Logotipų ir spaudinių dizaino kūrimas – Grafikos dizaineris

Logotipų ir spaudinių dizaino kūrimas – Grafikos dizaineris

Atlieku visus grafikos dizaino darbus. Firminis stilius / Logotipai / Pakuotės / Piešimas / Iliustravimas / Lipdukai.
+ Vektoriniai / Rastriniai redaguojami failai.
Išrašau saskaitas.

KRUOPŠČIAI IR SPARČIAI atlieku logotipų kūrimo, iliustravimo ar maketavimo darbus. Esu grafikos dizaineris su išsilavinimu ir intensyviai tobulėjantis savarankiškai.

Atsiunčiu ir vektorinį redaguojamą failą.
Failai pateikiami užsakovui: eps, pdf, jpg, png.
Logotipas paruošiamas: spalvotai, juodai, baltai, be fono, su fonu,
Skirtingais dydžiais. – Pagal tai, kur bus naudojama.

ATSISKAITYMAMS IŠRAŠOMOS SASKAITOS FAKTŪROS.

Dėl logotipo / maketo / pakuotės kūrimo ar redagavimo kreipkitės:
+370 62 968 906
www.rkvdesign.com
rolandaskv.design@gmail.com

Atlikau įvairiausių užduočių bei projektų, kuriuos sudėjau į portfolio. Galiu laisvai dirbi redagavimo ir kūrimo programomis. Žinau, kad vien gerai dirbti programomis neužtenka. Galiu pasiūlyti gerų idėjų, visai kitokį požiūrį į problemos sprendimą. Nebijau rizikuoti ir esu smalsus. Galiu atlikti keletą užduočių vienu metu.
Svarbu yra bendradarbiauti, dalintis idėjomis su kolegomis tam, kad projektai pavyktų. Esu bendraujantis, kupinas naujų kūrybiškų minčių, smalsus, prisitaikantis prie situacijos, organizuotas. Turiu didelį norą tobulėti.
Neabejoju, kad mano žinios bei asmeninės savybės – gera nuotaika, kruopštumas, kantrybė, atsakingumas, atkaklus tikslo siekimas bus tai, kas jums naudinga. Dirbant stengiuosi įsitraukti į situaciją, pokalbius, nelikti nuošalėje. Domiuosi dizaino, verslo naujienomis.

Susisiekti 862968906
ID: 28629   2018-10-30
Brėžiniai. Braižau. Pagalba studentams ir netik  AutoCAD, Inventor, Revit.

Brėžiniai. Braižau. Pagalba studentams ir netik AutoCAD, Inventor, Revit.

Braižau AutoCAD, Inventor, Revit ir kitomis programomis. Galiu sukurti 2D ir 3D brėžinius. Dažnai padedu Statybos ir Chemijos sričių studentams. 100% patenkinti kliantai. Suteikiama garantija!

Patyręs spaudos dizaineris siūlo paslaugas

Patyręs spaudos dizaineris siūlo paslaugas

Profesionalus maketavimas bet kurios poligrafijos produkcijos. Spaudai paruošimo darbai (skaitmena, ofsetas, fleksografija, šilkografija). Kompiuterinės grafikos (nuotraukų) pilnas apdirbimas: retušavimas, spalvų korekcija, karpymas, paruošimas leidybai internetu (el. parduotuvės, baneriai ir pan.). Optimalūs sprendimai bet kuriam Jūsų projektui, medžiagų parinkimas, sąmatos suderinimas, pristatymas spaustuvėje. Tel.: 8 674 65132, 8 684 35432, ruz@inbox.lt

Logotipų, prekinių ženklų kūrimas

Logotipų, prekinių ženklų kūrimas

MB Greyta – jau 4 metai specializuojasi prekių bei paslaugų ženklų kūrime. Šiuo metu įmonė siūlo šias paslaugas Prekės ženklų kūrimas Ikonų kūrimas Internetinių puslapių kūrimas Prekės ženklų registravimas Firminis stilius Grafinis dizainas Iliustracijos Susidomėjus, kviečiame susisiekti: El. paštu: info@logotipokurimas.lt Tel. nr: +370 678 05159 Adresas: Bangų g. 5A, Klaipėda Svetainė: https://logotipokurimas.lt

Reklamos Ryklys – Reklamos Gamyba

Reklamos Ryklys – Reklamos Gamyba

Visos reklamos gamyba. Skrajutės, lankstinukai, vizitinės kortelės, fotodrobės, graviravimo paslaugos ir kita. 9 metų patirtis ir begalė laimingų klientų. Pristatome visoje Lietuvoje.