Kaip pasirinkti tinkamą apskaitos įmonę jūsų verslui?

1

  Kaip pasirinkti tinkamą apskaitos įmonę jūsų verslui?

Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar didelės įmonės generalinis direktorius – turite įsitikinti, kad jūsų įmonės finansai yra tvarkingi. Čia jums gali padėti apskaitos paslaugas teikiančios įmonės ar privatūs buhalteriai. Patikima apskaitos įmonė gali pasiūlyti jums finansines rekomendacijas ir duomenų tvarkymo procedūra, kurių jums reikia, kad jūsų verslas būtų sėkmingas. Tačiau kai yra tiek daug paslaugų teikėjų, iš kurių galite rinktis, kaip žinoti, kuris iš jų tinkamas jūsų verslui? Štai keturi kriterijai, kuriais patariama vadovautis renkantis apskaitos įmonę.

1. Patirtis dirbant apskaitos sektoriuje

Kalbant apie tokį svarbų dalyką kaip jūsų įmonės finansai, turite įsitikinti, kad dirbate su daug patirties turinčia įmone. Ieškokite apskaitos įmonės, veikiančios keletą metų ir dirbusios su panašiu verslu kaip jūsiškis.

2. Paslaugų pobūdis ir pasirinkimas

Ne visos buhalterinės apskaitos įmonės siūlo tas pačias paslaugas. Kai kurios įmonės gali teikti tik pagrindines buhalterinės apskaitos paslaugas, o kitos gali pasiūlyti išsamesnes, tokias kaip mokesčių apskaičiavimas bei sumokėjimas ir finansų planavimas. Prieš rinkdamiesi įmonę įsitikinkite, kad ji siūlo konkrečias jūsų ieškomas paslaugas.

3. Rekomendacijos iš ankstesnių klientų

Jei ketinate dirbti su konkrečia įmone, būtinai paprašykite jos pateikti rekomendacijas iš kai kurių ankstesnių klientų. Gerai apskaitos įmonei neturėtų kilti problemų pateikiant jums patenkintų klientų, galinčių garantuoti už savo darbą, sąrašą.

4. Paslaugų įkainiai

Žinoma, vienas iš svarbiausių faktorių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis buhalterinę įmonę, yra paslaugų kaina. Prieš priimdami galutinį sprendimą, būtinai gaukite pasiūlymus iš kelių skirtingų apskaitos paslaugų teikėjų. Išnagrinėję visus kitus veiksnius, pasirinkite įmonę, kuri atitinka jūsų verslo finansines galimybes.

Nepatikimos buhalterinės apskaitos įmonės ar specialisto pasirinkimo pasekmės

Įmonėms, pasirinkusioms nepatikimą apskaitos įmonę ar specialistą, gali kilti rimtų pasekmių. Visų pirma, verslo atstovai pasikliauja suteikiamomis buhalterinėmis paslaugomis tam, kad galėtų sekti savo finansinę padėtį ir įsitikinti, kad laikomasi visų atitinkamų įstatymų ir kitų teisės aktų. Juk nenorite, kad dėl neapdairumo susidarytų didžiuliai įsiskolinimai?

Jei apskaitos įmonė yra nepatikima, tai gali reikšti, kad finansiniai įrašai nėra tiksliai vedami, o tai gali sukelti problemų. Be to, nepatikima apskaitos įmonė gali pražiopsoti informaciją apie visus naujausius mokesčių įstatymų pakeitimus, o tai reiškia, kad jūsų verslas gali sumokėti daugiau mokesčių nei būtina.

Galiausiai nepatikima apskaitos įmonė ilgainiui gali kainuoti įmonei daugiau pinigų, nes gali tekti mokėti baudas arba baudas už netikslias finansines ataskaitas.

Apibendrinant galima teigti, kad verslui labai svarbu kruopščiai pasirinkti apskaitos paslaugas teikiančią įmonę, nes pasekmės, kurios laukia, gali būti labai skaudžios. Jos gali privesti ne tik prie didelių nuostolių, bet taip pat prie įmonės žlugimo.

