Nuomuojame arkas,stovelius Kauno m.

Nuomuojame arkas,stovelius

Nuomuojame stovelius ,vestuvines arkas ,arka krikštynoms,gimtadieniui.
Gaminame pardavimui.Dydžiai gali būti standartiniai arba pagal Jūsų poreikius
Turime tik 1m aukščio baltą arkutę skirtą pačioms mažiausioms princesėms-fotosesijai,krikštynoms ar pirmiesiems gimtadieniams įamžinti.

Ekspozicija pildoma pavieniui;esant poreikiui konkretaus gaminio pagaminsime reikiama skaičių ir nudažysime reikiama spalva.

Siuskite užklausas info@baumeda.eu

Susisiekti +37060721234
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 34918   2019-09-19
Nerijanos žiedas

Nerijanos žiedas

Teikiame floristikos ir dekoro paslaugas. Dekoruojame šventes, vestuves, renginius, darome puokštes įvairiom progom. Turime daug dekoro atributų. Esame iš Vilniaus, bet dirbame visoje Lietuvoje.

Cukraus vatos ir kukurūzų spragėsių (popcorno) įrangos nuoma
25.00 €

Cukraus vatos ir kukurūzų spragėsių (popcorno) įrangos nuoma

*Jei švenčiate gimtadienį, rengiate kino vakarėlį, organizuojate bet kokią kitą šventę kukurūzų spragėsių (Popcorno) ar cukraus vatos gaminimo prietaisai suteiks šventei savitumo ir džiaugsmo svečiams. Dienos kaina tik 25 eurai, paros – 30 eurų. Nuomojantis visam savaitgaliui – tik 40 eurų. Nuomojantis abu prietaisus kartu, taikomos nuolaidos. *Taip pat nuomuojamas lauko kino ekranas (149X266), 120 […]

Kontrolinės renginių, švenčių, festivalių apyrankės su Jūsų logotipu, užrašu ar piešiniu
1.00 €

Kontrolinės renginių, švenčių, festivalių apyrankės su Jūsų logotipu, užrašu ar piešiniu

Vienos iš populiariausių renginių atributikos elementų stilingos ir patikimos kontrolinės juostelės dalyvių bilietavimui. Greita gamyba ir pristatymas, esant poreikiui uždėsime jūsų norimą užrašą ar logotipą per 1 darbo dieną nuo maketo suderinimo su jumis.

Palapinių nuoma

Palapinių nuoma

Greito surinkimo palapinių nuoma , baldų nuoma scenos nuoma Surenkamos per keletą minučių! Idėja pasiteisino praktikoje. Su šiomis palapinėmis užtikrinamas išskirtinis mobilumas – jūs galite įrengti palapinę kur tik norite ir kada tik norite, kai tik jums reikia priedangos. Greito surinkimo palapinė gali būti statoma tiek patalpoje, tiek lauke – forma yra labai patraukli. Tai […]