Nestandartinių akvariumų projektavimas, gamyba, įrengimas bei priežiūra. Akvariuminių prekių pardavimas. Akvariumų nuoma Vilniaus m.

1

Nestandartinių akvariumų projektavimas, gamyba, įrengimas bei priežiūra. Akvariuminių prekių pardavimas. Akvariumų nuoma

Projektavimas ir gamyba. Akvariumų gamyba užsiimame jau dvidešimt metų, nuolat analizuojame ir tobuliname savo gamybos technologijas, galime pasiūlyti skirtingų dydžių bei modelių akvariumų ir akvariumų baldų. Suprojektuojame ir pagaminame klientų poreikius atitinkantį akvariumą. Taip pat įvertiname pasirinktą vietą, patariame ir paruošiame projektą akvariumui, kuris būtų puiki interjero detalė.

Įrengimas. Įrengiame visai naujus akvariumus, atgaiviname senus apleistus akvariumus: paruošiame vandenį, pajungiame filtravimo ir kitas sistemas, pagal kliento pageidavimus bei išsirinktas žuvytes, išlaikant vientisą stilių parenkame dekoracijų bei augalų kompozicijas, įžuviname.

Priežiūra. Patyrę specialistai atvyksta į namus ar biurą, įvertina akvariumo būklę, konsultuoja, atlieka reikiamus testus ir kitus reikalingus darbus. Kiekvienam akvariumui bus paruoštas individualus aptarnavimų žurnalas, kuriame bus registruojami visi atlikti ir būsimi aptarnavimai, vandens testų rodmenys ir kiti duomenys. Pasirūpinsime ir pristatysime maistą Jūsų augintiniams, bakterijas, profilaktines priemones ir mikroorganizmus biologinei akvariumo pusiausvyrai palaikyti.

Pardavimas. Esame užsienio gamintojų Eheim, Ferplast, Hagen, Aquael, Orbit, Microbe lift, Weitz Wasserwelt, Ocean Nutrition ir kt. oficialūs atstovai. Savo parduotuvėje turime apie 300 skirtingo dydžio ir dizaino akvariumų, taip pat turime ir įrengtų akvariumų ekspoziciją, pagal kurią, klientui pageidaujant, galime įrengti akvariumą namie ar biure. Pas mus rasite platų akvariuminių gyventojų, augalų, dekoracijų pasirinkimą – išsirinks net ir pats išrankiausias klientas.

Nuoma. Teikiame unikalią paslaugą – akvariumo nuomą tiek ilgesniam laikui, tiek filmavimui, šventei ar kitai ypatingai progai. Jūs galėsite grožėtis pageidaujamu akvariumu, o mūsų specialistai viskuo pasirūpins: akvariumą pristatys, įrengs, jį prižiūrės, o pasibaigus renginiui akvariumą pasiims.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės:
Liepkalnio g. 78, LT-02120 Vilnius
Tel.: 85 265 6876, +370 686 09460
El. paštas.: info@akvariumai.lt
www.stalma.lt

Susisiekti +37068609460
Adresas: Vilniaus m. sav.,
Tinklalapis: stalma.lt
ID: 25157   2020-08-05

Rekomenduojame

BALDAI, INTERJERO DIZAINAS
50.00 €

BALDAI, INTERJERO DIZAINAS

Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairias spintas su stumdomomis ir varstomomis durimis, drabužines, komodas, modernius svetainės ir virtuvės baldus iš LMDP ir MDF plokščių. Galime pasiūlyti įvairius langų uždengimo variantus: roletus, žaliuzes, markizes.

drožyba funkcionali

drožyba funkcionali

Drožyba ir ne tik. Individualūs, originalūs, vienetiniai rankų darbo medžio drožiniai. Nuo žaislų iki kryžių, skulptūrų: suvenyrai, dėžutės,kraičio skrynios, lauko baldai, mažoji architektūra (terasos, pavėsinės, šulinio apdaila ir t.t.) interjero ir eksterjero gaminiai, puošybos elementai. rudens lino darbų edukacinė šventė Lino mūka

Visos architektų paslaugos iki pastato pridavimo

Visos architektų paslaugos iki pastato pridavimo

GREITAI IR NEBRANGIAI PROJEKTUOJAME: Sodo namus, pirtis, bei kitus nesudėtingus pastatus Ūkinius pastatus, angarus, sandėlius ir t.t. Individualis namus (iš įvairių medžiagų) Daugiabučius namus ir namų kvartalus Kavines, autoservisus, parduotuves bei kitos paskirties pastatus Įvairios paskirties pastatų rekonstrukcijos Pastatų, patalpų paskirties keitimas. Darbo projekto konstruktyvinė dalis Lauko ir vidaus vandentiekio ir nuotekų projektai Energinio naudingumo, […]

Parduodama autentiška vitražinė sienelė

Parduodama autentiška vitražinė sienelė

Parduodama autentiška gabalinio stiklo vitražinė sienelė (žr. nuotraukas šioje nuorodoje: http://www.skelbimai.lt/skelbimas/parduodamas-autentiskas-vitrazinis-sviestuvas-ir-vitrazine-sienele-5472890 ). Tel.: 8-684-16280 (Vladas), 8-676-42334 (Vida).