieš pirkdami vasarines padangas yra gamintojas. Pasidomėkite ne tik gamintojo kilmės šalimi, bet ir atsiliepimais. […]

Sumažinkite namo šildymo sąskaitas ir padidinkite būste vyraujantį jaukumą

Sumažinkite namo šildymo sąskaitas ir padidinkite būste vyraujantį jaukumą

Nors visuomet mėgote žiemą ir visas su žiemos sezonu susijusias lauko pramogas, šio sezono jau kurį laiką nebelaukiate, nes kaskart baiminatės dėl didelių šildymo sąskaitų? Jei taip, galite būti tikri, kad jūs nesate vieni. Tačiau, kas, jei pasakytume, kad jūs galite imtis tam tikrų priemonių, kurios galėtų sumažinti jūsų būstui tenkančias šildymo sąskaitas? Manote, kad […]

Kavos aparatų remontas. Norite kreiptis į meistrus rečiau? Svarbu tinkama priežiūra

Kavos aparatų remontas. Norite kreiptis į meistrus rečiau? Svarbu tinkama priežiūra

Daugelis mūsų kiekvieną rytą pradeda nuo gardžios kavos puodelio. Norint, jog kava būtų gardi yra labai svarbu nepamiršti tinkamai prižiūrėti kavos aparatą. Priešingu atveju gali pakisti ne tik kavos skonis, bet ir apskritai aparatas gali tiesiog nustoti veikti ir bus reikalingas kavos aparato remontas. Žinoma, specialistai Jums padės ir operatyviai jį sutvarkys, tačiau vis tiek […]

Individuali juvelyrinių dirbinių gamyba ir platus papuošalų asortimentas

Individuali juvelyrinių dirbinių gamyba ir platus papuošalų asortimentas

Nusprendėte, kad jums reikėtų savo kolekciją papildyti įvairesniais juvelyriniais dirbiniais? Papuošalų pagalba siekiate pagyvinti savo išskirtinį įvaizdį, suteikiant jam daug daugiau žavesio ir originalumo? Tuomet dabar būtų pats metas apsvarstyti galimybę pasinaudoti profesionalių juvelyrų teikiamomis paslaugomis, pateikiant jiems savo individualų užsakymą. Niekada to nedarėte? Net nenumanote, kaip galėtumėte tai padaryti? Galite būti tikros, kad viskas […]