Kodėl rinktis stoglangius VELUX ir ką apie juos žinoti?

1

Kodėl rinktis stoglangius VELUX ir ką apie juos žinoti?

Jūs neturite būti statybininkas, stogdengys ar prekybininkas, kad būtumėte girdėję apie VELUX. Stoglangiai VELUX žinomi visame pasaulyje ir plačiai naudojami. Velux yra Danijos kompanija („VELUX Group“ būstinė yra įsikūrusi Hørsholm, Danija.). Būtent ši įmonė pirmoji pradėjo gaminti stogo langus ir jų technologijas tobulina jau daugiau nei septynis dešimtmečius, tad iš ties turi praktinės patirties visų tipų stoglangių gamybos srityje.

Istorijos vingiuose būta visko, tačiau šiandien VELUX vertinami dėl savo kokybės ir nuolatinio tobulėjimo. Kaip pasaulis ir gyvenimas nestovi vietoje, taip ir langai, kuriuos montuojame savo namuose, vis tobulėja dėka inovatyvių VELUX inžinierių. Tad pažvelkime į kelias pagrindines priežastis, kodėl stoglangiai VELUX yra dažnas pasirinkimas montuojant stogo langus.

Kodėl rinktis VELUX stoglangius?

VELUX stoglangiai turi daug privalumų, įskaitant papildomą saugumą, triukšmo mažinimą ir geresnę izoliaciją.

Saugumas

VELUX stoglangiai yra atsparūs įsilaužimams ir suteikia papildomo saugumo dėl sustiprintos konstrukcijos ir integruotų spynų.

Iš principo įsilaužimas ir įėjimas pro stogo langą yra labai retas atvejis, todėl tai neturėtų jūsų gąsdinti apskritai. Tik tuo atveju, jei stogo nuolydis ir stoglangio vieta leidžia blogiems žmonėms lengvai ir saugiai nepastebėtiems „darbuotis“ įsilaužiant, būtų protinga apsvarstyti galimybę rinktis specialiai apsaugotus VELUX stoglangius, su papildomomis apsaugos funkcijomis.

Triukšmo mažinimas

VELUX akustikos specialistai sukūrė novatorišką stogo lango dizainą, kuris padeda smarkiai sumažinti triukšmą patenkantį į patalpas iš išorės. Stoglangiai gali sumažinti lietaus keliamą triukšmą net 50 proc. lyginant su standartiniais VELUX stoglangiais. Todėl jei gyvenate šalia triukšmingų vietovių – greitkelio, geležinkelio, oro uosto ar pramonės įmonių, galite rinktis specialius stoglangius ir langus, kurie mažina triukšmo patekimą į patalpas.

Inovatyvus valdymas

Jei planuojate išmaniuosius namus, turėtumėte žinoti, jog kai kurie VELUX langų dizainai suteikia galimybę juos valdyti belaidžiu būdu. Kad pasiektumėte maksimalų komfortą, pasirinkite lango dizainą su jutikliniu ekranu. Tai leis jums valdyti langus ir žaliuzes iš bet kurios namų vietos. VELUX netgi siūlo saulės energija valdomus langus ir langus su lietaus jutikliu, kurie automatiškai uždaro langus, kai pradeda lyti.

Nereikalauja priežiūros

VELUX langai yra nereikalaujantys priežiūros, su besiūle, suformuota, balta poliuretano danga, todėl juos lengva nuvalyti ir prižiūrėti. Jie taip pat sukurti taip, kad būtų atsparūs vandeniui, todėl VELUX langai yra idealus pasirinkimas patalpose, kuriose yra daug drėgmės, pavyzdžiui, vonios kambaryje ar virtuvėje.

Taupantys energiją

Stoglangiai yra papildomas šviesos šaltinis, todėl visada kambariai su stoglangiais reikalauja mažiau elektros energijos apšvietimui. Naudojant specialią „ThermoTechnology™“, VELUX stogo langai yra sukurti taip, kad į jūsų namus patektų optimalus dienos šviesos ir šilumos kiekis. Kiekvienas langas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, padedančių pagerinti patalpų izoliaciją ir sandarumą. Todėl nereikia rūpintis, jog per stoglangius patirsite šilumos nuostolių.

Ir pabaigai, VELUX siūlo platų asortimentą stogo langų, kurie pagaminti pagal aukščiausius standartus. Ir net jei turite ypatingų pageidavimų dėl triukšmo, saugumo ar šilumos izoliacijos, VELUX tikrai rasite būtent tai ko ieškote. Stoglangiai VELUX atlaikys laiko išbandymus, tad tai gali būti paprastas ir teisingas sprendimas.

