Nebrangus fotografas Vilnius, nebrangios fotopaslaugos, dovana draugams, geriausia dovana merginai. Vilniaus m.

Nebrangus fotografas Vilnius, nebrangios fotopaslaugos, dovana draugams, geriausia dovana merginai.

Nebrangios, bet kokybiškos fotopaslaugos Jūsų šventei už mažą kainą. Galite užsisakyti asmeminę, kelių draugų arba fotosesiją porai.

Asmeninė fotosesija tai puiki dovana! Taigi, galima užsisakyti asmeninę fotosessiją kaip dovaną merginai gimtadienio proga (ar metinių proga porai).

Be to, geriausia dovana tavo vaikinui tai gražių bei pikantiškų tavo nuotraukų albumas arba kalendorius. Dėl temos tariamasi išanksto(galite pasiimti rūbų bei aksesuaru).

Mūsų paslaugų privalumai:
• maža kaina (asmeninės f. nuo 70lt; kelių draugų ir fotosessija kaip dovana nuo 100lt; krikštynos ir kitos šventės nuo 200lt)
• retušavimas
• atiduodame VISAS NUOTRAUKAS (t.y neribojame nuotraukų kiekio kaip kiti fotografai, gausite visas nuotrakas, kiek tik padarysime)

Išsamesnė informacija
tel: +370 60 349 129
e-mail: artprojektas@gmail.com
Nuotraukų pavyzdžių galite pamatyti čia: www.artprojektas.lt

20.00 €
Susisiekti
Adresas: Vilniaus m. sav., Vilnius,
ID: 16574   2011-05-03
Buhalterinės apskaitos programa CENTAS, konsultacijos
242.00 €

Buhalterinės apskaitos programa CENTAS, konsultacijos

Buhalterinės apskaitos programa „CENTAS“ Instaliuojame ir konsultuojame. tel.8600-38320 el.paštas: info(eta)itneta.lt Programos kaina 242.00 € Organizuojame individualius (distancinius) kursus norintiems išmokti dirbti su buhalterine programa “Centas”. Materialinių vertybių ir piniginių lėšų apskaita: * Pirkimai – pardavimai. * Mokėjimo dokumentų registravimas. * Atsiskaitymų apskaita. Faktoringas. * Kasos ir banko apskaita. * Neribotas sandėlių skaičius. Vidiniai judėjimai. Inventorizacija. […]

Parduodu domenus verslui
39.00 €

Parduodu domenus verslui

Parduodami web projektai: PigiosPaslaugos.lt VisiIsmanieji.lt PatogiNuoma.lt RitosHoroskopai.lt BukimeSveiki.lt ManoKrautuvele.lt chatas.lt xv.lt

Fotografo paslaugos

Fotografo paslaugos

Asmeninės, vaiko, poros, šeimos fotosesijos. Šeimos švenčių fotografavimas.

3.00 €

Puslapių kūrimas, E-parduotuvių kūrimas

Už prieinamą kainą: • Internetinių svetainių kūrimas; • Puslapių kūrimas; • Puslapių dizaino kūrimas; • Internetines svetaines su Turinio Valdymo Sistema – (paprastas ir patogus puslapio turinio / prekių / vartotojų / nuotraukų albumų / prekių katalogų / paslaugų užsakymų valdymas); • Elektroninės parduotuvės kūrimas; • Internetiniai projektai; Maketuojame ir kuriame: • Internetines svetaines ir […]