NEKRAUNA BATERIJOS: nešiojamo kompiuterio remontas

NEKRAUNA BATERIJOS: nešiojamo kompiuterio remontas

Dažnai atsitinka taip, kad visada nepriekaištingai veikęs kompiuteris ima ir nebekrauna baterijos. Ką daryto kokiu atveju? Gedimas gali būti ne butinai baterijoje. Tam, kad tiksliai sužinoti gedimą Jūms prireiks specialistų pagalvos.

GALIMI GEDIMAI IR SPRENDIMAI:

-BATERIJOS PROBLEMA. Baterijos turi savybę senti. Todėl atidirbus tam tikrą valandų kiekį jos nebepriima krovimo arba yra įkraunamos labai mažai, ir tokios baterijos pagalba kompiuteris dirba vos kelias minutes. Tiesa, baterijos problemos pasireiškia palaipsniui trumpėjant darbo laikui. Problemos sprendimas gali būti senos baterijos atnaujinimas arba baterijos keitimas į naują originalią arba analoginę (kinietišką) bateriją.

-MAITINIMO GRANDINĖS PROBLEMA. Dažniausias gedimas, kai visada nepriekaištingai dirbęs kompiuteris ima ir nustoja krauti bateriją. Maitinimo grandinės remontas yra vienas sudėtingesnių remonto darbų. Pas mus Jūsų kompiuteriui bus suteikta kvalifikuota pagalba. Kompiuterį sutaisysime, pilnai išvalysime aušinimo sistemą, pakeisime termopastą. Kompiuteris bus ištestuotas ir paruoštas pilnaverčiam naudojimui.

-MITINIMO BLOKELIO GEDIMAS. Šis gedimas dažniausiai pasireiškia kompiuteriams, kurių maitinimas susideda iš triejų kontaktų. Tokį maitinimą turi HP, DELL, LENOVO ir kt. kompiuteriai. Maitinimo blokeliai taip pat remontuojami, toks remontas atliekamas 1-2 dienų laikotarpyje.

Į bet kokius Jums rūpimus klausimus, mūsų specialistai atsakys telefonu, elektroniniu paštu ar atvykus į mūsų saloną. Maloniai kviečiame susisiekti ir lengvai išspręsti savo kompiuterines problemas.

Patikėkite savo kompiuterius profesionalams, nes mums aiškios visos situacijos ir žinomi visi gedimai. Visada pasiruošę Jums padėti.

UAB „NOVATECH LT“ – KOMPIUTERIŲ REMONTO CENTRAS
Aušros al. 54, LT-76235 ŠIAULIAI
Mob.: +370 605 63607
El. p.: info@novatech.lt
Skype: novatech_lt
www.novatech.lt

3.00 €
Susisiekti 37060563607
ID: 15014   2013-05-08

Rekomenduojame

Skalbimo mašinų remontas Panevėžyje 868951368
15.00 €

Skalbimo mašinų remontas Panevėžyje 868951368

SKALBIMO MAŠINŲ REMONTAS! Profesionaliai remontuojame skalbimo mašinas Panevėžyje, Panevėžio rajone ir aplinkiniuose miesteliuose: Pasvalyje, Pasvalio r., Kupiškyje, Kupiškio r., Anykščiuose, Anykščių r., Pumpėnuose, Smilgiuose, Upytėjė, Krekenavoje, Ramygaloje, Miežiškiuose, Raguvoje, Piniavoje, Paliūniškyje, Vaivaduose, Dembavoje, Staniūniuose, Velžyje, Liūdynėje, Pažagieniuose, Šilagalyje, Naujamiestyje, Berčiūnuose, Bernatonyse ir kituose miesteliuose. Išvežame nebereikalingą buitinę techniką. Taisome įvairių gamintojų automatines skalbimo mašinas. Meistras […]

Šaldytuvų ir šaldiklių remontas kaunas
-1.00 €

Šaldytuvų ir šaldiklių remontas kaunas

Šaldytuvų ir šaldiklių remontas. 862575891 Kokybiškas ir skubus aptarnavimas. Remontuojame užsakovo namuose arba specializuotose mūsų dirbtuvėse. Žemos remonto kainos, atvykimas nemokamas, iki 12 mėn. garantija mūsų remontuotai šaldymo įrangai.

Taisome skalbimo mašinas, indaploves, virykles
10.00 €

Taisome skalbimo mašinas, indaploves, virykles

Profesionaliai, greitai su garantija taisome skalbimo mašinas, indaploves, virykles bei kitą techniką. Atvykstame į rajonus. tel. 865805546 Darbų kainą kartu su dalimis įvardijame PRIEŠ remontą (iš karto po apžiūros). Išrašome sąskaitas faktūras įmonėms. Suteikiame garantiją atliktiems darbams. Pardavinėjame atsargines detales bei aksesuarus. Teikiame konsultacijas telefonu arba el. paštu. Atvykstame į vietą Panevezyje ir Panevezio rajoną […]

CB radijo įrangos montavimas, priežiūra, remontas
15.00 €

CB radijo įrangos montavimas, priežiūra, remontas

Reikia sumontuoti radijo ryšio sistemą į Jūsų automobilį? Galbūt sugedo CB radijo stotelė? O gal tiesiog užsuksi pas mus paderinti anteną? Laukiam Tavęs! Patyrę meistrai prikels naujam gyvenimui sudegintus, visko mačiusius prietaisus, bei atliks visus montavimo darbus! Taip pat užsiimame visų tipų GPS navigacinių imtuvų remontu, žemėlapių atnaujinimu. Galime įrašyti naujausią iGo Primo navigacinę sistemą […]