Meninis sienų dekoravimas Vilniaus r.

Meninis sienų dekoravimas

Meninis sienų dekoravimas / Sieninė tapyba
Su dideliu kruopštumu ir patirtimi, kokybiškai ir tvarkingai atliekami interjero bei eksterjero dekoravimo paslaugos.
Eskizai ir idėjos išsamiai aptariami su jumis ir kruopščiai ruošiami pagal jūsų projekto igyvendinima. Naudojama tik geros kokybės medžiagos.
Dėl kylančių klausimų galite drasiai kreiptis ir konsultuotis.

-Įvairūs dekoratyviniai tinkai
-Dekoratyviniai sienų dažai
-Reljefiniai darbai ant sienų
-Tapyba ant sienų
-Židinių apdaila

Kaina priklauso nuo pačio eskizo sudėtingumo bei atlikimo technikos. Kaina mielai derinama pagal galimybes. Drasiai rašykite privačia žinute dėl išsamesnės informacijos ar konsultacijos.

telefonas: +37063068008
paštas: Orumdeko@gmail.com

Galime susitarti, pagal galimybe, darbus atlikti ir kituose miestuose.
Daugiau darbu : https://orumdeko.wixsite.com/orum

Susisiekti +37063068008
Adresas: Vilniaus r. sav.,
Tinklalapis: orumdeko.wixsite.com
ID: 36394   2019-11-17
Parkėto, Grindų šlifavimas ir remontavimas.

Parkėto, Grindų šlifavimas ir remontavimas.

Šlifuojame grindis,parkėtą,parkėtlentes,laiptus,senas dažytas grindis,restuoruojame,lakuojame.Klojame visų rušiu parkėtą,parkėtlentes. Dedamę apvadus, viniline dangą Tarkett, dirbame visoja lietuvoja. https://kubiliugrindys.lt/

Vidaus apdaila

Vidaus apdaila

Kokybiškai ir profesionaliai įrengsime Jums butą ar namą.Užtikrinsime darbų kokybę ir suteiksime garantiją jų atlikimui.Dirbame pagal naujausias technologijas. Turime visus įrankius darbams, todel darbai atliekami greitai ir kokybiskai. Puikus kainos ir kokybės santykis. Atliekami darbai: Gipso plokščių montavimas Glaistymas Dažymas Grindų dangos įrengimas Ir t.t PALIKITE BUTO ĮRENGIMO RŪPESČIUS MUMS. Tel.860265712 El. Paštas. metra.apdaila@gmail.com

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Greitai ir kokybiškai tinkuojame visų rušių tinkais vidaus ir fasado sienas, kiti apdailos darbai vakarų Lietuvoje,visa informacija tel.860394321.

Apdailos darbai

Apdailos darbai

Atliekame įvairius dažymo, gipso montavimo,ir dekoravimo darbus, klojame plyteles įvairiose patalpose. Atsižvelgdami į žmonių poreikius,siūlome aukštos kokybės medžiagas. Kiekvienam objektui rasime Jums tinkantį sprendimą ir darbų planą,padėsime išspręsti su remontu susijusias problemas,kokybiškai ir uż optimalią kainą. Susisiekite ir aptarsime,kuo galime Jums padėti.(Utenos ir Vilniaus raj)