Kosmetikos šaldytuvas Vilniaus m.

4000.00 €
3

Kosmetikos šaldytuvas

PASAULINĖ NAUJIENA – PRABANGI KOSMETIKOS SPINTELĖ-ŠALDYTUVAS

Temperatūros kaita, tiesioginiai saulės spinduliai ir drėgmė – didžiausias visų kosmetikos produktų, kvepalų ir net vaistų priešas. Produktų nelaikant arba laikant netinkamoje temperatūroje, dauginasi bakterijos, kinta gaminių cheminė sudėtis, kartu ir veiksmingumas. Tai ypač aktualu šiandien, kai vis daugiau žmonių renkasi natūralius kosmetikos produktus. Ir juos deda tiesiog į paprastą šaldytuvą, kur kosmetikai ir vaistams per šalta, arba tiesiog ant spintelės, kur priešingai temperatūra per aukšta.

Siekiant, kad kosmetikos produktai ir vaistai išliktų kokybiški ilgą laiką, labai svarbu palaikyti tinkamą saugojimo temperatūrą. Vokiečių bendrovė „Biszet“ rado idealų sprendimą – kosmetikos spintelę-šaldytuvą, kuris palaiko net tris temperatūros lygius. Tai nepamainomas baldas žmonių, kuriems rūpi produktų kokybė.
Šią kosmetikos spintelę-šaldytuvą jau spėjo įvertinti mados žinovai, kosmetikos kūrėjai ir kosmetologai, dermatologai ir netgi visažistai.
Architektai ir dizaineriai sutinka, kad kosmetikos spintelė-šaldytuvas yra nepakeičiama šiuolaikiško namų interjero detalė.
Dermatologai ir farmacininkai dalyvavo šios spintelės kūrimo procese.
Pasaulinio lygio viešbučiai savo klientams siūlo numerius, kuriuose įrengtos šios kosmetikos spintelės-šaldytuvai.

Kuo išskirtinė kosmetikos spintelė-šaldytuvas?
Net trys temperatūros lygiai, skirti konkretiems kosmetikos produktams laikyti, užtikrina optimalias laikymo sąlygas ir produktų ilgaamžiškumą.
Prabangus minimalistinis dizainas garantuoja, kad spintelė-šaldytuvas puikiai tiks visuose namuose, kiekvienoje patalpoje.
Plačios įrengimo galimybės: rinkitės įmontuojamąsias arba pastatomąsias spinteles (65 cm / 34 cm / 25 cm).
Išskirtinis spintelės modelis su net 95 cm ilgio kojelėmis, iš kurių galima padaryti papildomas lentynas.
Papildomos lentynos rankšluosčiams, muilui ir kitiems temperatūrai nejautriems daiktams, kad viską būtų galima laikyti vienoje vietoje.
Kokia temperatūra kokiems produktams tinkamiausia?
5–8 C temperatūra idealiai tinka produktams, kuriuose yra vitaminų, pavyzdžiui, kremams nuo raukšlių, laikyti. Šioje temperatūroje produktai išlaiko savo vertingąsias savybes, ilgiau išlieka kokybiški ir ne taip sparčiai genda.
8–10 C temperatūra tinkamiausia prabangiai kosmetikai, kurioje yra natūralių ingredientų. Šiuos produktus būtina laikyti šaldytuve, antraip jie praras savo veiksmingumą, negana to, bakterijomis užkrėsti produktai gali sukelti rimtas odos problemas.
12 C temperatūra tiesiog ideali produktams su kolagenu laikyti.

Platesnei informacijai prašome kreiptis el. paštu info@biszet.eu www.biszet.eu

4000.00 €
Susisiekti 8-616-49204
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 25648   2018-12-18
Virtuvės, biuro, miegamojo, jaunuolio, svetainės, prieškambario baldai, spintos, drabužinės, lentynos…

Virtuvės, biuro, miegamojo, jaunuolio, svetainės, prieškambario baldai, spintos, drabužinės, lentynos…

Pasiūlysime sprendimus virtuvės, biuro, miegamojo, jaunuolio, svetainės, prieškambario, medicinos, vonios patalpų baldams. Turėdami platų medžiagų ir furnitūros pasirinkimą, pasiūlysime ir pagaminsime spintas, stumdomas duris, lovas, lentynas, stalus, komodas, drabužines namų ir komercinėms patalpoms. Gaminame kietuosius baldus iš laminuotos plokštės. Priimame individualius nestandartinių baldų užsakymus. Priimame užsakymus detalių iš LMDP pjovimui ir kantavimui, gaminame stumdomas duris, […]

UAB Diforma projektuoja ir gamina baldus
100.00 €

UAB Diforma projektuoja ir gamina baldus

UAB Diforma projektuoja ir gamina kietuosius baldus biurams , virtuvems , svetainems , prieskambariams , vaiku kambariams , miegamiesiems . Spintas su varstomomis ir stumdomomis durimis. Prekiaujame baldų furnitūra ir laminuota drožlių plokšte. Teikiame LMDP pjovimo ir laminavimo paslaugas.

100.00 €

Restorano, kavinės, viešbučio baldai

Gaminame baldus restoranams, kavinėms, viešbučiams. Nemokamai suprojektuojame ir pristatome į bet kurią Lietuvos vietą. www.baldufabrikas.com

869.00 €

Parduodame biliardo stalus

Parduodame, nuomojame biliardo stalus ir inventorių. Siūlome puikios kokybės, išskirtinio dizaino vokiškus, ispaniškus, itališkus biliardo stalus, taip pat ir visą biliardo inventorių: lazdas, dėklus, lazdų stovus, kamuolius, kreidas, trikampius, antgalius ir kt. Kadangi mūsų įmonė jau 17 metų dirba šioje srityje, siūlome mažiausias kainas Lietuvoje, bei suteikaime ilgalaikes garantijas. Per ilga laiką atsirinkome patikimiausius tiekėjus/gamintojus, […]