Plaunamojo Siurblio „Karcher 10/1“ Nuoma Kauno m.

15.00 €
4

Plaunamojo Siurblio „Karcher 10/1“ Nuoma

Sveiki. Nuomojamas giluminį valymą atliekantis siurblys: Karcher puzzi 10/1. Siurblys NAUJAS, tad puikiai atliks savo funkcijas.
Siurblys puikiai išvalo: automobilių salonus, kilimus, minkštus baldus, kilimines dangas, čiužinius, fotelius, surenka gyvūnų plaukus bei panaikina bloga kvapą taip sumažindamas alergijos tikimybę.
Naudotis siurbliu itin paprasta (apmokome).

Nuomojantis Karcher puzzi 10/1 gausite visus reikiamus antgalius bei priedus, 100g Karcher originalią chemiją miltelių pavidalu (nereiks laukt kol ištirps tabletės) esant poreikiui papildomą siurblį, kuris sumažins baldų bei kilimų džiuvimo laiką.
Paros kaina 15€, Savaitgaliais 20€, valandos kaina 3-4€
Papildomas siurblys +3e (WD 3)
PASIDARYK CHEMINĮ VALYMĄ PATS IR SUTAUPYK NUO 3 IKI 10 KARTŲ!!!
Atvežame nemokamai Kauno ir Marijampolės mieste.
Telefonas pasiteiravimui: +37063815061

15.00 €
Susisiekti +37063815061
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 40142   2019-11-04

Rekomenduojame

Minkštų baldų ir kiliminės dangos valymas
12.00 €

Minkštų baldų ir kiliminės dangos valymas

Valymo paslaugos su KARCHER PUZZI 8/1 Aš Jums galiu pasiūlyti valymo paslaugas: Minkštų ar odinių baldų, fotelių, kėdžių, kilimų, kiliminių dangų cheminį ir giluminį valymą Kaune, Kėdainiuose, Prienuose, Elektrėnuose, Kaišiadorį, Birštone, Raseiniuose, Jonavoje ir kituose aplinkiniuose miestuose. Geriausias kokybės ir kainos santykis, atlieku valymus su profesionalia chemija ir įranga. Mano naudojama chemija yra paplitusi užsienio […]

Valymo įrankių nuoma ir valymo paslaugos

Valymo įrankių nuoma ir valymo paslaugos

Plaunamo siurblio nuoma, valymo paslaugos Kauno rajone ( ir savaitgaliais). Čiužinių, sofų, kilimu plovimas/valymas. Puikus sprendimas nebrangiai atnaujinti čiužinį, sofą, kt. minkštus baldus, kilimus, automobilio saloną ar kt. su KARCHER Puzzi 10/1 profesionalių plaunamu siurblių ( yra visi reikiami antgaliai). Bus išvalytas audinys ir panaikintas blogas kvapas. Paprastas naudojimas ( apmokome), pristatome į namus nemokamai […]

Visos valymo paslaugos
100.00 €

Visos valymo paslaugos

Profesionalios valymo ir administravimo paslaugos. Aukštuminiai darbai. Langų , fasadų, saulės kolektorių ir kitų sunkai prieinamų paviršių plovimas jonizuotu vandeniu. Sudarome sutartis, teikiame nuolaidas pastoviems klientams.

LANGU VALYMAS

LANGU VALYMAS

VALOME LANGUS KAUNE IR KAUNO RAJ. GEROS KAINOS LAUKSIME SKAMBUCIU 866401488