Mototuras Kauno m.

2

Mototuras

Visi atsakymai į klausimus: www.mototuras.lt

Motociklų nuoma iškart su vairuotoju!

Patyrę motociklininkai suteiks profesionalią pavėžėjimo paslaugą ir praturtins Jūsų šventę galbūt dar nepatirtais įspūdžiais.

Mergvakariams, gimtadieniams, paskutinio skambučio šventėms ir kitoms progoms. Taip pat ir turistiniai, pažintiniai maršrutai, grupinės kelionės motociklu.

Ekstremalių nuotykių nesiūlome, bet geras emocijas ir įsimintinas akimirkas garantuojame. Lenktynės – ne mūsų stichija, todėl važiuojame saugiai, bet turiningai.

Keleives/-ius aprūpinsime šalmais, kad kelionėje mėgautumėtės važiavimu ir jaustumėtės užtikrintai.

Motociklas mergvakariui? Pastaruoju metu tai vis labiau populiarėjanti pramoga. Tačiau vien „taksi“ stiliaus važiavimas iš taško A į tašką B neperteiks viso malonumo ir laisvės pojūčio, kuriuo pasižymi išvykos motociklu.
Esame linksmi ir komunikabilūs, todėl mielai integruosime savąją atrakciją į bendrą Jūsų šventės scenarijų, kad toji diena būsimai nuotakai išties taptų unikaliu išbandymu prieš artėjančią Didžiąją gyvenimo Šventę!

Motociklas vietoje gimtadienio torto? Kodėl gi ne! Nauji atradimai keliaujant po vaizdingas vietoves, lankytinus objektus – puiki dovana, kurią ilgai norėsis nešiotis atmintyje.

Ir tai dar ne viskas. Juk norint pasivažinėti motociklu specialios progos nebūtinos!

Susisiekti
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 37059   2019-12-27

Rekomenduojame

Šokių grupė „Dolce Vita“
130.00 €

Šokių grupė „Dolce Vita“

Dinamiškas, įvairove pasižymintis šokių šou papuoš Jūsų šventę — vestuves, jubiliejų, giminaičių susitikimą; išjudins kiekvieną — įmonės vakarėlyje, mergvakaryje ar festivalyje; suteiks įsimintinų akimirkų įvairiomis progomis surengtų vakarėlių, pokylių ar renginių svečiams. Mes esame Vilniuje, tačiau koncertuojame visoje Lietuvoje. 2 šokiai- 130eur. 3 šokiai – 170eur. Už kiekvieną papildomą šokį po 40eur. Už vilniaus ribų […]

Baidariu.lt – baidarių nuoma Aukštaitijoje
11.00 €

Baidariu.lt – baidarių nuoma Aukštaitijoje

Ar žinojote, kad tik 1 val. kelio nuo Vilniaus yra gražiausios Rytų Lietuvos vietovės, kurias sudaro Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko upių ir ežerų labirintas. Čia galima smagiai praleisti laiką gamtoje, plaukiant baidarėmis Būkos, Kiaunos, Žeimenos ir Lakajos upėmis. Siūlome jums ne tik baidarių nuomą, bet ir poilsį sodybose arba stovyklavietėse prie upių […]

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Su vaidybiniais elementais,skečais ,paįvairinu jubiliejus,vestuves,taip pat vedu ir programas vaikams,galiu ir su vaikų teatro spektakliu,kalėdų seneliu,iliuzionistu…

Vilko Kartodromas kartingai Kaune, lenktynių trasa, patalpų nuoma
25.00 €

Vilko Kartodromas kartingai Kaune, lenktynių trasa, patalpų nuoma

„Vilko“ kartodromas įsikūręs Kauno miesto centre. Trasos plotis 6 metrai, ilgis 250 metrų. Čia integruota laiko matavimo sistema bei važiavimų valdymo sistema su integruotais LED šviesoforais. Taip pat veikia dalyvių registracijos įranga, kuri leidžia organizuoti neriboto dalyvių skaičiaus kartingo varžybas, automatiškai nustato trasos rekordo savininką, teikia išsamią visų dalyvių važiavimų ataskaitą. Pasiilgai ekstremalių pojūčių ir […]