Kaip pasirinkti tinkamą apskaitos įmonę jūsų verslui?

1

  Kaip pasirinkti tinkamą apskaitos įmonę jūsų verslui?

Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar didelės įmonės generalinis direktorius – turite įsitikinti, kad jūsų įmonės finansai yra tvarkingi. Čia jums gali padėti apskaitos paslaugas teikiančios įmonės ar privatūs buhalteriai. Patikima apskaitos įmonė gali pasiūlyti jums finansines rekomendacijas ir duomenų tvarkymo procedūra, kurių jums reikia, kad jūsų verslas būtų sėkmingas. Tačiau kai yra tiek daug paslaugų teikėjų, iš kurių galite rinktis, kaip žinoti, kuris iš jų tinkamas jūsų verslui? Štai keturi kriterijai, kuriais patariama vadovautis renkantis apskaitos įmonę.

1. Patirtis dirbant apskaitos sektoriuje

Kalbant apie tokį svarbų dalyką kaip jūsų įmonės finansai, turite įsitikinti, kad dirbate su daug patirties turinčia įmone. Ieškokite apskaitos įmonės, veikiančios keletą metų ir dirbusios su panašiu verslu kaip jūsiškis.

2. Paslaugų pobūdis ir pasirinkimas

Ne visos buhalterinės apskaitos įmonės siūlo tas pačias paslaugas. Kai kurios įmonės gali teikti tik pagrindines buhalterinės apskaitos paslaugas, o kitos gali pasiūlyti išsamesnes, tokias kaip mokesčių apskaičiavimas bei sumokėjimas ir finansų planavimas. Prieš rinkdamiesi įmonę įsitikinkite, kad ji siūlo konkrečias jūsų ieškomas paslaugas.

3. Rekomendacijos iš ankstesnių klientų

Jei ketinate dirbti su konkrečia įmone, būtinai paprašykite jos pateikti rekomendacijas iš kai kurių ankstesnių klientų. Gerai apskaitos įmonei neturėtų kilti problemų pateikiant jums patenkintų klientų, galinčių garantuoti už savo darbą, sąrašą.

4. Paslaugų įkainiai

Žinoma, vienas iš svarbiausių faktorių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis buhalterinę įmonę, yra paslaugų kaina. Prieš priimdami galutinį sprendimą, būtinai gaukite pasiūlymus iš kelių skirtingų apskaitos paslaugų teikėjų. Išnagrinėję visus kitus veiksnius, pasirinkite įmonę, kuri atitinka jūsų verslo finansines galimybes.

Nepatikimos buhalterinės apskaitos įmonės ar specialisto pasirinkimo pasekmės

Įmonėms, pasirinkusioms nepatikimą apskaitos įmonę ar specialistą, gali kilti rimtų pasekmių. Visų pirma, verslo atstovai pasikliauja suteikiamomis buhalterinėmis paslaugomis tam, kad galėtų sekti savo finansinę padėtį ir įsitikinti, kad laikomasi visų atitinkamų įstatymų ir kitų teisės aktų. Juk nenorite, kad dėl neapdairumo susidarytų didžiuliai įsiskolinimai?

Jei apskaitos įmonė yra nepatikima, tai gali reikšti, kad finansiniai įrašai nėra tiksliai vedami, o tai gali sukelti problemų. Be to, nepatikima apskaitos įmonė gali pražiopsoti informaciją apie visus naujausius mokesčių įstatymų pakeitimus, o tai reiškia, kad jūsų verslas gali sumokėti daugiau mokesčių nei būtina.

Galiausiai nepatikima apskaitos įmonė ilgainiui gali kainuoti įmonei daugiau pinigų, nes gali tekti mokėti baudas arba baudas už netikslias finansines ataskaitas.

Apibendrinant galima teigti, kad verslui labai svarbu kruopščiai pasirinkti apskaitos paslaugas teikiančią įmonę, nes pasekmės, kurios laukia, gali būti labai skaudžios. Jos gali privesti ne tik prie didelių nuostolių, bet taip pat prie įmonės žlugimo.

