Minijos aukštupio regata – sezono atidarymas

Minijos aukštupio regata – sezono atidarymas

MINIJOS AUKŠTUPIO REGATA ŽEMSODIS 2013 m.
SEZONO ATIDARYMAS

Poilsio ir pramogų kompleksas „ŽEMSODIS“ organizuoja SEZONO ATIDARYMĄ ir Minijos aukstupio regatą ŽEMSODIS 2013.
REGATOS DATA: 2013 m. gegužės 18 – 19 d.
REGATOS VIETA: Poilsio ir pramogų kompleksas „ŽEMSODIS“, Mardosų kaimas, Plungės rajonas, Minijos ir kelio Vėžaičiai – Plungė susikirtimo vieta.
REGATOS TIKSLAS: Pailsėti, pasitikti vasarą su azartu, įspūdingai praleisti savaitgalį.
REGATOS DALYVIAI: nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, tautybės, religinių ir politinių ar kitų pažiūrų ir įsitikinimų.
REIKALAVIMAI: gera nuotaika ir aktyvi bei gausi palaikymo komanda.

Sezono atidarymas – puikus laikas skelbti galą ramiam ir pasyviam periodui, nuo šiol įjungiame aukščiausią pavarą ir visu greičiu pirmyn! Metame žiemos sąstingį į šalį ir pasikinkę baidares bei kanojas plaukiame šiomis trasomis:
– Turistų klubams, aktyvistams ir šiaip sportininkams – mėgėjams, o gal net vandens turizmo asams – visų Stalgėnai – Žemsodis – 18 kilometrų iššūkis;
– Šeimoms ir kompanijoms, kurios nori pramogų – 10 kilometrų nuotaikingas plaukimas;
– Norintiems lengvai pasiplaukioti – 5 km nuostabaus Minijos vingio.
Sirgaliams ir neplaukiantiems – žaidimai, atrakcijos ant stabilios žemės – į visa tai kiekvieną įsuks renginio vedantysis.
Laukia krepšinio, tinklinio varžybos, išprotėjęs futbolas ir kliūčių ruožas. Ir originalus su užduotimis orientacinis Žemsodžio pilnoje spąstų teritorijoje.
Nusiteikite: pasiimti dar ir atsarginius batus, pasipuošti gera nuotaika, nepamiršti užsikabinti išeiginę šypseną, o kišenes iš anksto prisikimšti energijos.

Vakare laukia turistinė košė, žuvienė, didelis laužas, gyva muzika ir daug linksmybių. Nuobodžiaujančius pavaišinsime dar ir beržine koše.
Nieko neišleisime namo – nusiteikite ne tik šėlti, bet ir džiaugtis naktine gamta Žemsodyje, o ryte laukia kopūstinė ir kitos atrakcijos.
Pavargusius raumenis bus galima atpalaiduoti Žemsodžio kubiluose su šio sezono naujiena – žolelių voniomis „Aromatinė ramybė“ ir „Beržo gaiva“ – bei pirtyse.
Antrąją dieną Regatą vainikuos vandens turizmo technikos rungtis – slalomas su kajakais Minijos krioklyje.
Aidint palaikymo komandų šūksniams, dalyviai varžysis, kas tikslesnis, greitesnis ir gyvybingesnis iš po vakaro.

ŽEMSODŽIO kaimelyje laukiami ir smalsūs, bet ne pasyvūs stebėtojai. Kavinė žada pateikti keletą siurprizų – firminių Regatos ŽEMSODIS 2013 patiekalų.

Renginio koordinatoriai:
Rima – 862026033
Poilsio ir pramogų kompleksas „Žemsodis“
Mardosų kaimas, LT-90103 – Plungės rajonas
El.paštas: poilsis@zemsodis.lt
www.zemsodis.lt

6.00 €
Susisiekti 862026033
ID: 17650   2013-03-31
Jogos pamokos pažengusiems ir pradedantiesiems
6.00 €

Jogos pamokos pažengusiems ir pradedantiesiems

Kviečiame pradedančiuosius ir pažengusius praktikuoti jogą Vilniuje, Jogos namuose „ANAHATA“. Užsiėmimų metu išmoksite taisyklingai atlikti pagrindines asanas, kvėpavimo pratimus, atsipalaiduoti, suvaldyti stresą, stiprinti kūną, gauti energijos. Esu Indrė Devi, jogos namų Vilniuje „Anahata“ įkūrėja ir mokytoja. Praktikuoju jogą jau daug metų, o nuo 2006-tųjų esu sertifikuota jogos mokytoja ir mokau jogos kitus. Nuolat gilinu savo […]

stoviklos,vaiku stoviklos,poilsis,kaimo turizmas,poilsio baze Ruta
3.00 €

stoviklos,vaiku stoviklos,poilsis,kaimo turizmas,poilsio baze Ruta

Siūlome poilsį gamtoje – Bebrusų ežero pakrantėje, Labanoro miške. Jūsų laukia 6 kategorijų nameliai. Ežero pakrantėje – futbolo, krepšinio, tinklinio aikšteles, valtys ir vandens dviračiai. Veikia kavinė, 2 pobūvių salės, pirtis ir kitos pramogos. Vasarą veikia vaikų stovykla. Kviečiame rengti mūsų poilsiavietėje konferencijas, seminarus, Jūsų kolektyvo šventes. Nakvynės kainą vienam asmeniui nuo 12 Lt. Vienu […]

Atostogos, nuoma, poilsis – Neringa, Palanga, Kaunas, Klaipėda
58.00 €

Atostogos, nuoma, poilsis – Neringa, Palanga, Kaunas, Klaipėda

Viešbučiai, butai, kambariai, kotedžai, vilos, poilsio namai, svečių namai. Visą nuomai reikalingą informaciją rasite nurodytu www.kopos.lt svetainės adresu, pasirinkę Jūsų kriterijus atitinkančią gyvenamąją vietą. Užsakymai priimami tiesiogiai nuomojamų patalpų aprašymuose nurodytais telefonų numeriais ar el. pašto adresais. Skelbimai su nuotraukomis ir detaliais aprašymais yra Apgyvendinimas srityje. Trumpi skelbimai yra pateikiami Skelbimai srityje. Pramogos Neringoje srityje […]

35.00 €

muay thai laisvalaikis Vilniuje

Sporto klubas „Sinobis“ veda muay thai užsiėmimus, kurių tikslas – kelti vaikų, jaunimo ir vyresnio amžiaus žmonių, kultūros ir sportinį lygį, vystyti dvasingumą, gerinti sveikatą, aktyvią fizinę veiklą laisvalaikiu, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius ir įgūdžius įvairaus amžiaus, lyties ir socialinės padėties gyventojų grupėse, supažindinti klubo narius su Rytų kovos menų istorija ir filosofija, kenksmingų įpročių […]