Rekomenduojame

Refinansavimo paslaugų nauda – akivaizdi

Refinansavimo paslaugų nauda – akivaizdi

Patekote į ganėtinai keblią situaciją ir reikia nemažos pinigų sumos? Be abejo, kad lengviausia skolintis yra internetu, tačiau skolinimosi galimybės kiekvienam vartotojui yra skirtingos. Iš esmės finansinių problemų užklupti žmonės neturėtų paskubomis rinktis atsitiktinių kreditorių. Kartais išmintingiau būtų domėtis specifinėmis paslaugomis. Refinansavimo paslaugos neretam tampa išsigelbėjimu Viena dažniausiai pasitaikančių problemų, kuri ištinka nemažą dalį žmonių […]

Kodėl kiekviena moteris privalo turėti plaukų džiovintuvą?

Kodėl kiekviena moteris privalo turėti plaukų džiovintuvą?

Kaip dantų šepetėlis yra būtinas kiekvienos dienos rutinos elementas, taip ir plaukų džiovintuvą privalo turėti kiekviena moteris. Nors vyrams tai kartais atrodo nereikalingas daiktas, visgi yra kelios priežastys, kurios tikrai paskatins šį įrenginį įsigyti net ir didžiausias pesimistes. 1. Plaukų džiovintuvas būtinas, norint greitai išdžiovinti plaukus, ypač, jei jie linkę džiūti ilgai. 2. Plaukų džiovintuvo […]

<a></a>TOP 5 patarimai, kurie padės išsirinkti vasarines padangas

TOP 5 patarimai, kurie padės išsirinkti vasarines padangas

Vasarinės padangos leidžia mums keliones praleisti ne tik smagiai, bet ir saugiai. Todėl rinktis jas reikia labai atsargiai. Štai, keletas patarimų, kurie padės jums išsirinkti vasarines padangas: Atkreipkite dėmesį į gamintoją Vienas iš pagrindinių dalykų, į kurį turite atkreipti dėmesį prieš pirkdami vasarines padangas yra gamintojas. Pasidomėkite ne tik gamintojo kilmės šalimi, bet ir atsiliepimais. […]

Sumažinkite namo šildymo sąskaitas ir padidinkite būste vyraujantį jaukumą

Sumažinkite namo šildymo sąskaitas ir padidinkite būste vyraujantį jaukumą

Nors visuomet mėgote žiemą ir visas su žiemos sezonu susijusias lauko pramogas, šio sezono jau kurį laiką nebelaukiate, nes kaskart baiminatės dėl didelių šildymo sąskaitų? Jei taip, galite būti tikri, kad jūs nesate vieni. Tačiau, kas, jei pasakytume, kad jūs galite imtis tam tikrų priemonių, kurios galėtų sumažinti jūsų būstui tenkančias šildymo sąskaitas? Manote, kad […]

Kavos aparatų remontas. Norite kreiptis į meistrus rečiau? Svarbu tinkama priežiūra

Kavos aparatų remontas. Norite kreiptis į meistrus rečiau? Svarbu tinkama priežiūra

Daugelis mūsų kiekvieną rytą pradeda nuo gardžios kavos puodelio. Norint, jog kava būtų gardi yra labai svarbu nepamiršti tinkamai prižiūrėti kavos aparatą. Priešingu atveju gali pakisti ne tik kavos skonis, bet ir apskritai aparatas gali tiesiog nustoti veikti ir bus reikalingas kavos aparato remontas. Žinoma, specialistai Jums padės ir operatyviai jį sutvarkys, tačiau vis tiek […]

Individuali juvelyrinių dirbinių gamyba ir platus papuošalų asortimentas

Individuali juvelyrinių dirbinių gamyba ir platus papuošalų asortimentas

Nusprendėte, kad jums reikėtų savo kolekciją papildyti įvairesniais juvelyriniais dirbiniais? Papuošalų pagalba siekiate pagyvinti savo išskirtinį įvaizdį, suteikiant jam daug daugiau žavesio ir originalumo? Tuomet dabar būtų pats metas apsvarstyti galimybę pasinaudoti profesionalių juvelyrų teikiamomis paslaugomis, pateikiant jiems savo individualų užsakymą. Niekada to nedarėte? Net nenumanote, kaip galėtumėte tai padaryti? Galite būti tikros, kad viskas […]