Mototuras Kauno m.

2

Mototuras

Visi atsakymai į klausimus: www.mototuras.lt

Motociklų nuoma iškart su vairuotoju!

Patyrę motociklininkai suteiks profesionalią pavėžėjimo paslaugą ir praturtins Jūsų šventę galbūt dar nepatirtais įspūdžiais.

Mergvakariams, gimtadieniams, paskutinio skambučio šventėms ir kitoms progoms. Taip pat ir turistiniai, pažintiniai maršrutai, grupinės kelionės motociklu.

Ekstremalių nuotykių nesiūlome, bet geras emocijas ir įsimintinas akimirkas garantuojame. Lenktynės – ne mūsų stichija, todėl važiuojame saugiai, bet turiningai.

Keleives/-ius aprūpinsime šalmais, kad kelionėje mėgautumėtės važiavimu ir jaustumėtės užtikrintai.

Motociklas mergvakariui? Pastaruoju metu tai vis labiau populiarėjanti pramoga. Tačiau vien „taksi“ stiliaus važiavimas iš taško A į tašką B neperteiks viso malonumo ir laisvės pojūčio, kuriuo pasižymi išvykos motociklu.
Esame linksmi ir komunikabilūs, todėl mielai integruosime savąją atrakciją į bendrą Jūsų šventės scenarijų, kad toji diena būsimai nuotakai išties taptų unikaliu išbandymu prieš artėjančią Didžiąją gyvenimo Šventę!

Motociklas vietoje gimtadienio torto? Kodėl gi ne! Nauji atradimai keliaujant po vaizdingas vietoves, lankytinus objektus – puiki dovana, kurią ilgai norėsis nešiotis atmintyje.

Ir tai dar ne viskas. Juk norint pasivažinėti motociklu specialios progos nebūtinos!

Skelbimo ID: 37059 galiojimo laikas baigėsi.
Pardavėjo kontaktiniai duomenys neskelbiami.

Rekomenduojame

Šokių grupė „Dolce Vita“
130.00 €

Šokių grupė „Dolce Vita“

Dinamiškas, įvairove pasižymintis šokių šou papuoš Jūsų šventę — vestuves, jubiliejų, giminaičių susitikimą; išjudins kiekvieną — įmonės vakarėlyje, mergvakaryje ar festivalyje; suteiks įsimintinų akimirkų įvairiomis progomis surengtų vakarėlių, pokylių ar renginių svečiams. Mes esame Vilniuje, tačiau koncertuojame visoje Lietuvoje. 2 šokiai- 130eur. 3 šokiai – 170eur. Už kiekvieną papildomą šokį po 40eur. Už vilniaus ribų […]

Trainiskis.lt – Mobilių kubilų ir mobilių pirčių nuoma.
50.00 €

Trainiskis.lt – Mobilių kubilų ir mobilių pirčių nuoma.

Mobilių pirčių ir mobilių kubilų nuoma su masažo sistemomis ir apšvietimu. Atvežame į Jūsų kiemą. Ignalina, Visaginas, Zarasai, Anykščiai, Utena, Molėtai, Pabradė, Švenčionys, Švenčionėliai. Pripildome kubilą vandens ir parūpiname malkomis. SPA Jūsų namuose.

Trainiskis.lt – Baidarių nuoma Aukštaitijoje
10.00 €

Trainiskis.lt – Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Nuomojame baidares ,,Vista" . Plaukimo baidarėmis maršrutai. Upės: Buka, Srovė, Kiauna, Žeimena, Dysna, Lakaja. Rekomenduojame apgyvendinimą stovyklavietėse ir sodybose. Laukiame Jūsų.

Plaukimas jachta Kauno mariose
40.00 €

Plaukimas jachta Kauno mariose

Plaukimas jachta 27 pedu Kauno mariose jusu sventei, pramogai,,ar romantiskam vakarui .Mokinu buriuoti.. norincius igauti buriuotojo patirties.40 eur val.

Pramoginio laivo nuoma

Pramoginio laivo nuoma

11 vietų pontoninis laivas vienodai gerai tinka poilsinėms šeimyninėms kelionėms, žvejybai, nardymui, įvairiems pobūviams: jubiliejams, krikštynoms, mergvakariams, gimtadieniams ir nedidelėms vestuvėms. Laive yra odiniai baldai, šašlykinė, dujinė viryklė, garso aparatūra. Biotualetas, persirengimo kajutė. Laivas su langais, todėl puikiai tinka plaukti bet kokiu oru. Tai ne tik plaukimas ežeru, bet ir susipažinimas su Daugų apylinkių istorinėmis […]

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Su vaidybiniais elementais,skečais ,paįvairinu jubiliejus,vestuves,taip pat vedu ir programas vaikams,galiu ir su vaikų teatro spektakliu,kalėdų seneliu,iliuzionistu…