Kokybiškos paslaugos, geri meistrai

Įvairios paskirties mediniai lauko baldai
1.00 €

Įvairios paskirties mediniai lauko baldai

Įmonė gamina ir parduoda įvairios paskirties medinius lauko baldus: Saunas, vasarnamius-sodo namelius, kubilus (medinius, plastikinius, stiklo pluošto), medines dušo kabinas, ofuro vonias, medinius gėlių vazonus, namelius šunims. Gaminiai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų todėl gaminiai Jums tarnaus ne vienerius metus! Gaminiai parduodami pilnos komplektacijos todėl Jums nereikės investuoti papildomų investicijų. Gaminiams suteikiama garantija.


Medinė dušo kabina
1.00 €

Medinė dušo kabina

Įmonė gamina ir parduoda kokybiškai padarytas medines dušo kabinas. Galima rinktis norimą medienos rūšį: eglė-pušis, maumedis, termo mediena. Gaminys unikalus tiek išvaizda tiek praktiškumu. Medinė dušo kabina yra visiškai ekologiška todėl tiks tiems, kurie vertina natūralumą ir mėgsta gaivų medžio kvapą.


Ofuro vonia
1.00 €

Ofuro vonia

Įmonė gamina ir parduoda šalto vandens kubilus t.y., ofuro vonias. Galima rinktis iš įvairios medienos: pušies, eglės, maumedžio, termo medienos. Gaminiai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų todėl jais galėsite džiaugtis ne vienerius metus! Tai ne tik puiki pramoga, bet ir nuostabiai atrodantis lauko baldas!


Karšto vandens kubilas
1.00 €

Karšto vandens kubilas

Įmonė gamina ir parduoda karšto vandens kubilus: medinius, plastikinius, medinius su plastiko vidumi bei stiklo pluošto. Gaminiai atliekami kruopščiai iš aukštos kokybės medžiagų todėl gaminiu galėsite džiaugtis ne vienerius metus! Kubilo procedūra labai tinka tiems, kurie sunkiai ištveria suomiškos saunos karštį arba rusiškos pirties karštį ir drėgmę.


Pirtis/Sauna
1.00 €

Pirtis/Sauna

Įmonė gamina įvairaus dydžio bei formos saunas: Gulinčias horizontaliai (apvalias, kvadratine, ovalo formos) bei stovinčias vertikaliai. Gaminiai gaminami kruopščiai iš aukštos kokybės medžiagų, todėl gaminiu galėsite džiaugtis žymiai daugiau nei vienerius metus! Darbai atliekami pagal standartinius modelius bei galimi individualūs užsakymai. Pritaikome ir integruojame įvairius priedus.