Nesirinkite apskaitos paslaugas teikiančių specialistų paskubomis jeigu nenorite paskui gaišti laiką nereikalingų problemų sprendimui.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Vejapjovės ir jų raidos istorija

Vejapjovės ir jų raidos istorija

Išpuoselėta, gerai prižiūrėta veja šimtmečius buvo vaizdingų namų vizitinė kortelė. Nors siekis turėti gražią lauko erdvę visuomet buvo didžiulis, įrankiai, kuriuos naudojame šiam tikslui pasiekti, labai pasikeitė. Kukli vejapjovė, kadaise buvusi paprastas rankinis prietaisas, virto sudėtinga technika, kurioje įdiegtos pažangios technologijos, užtikrinančios efektyvumą ir tikslumą. XIX a. pradžioje pirmoji vejapjovė buvo rankinė, stumiama, su peiliais, […]


Finansinės paslaugos: nuo investavimo iki paskolų

Finansinės paslaugos: nuo investavimo iki paskolų

Keliaudami per gyvenimą pastebėsite, kad pinigai vaidina svarbų vaidmenį priimant daugelį didelių ir mažų sprendimų. Kaip ir įrankių dėžėje yra įvairių įrankių, skirtų konkrečioms užduotims atlikti, taip ir finansų pasaulyje yra įvairių paslaugų, pritaikytų skirtingiems finansiniams poreikiams. Panagrinėkime kai kurias pagrindines finansines paslaugas ir jų paskirtį. Taupomosios sąskaitos Taupomoji sąskaita yra tarsi saugi taupyklė finansų […]


Rimtesnis šiuolaikinio automobilio remontas neapsieina be autoelektriko

Rimtesnis šiuolaikinio automobilio remontas neapsieina be autoelektriko

Autoelektrikas tampa vis svarbesnis specialistas autoservise, ir jo svarba tik auga tobulėjant automobiliams, kuriuose elektronika ir elektros sistemos tampa vis sudėtingesnės ir labiau vyraujančios. Todėl žinoti kur dirba geriausi autoelektrikai yra svarbu kiekvienam savo automobiliu besirūpinančiam vairuotojui. Kodėl autoelektrikas toks svarbus specialistas? Naujausios kartos automobiliai turi ir ateityje turės vis daugiau elektroninių valdymo blokų, jutiklių […]


Kuo skiriasi įvairūs aliuminio profiliai?

Kuo skiriasi įvairūs aliuminio profiliai?

Šie gaminiai naudojami labai plačiai ir gana skirtingose srityse. Todėl visiškai natūralu, jog kiekvienu atveju reikės vis kitokio varianto su savitomis savybėmis. Pavyzdžiui, viduje kažką įrenginėjant gal ir nebus reikalingas toks didelis atsparumas kaip dirbant su šiais gaminiais lauke. Taigi, pirmiausiai jie skiriasi savo sluoksniu, kuris atsiranda juos apdirbant specifiniu anodavimo būdu. Jo metu naudojant […]


Verslo dovanų teikimo menas: tradicijos iš viso pasaulio

Verslo dovanų teikimo menas: tradicijos iš viso pasaulio

Įmonių pasaulyje labai svarbu kurti ir palaikyti tvirtus santykius su klientais, partneriais ir darbuotojais. Vienas iš veiksmingų būdų šiems santykiams puoselėti yra keitimasis verslo dovanomis. Verslo dovanos – tai padėkos ir geros valios ženklai, kurie atlieka svarbų vaidmenį verslo praktikoje įvairiose kultūrose. Todėl įdomu pasigilinti į verslo dovanų teikimo tradicijas visame pasaulyje, pabrėžiant jų kultūrinę […]


Auksiniai žiedai: klasika, niekada neišeinanti iš mados

Auksiniai žiedai: klasika, niekada neišeinanti iš mados

Jeigu mėgstate papuošalus, žiedų Jūsų papuošalų dėžutėje, turbūt netrūkstą. O klasikinis pasirinkimas – auksiniai žiedai. Jie populiarūs jau daug metų ir bet kokios besikeičiančios tendencijos to nepakeičia. Juvelyrikos salonuose galima rasti platų žiedų iš aukso pasirinkimą įvairioms progoms. Rinktis, tikrai yra iš ko. Auksas dera prie visko turbūt viena pagrindinių priežasčių, kodėl auksiniai žiedai yra […]