Nesirinkite apskaitos paslaugas teikiančių specialistų paskubomis jeigu nenorite paskui gaišti laiką nereikalingų problemų sprendimui.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Verslo dovanos: kodėl jos svarbios

Verslo dovanos: kodėl jos svarbios

Jau seniai verslo dovanos yra patraukliausias būdas užmegzti ir plėtoti santykius su klientais ir verslo partneriais, ypač profesinių paslaugų sektoriuje. Verslo dovanos – tai strategija, padedanti palaikyti gerus santykius su klientais ir kurti prekės ženklo žinomumą. Jei ieškote nuostabių rinkodaros ir verslo dovanų idėjų, jų galite rasti dairydamiesi po verslo dovanomis prekiaujančias e. parduotuves – […]

Kaip pačiai pasidaryti kokybišką manikiūrą?

Kaip pačiai pasidaryti kokybišką manikiūrą?

Manikiūras yra svarbus kiekvienai moteriai, tai dalis proceso, kurio dėka jos jaučiasi gražios ir susitvarkiusios. Tačiau ne visos turi laiko ir galimybių nueiti į grožio saloną ir pasidaryti sau tobulą manikiūrą. Tai ne bėda, jus viską galite pasidaryti pačios, namuose, tereikia žinoti keletą dalykų ir kaip vyksta visas procesas. Padarykite tobulą manikiūrą namuose atlikdami tokius […]

Kaip gauti paskolą perkant automobilį?

Kaip gauti paskolą perkant automobilį?

Jei ieškote naujos transporto priemonės ir nenorite mokėti  už visą automobilio kainą, tikriausiai norėsite finansuoti savo pirkinį. Daugelis žmonių renkasi paskolą automobiliui, kad padėtų jiems įsigyti savo svajonių automobilį. Prieš pradedant finansavimo procesą, pravartu suprasti visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis, kad gautumėte paskolą automobiliui, atitinkančią jūsų situaciją ir biudžetą. Štai keletas naudingų patarimų, kurie padės […]

Kaip paprastai išsinuomoti statybinę įrangą?

Kaip paprastai išsinuomoti statybinę įrangą?

Statybinės įrangos nuoma turi daug pranašumų tiek rangovams, tiek didelėms statybos įmonėms – tai gali padėti efektyviau užbaigti projektus. Pastaraisiais metais nuoma išpopuliarėjo. Tačiau statybinės technikos nuomos procesas gali atrodyti sudėtingas jei anksčiau neteko to daryti. Norėdami jaustis užtikrintai nuomodami įrangą savo verslui, turite žinoti, ko tikėtis kiekviename etape. Perskaitykite mūsų statybinės įrangos nuomos vadovą, […]

Viskas, ką turėtume žinoti apie tarptautinių siuntų paiešką ir sekimą

Viskas, ką turėtume žinoti apie tarptautinių siuntų paiešką ir sekimą

Tarptautinių siuntų sekimas yra aktualus visiems, ypač perkantiems tarptautines prekes. Galite stebėti tarptautinius siuntinius internetu naudodami unikalų kurjerio sekimo kodą. Įveskite kodą į tam skirtą įmonės stebėjimo puslapį arba į visapusišką paketų stebėjimo priemonę, pvz., „Circuit Package Tracker“. Čia yra kurjeriui skirtos svetainės, kuriose paaiškinama, kaip sekimas veikia kiekviename iš jų, ir nukreipiama į jų […]

<strong>Ar žinai, kad:</strong>

Ar žinai, kad:

Agronomija ir agronomas – kas tai? Net jei ne visi žino šio žodžio reikšmę, garantuojame, su tuo susiduria kone kiekvieną dieną. Trumpai tariant, agronomija – su žemės ūkio augalų auginimu susijusi mokslų visuma. Agronomijos tikslas – tyrinėti žemės ūkio augalų savybes, augimo sąlygas ir rasti būdus bei priemones, kaip visa tai pagerinti. Žmogus, užsiimantis šiuo […]