Mototuras Kauno m.

2

Mototuras

Visi atsakymai į klausimus: www.mototuras.lt

Motociklų nuoma iškart su vairuotoju!

Patyrę motociklininkai suteiks profesionalią pavėžėjimo paslaugą ir praturtins Jūsų šventę galbūt dar nepatirtais įspūdžiais.

Mergvakariams, gimtadieniams, paskutinio skambučio šventėms ir kitoms progoms. Taip pat ir turistiniai, pažintiniai maršrutai, grupinės kelionės motociklu.

Ekstremalių nuotykių nesiūlome, bet geras emocijas ir įsimintinas akimirkas garantuojame. Lenktynės – ne mūsų stichija, todėl važiuojame saugiai, bet turiningai.

Keleives/-ius aprūpinsime šalmais, kad kelionėje mėgautumėtės važiavimu ir jaustumėtės užtikrintai.

Motociklas mergvakariui? Pastaruoju metu tai vis labiau populiarėjanti pramoga. Tačiau vien „taksi“ stiliaus važiavimas iš taško A į tašką B neperteiks viso malonumo ir laisvės pojūčio, kuriuo pasižymi išvykos motociklu.
Esame linksmi ir komunikabilūs, todėl mielai integruosime savąją atrakciją į bendrą Jūsų šventės scenarijų, kad toji diena būsimai nuotakai išties taptų unikaliu išbandymu prieš artėjančią Didžiąją gyvenimo Šventę!

Motociklas vietoje gimtadienio torto? Kodėl gi ne! Nauji atradimai keliaujant po vaizdingas vietoves, lankytinus objektus – puiki dovana, kurią ilgai norėsis nešiotis atmintyje.

Ir tai dar ne viskas. Juk norint pasivažinėti motociklu specialios progos nebūtinos!

Susisiekti
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 37059   2019-12-27

Rekomenduojame

Dovanų kuponas dailės pamokoms Vilniuje

Dovanų kuponas dailės pamokoms Vilniuje

Padovanokite neišvengiamą galimybę – praleisti laisvalaikį tapant paveikslą aliejiniais dažais studijoje „Dailės pamokos“ P.Lukšio g. 16 – 490 Vilniuje. Net visai niekada nepiešęs žmogus gali, atvykęs į studiją, dailininkės padedamas, nutapyti tikrą gražų paveikslą ir patirti kūrybos džiaugsmą. Daugiau informacijos ir registracija: www.dailespamokos.lt

Vilko Kartodromas kartingai Kaune, lenktynių trasa, patalpų nuoma
25.00 €

Vilko Kartodromas kartingai Kaune, lenktynių trasa, patalpų nuoma

„Vilko“ kartodromas įsikūręs Kauno miesto centre. Trasos plotis 6 metrai, ilgis 250 metrų. Čia integruota laiko matavimo sistema bei važiavimų valdymo sistema su integruotais LED šviesoforais. Taip pat veikia dalyvių registracijos įranga, kuri leidžia organizuoti neriboto dalyvių skaičiaus kartingo varžybas, automatiškai nustato trasos rekordo savininką, teikia išsamią visų dalyvių važiavimų ataskaitą. Pasiilgai ekstremalių pojūčių ir […]

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Su vaidybiniais elementais,skečais ,paįvairinu jubiliejus,vestuves,taip pat vedu ir programas vaikams,galiu ir su vaikų teatro spektakliu,kalėdų seneliu,iliuzionistu…

Nemokamas gėlių pristatymas Lietuvoje
20.00 €

Nemokamas gėlių pristatymas Lietuvoje

Nemokamai gėles į namus pristatome miestuose: Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Druskininkuose, Ukmergėje, Anykščiuose, Rokiškyje, Biržuose, Utenoje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kėdainiuose, Joniškyje, Kretingoje, Gargžduose, Palangoje, Priekulėje, Šilutėje, Pagėgiuose, Mažeikiuose, Kuršėnuose, Rietave, Plungėje. Užsakykite ir atsiskaitykite internetu RasotiZiedai.lt