Pole dance pamokos Kauno m.

Pole dance pamokos

Pole dance pamokos Kaune, pasirodymai renginiuose visoje Lietuvoje, šventės VIPEROS studijoje.

VIPERA – Šokių studija, kurioje vyrauja Pole extreme stilius. Pole dance – savęs išraiška, kuomet šokiui sukurti naudojamas stulpas, kaip papildoma arba kaip pagrindinė priemonė. Pole dance skirstoma į: pole extreme, pole exotic, pole art, pole sport ir kt. stilius.

DĖMESIO!!! Išankstinis pasiruošimas nereikalingas, viskas yra išlavinama. Nesvarbu kokios lyties ar amžiaus Jūs esate, laukiami visi ir visos.

PASLAUGOS:

*Šokių pamokos.
———————————-
Galite išmokti nuo paprastų, plastiškų sukinukų aplink, iki įspudingų triukų atliekamų ore. Padėsime atrasti Jūsų Pole dance stilių.

*Mergvakariai ir bernvakariai, gimtadieniai, bei visos pageidaujamos Jūsų šventės!
———————————–
Turime specializuotas programas Jūsų šventei. Tai pat, galime pasiūlyti profesionalias fotografo paslaugas.

*Rengiame pasirodymus
———————————–
Rengiame šokių pasirodymus įvairiems renginiams ir šventėms, bei atvykstame į Jūsų pageidautinas vietas.

VIPERA studijoje Jūsų laukia:
————————————
*Skirtingo diametro stulpai, 42mm ir 45mm, tai galimybė atrasti savąjį dydį. O galbūt yra noras sudalyvauti konkurse? Bus galimybė ruoštis ant tokio stulpo, kuris didžiąją dieną Jus ir pasitiks.

* Stulpai yra profesionalūs. Pagaminti Rusijoje, Pole4you įmonėje. Tai vienas didžiausių bei savo kokybiška produkcija žymiausių gamintojų. Daugybė, pasaulinio lygio, šokėjų renkasi būtent šiuos stulpus.

* Pas mus studijoje, taip pat, rasite stulpus su skirtingu paviršiumi. Kibesniu paviršiumi dengtas stulpas išsigelbėjimas merginoms, kurios skundžiasi nuolat slystančios. Tai alternatyva pagreitinti progresą triukų atžvilgiu.

* Mūsų naujovė ir tikrai siūlytina inovacija išmėginti, stulpas, padengtas silikoniniu paviršiumi. Tai džiugi žinia ir alternatyva merginoms, kurios nori šokti, tačiau dėl tam tikrų priežasčių nenori apnuoginti savo kojų, kadangi ant šio stulpo atliekami triukai galimi tik su rūbais.

*Didelė erdvė. Pas mus judėsite komfartabiliai, choreografijos statymui sąlygos tiesiog tobulos.

*Draugiškas, savo darbą išmanantis ir jam fanatizmu susirgęs kolektyvas. Visada su šypsena sutiksime ir išlydėsime.

APSILANKYK JAU ŠIANDIEN!

9.00 €
Susisiekti +37069353459
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 26343   2018-11-20
Šokių grupė „Dolce Vita“
120.00 €

Šokių grupė „Dolce Vita“

Dinamiškas, įvairove pasižymintis šokių šou papuoš Jūsų šventę — vestuves, jubiliejų, giminaičių susitikimą; išjudins kiekvieną — įmonės vakarėlyje, mergvakaryje ar festivalyje; suteiks įsimintinų akimirkų įvairiomis progomis surengtų vakarėlių, pokylių ar renginių svečiams. 2 šokiai- 120eur. 3 šokiai – 170eur.(+ šokių pamokėlė pagal norą). Už kiekvieną papildomą šokį po 40eur. Mes esame Vilniuje, tačiau koncertuojame visoje […]

Muzikantai
1.00 €

Muzikantai

Mes – Vestuvių muzikantai “ Shliub – Dance 2″ Jūsų šventei suteiksime energijos, geros muzikos bei nuostabių emocijų Jums ir Jūsų svečiams ! Mus galite kviesti net į patį atokiausią Lietuvos kampelį 😉 Su Jumis ir Jūsų svečiais bendrausime Jūsų kalba 😉 Kartu su Jumis džiaugsimės būdami Jūsų šventės dalimi 🎶❤🎤

PROFESIONALUS VIDEO ir AUDIO KASEČIŲ PERRAŠYMAS, SKAIDRIŲ SKENAVIMAS
5.00 €

PROFESIONALUS VIDEO ir AUDIO KASEČIŲ PERRAŠYMAS, SKAIDRIŲ SKENAVIMAS

PROFESIONALUS VIDEO KASEČIŲ PERRAŠYMAS. DĖMESIO AKCIJA: viskas įskaičiuota- REDAGAVIMAS, MENIU, TITRAI, DISKAS, SPALVŲ KOREKCIJA. Kaina 5 EUR/valanda! +37068777057. Vilnius. Maksimali kokybė už minimalią kainą! Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: ne tik PERRAŠYMAS, bet ir Jūsų pateiktos video medžiagos REDAGAVIMAS: – nekokybiškų scenų ir tuščių kadrų pašalinimas, -spalvų korekcija ir vaizdo pagerinimas aparatiniais filtrais, -parengtame DVD sudaromas interaktyvus, […]

Skrydis parasparniu virš Olandų kepurės (Karklė)
40.00 €

Skrydis parasparniu virš Olandų kepurės (Karklė)

Padovanokite skrydį dviviečiu (tandeminiu) parasparniu ir nustebinkit savo artimą bičiulį laisvės pojūčiu virš Olandų kepurės skardžio KARKLĖJE. Jus skraidins patyręs pilotas. Skrydžiui reikalinga sulaukti vakarų krypties vėjo (nuo jūros). – vėjo greitis 6-7 m/s . Apranga – laisvalaikio: šiltesni rūbai, batai su auliukais, pirštinės.. Skrydžio metu – video-foto sesija. Skrydžio kaina 40 Eurų. Skrydžio trukmė […]