Kanalizacijos atkimšimas/Avarinis atkimšimas Kauno m.

30.00 €
5

Kanalizacijos atkimšimas/Avarinis atkimšimas

Kanalizacijos atkimšimas Kaune Ir Kauno Rajone.
Greitai, kokybiškai ir su profesionalia įranga.
BE IŠEIGINIŲ! 863100070
Dirbame su moderniais elektriniais gyvatukais, galime iš vieno taško pasiekti ir išvalyti iki 40 metrų vamzdynų trasos. Keisdami antgalius pilnai atkuriame darbinį vamzdyno diametrą.
Atkemšame įvairius kanalizacijos, drenažų, lietaus nutekėjimo vamzdynus. Taip pat, atkimšime ir kriauklę, dušą, vonią ar užsikimšusį tualetą. Aptarnaujame daugiabučių gyventojus, namų savininkus, įmones. Dirbame Kaune ir Kauno rajone. Išrašome sąskaitas.

www.nubega.lt

30.00 €
Susisiekti +37066372300
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 46875   2021-09-15

Rekomenduojame

Elektros ir santechnikos darbai

Elektros ir santechnikos darbai

Vidaus ir išorės santechnikos darbai, vandentiekio sistemos montavimas, elektros instaliacijos darbai, šildymo sistemų montavimas.

Skylių gręžimas

Skylių gręžimas

GRĘŽIAME BEI PJAUNAME, betoną, akmenį bei plytas. Deimantiniais grąžtais gręžiame kiaurymes skiles. Dirbame kokybiškai, greitai. +37063719117 Angų pjovimas langams, durims, vartams. Skylių pjovimas, sienų gręžimas Skyles rekuperatoriams Perdangų pjovimas. Sienų pjovimas Sienų griovimas Deametro skersmuo iki 700mm Griovimo darbai Durų pjovimas Langų išpjovimas Skiles gylis 800mm Skylių pjovimas Skylių gręžimas perdangoje, Skylių gręžimas per sienas, […]

Siūlome darbą santechnikui Klaipėdoje
800.00 €

Siūlome darbą santechnikui Klaipėdoje

Inžinerinės įrangos bei sistemų techninė priežiūra; Reagavimas į gedimus ir jų lokalizavimas. Vandentiekio bei kanalizacijos gedimų šalinimas. Darbo užmokestis nuo 800 į rankas, priklauso nuo kompetencijų.

Siūlome darbą santechnikui Vilniuje
800.00 €

Siūlome darbą santechnikui Vilniuje

Darbo pobūdi – Inžinerinės įrangos bei sistemų techninė priežiūra; Reagavimas į gedimus ir jų lokalizavimas. Vandentiekio bei kanalizacijos gedimų šalinimas. Darbo užmokestis nuo 800 į rankas, priklauso nuo kompetencijų

Dujų darbai už gerą kainą

Dujų darbai už gerą kainą

Visi dujų darbai. – Skaitiklio perkėlimas – Dujų vamzdžių trumpinimas, perkelimas – Dujinių viryklių pajungimas, atjungimas – Dujinių viryklių remontas -Dujinių katilų taisymas, remontas, keitimas, montavimas, aptarnavimas ir profilaktika

Boilerių, katilų taisymas, montavimas ir profilaktika

Boilerių, katilų taisymas, montavimas ir profilaktika

Visų tipų ir gamintojų katilų ir boilerių remontas, montavimas, profilaktika ir aptarnavimas už geriausią kokybės ir kainos santykį. Dirbame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir šių miestų apylinkėse.