Pole dance pamokos Kauno m.

9.00 €
3

Pole dance pamokos

Pole dance pamokos Kaune, pasirodymai renginiuose visoje Lietuvoje, šventės VIPEROS studijoje.

VIPERA – Šokių studija, kurioje vyrauja Pole extreme stilius. Pole dance – savęs išraiška, kuomet šokiui sukurti naudojamas stulpas, kaip papildoma arba kaip pagrindinė priemonė. Pole dance skirstoma į: pole extreme, pole exotic, pole art, pole sport ir kt. stilius.

DĖMESIO!!! Išankstinis pasiruošimas nereikalingas, viskas yra išlavinama. Nesvarbu kokios lyties ar amžiaus Jūs esate, laukiami visi ir visos.

PASLAUGOS:

*Šokių pamokos.
———————————-
Galite išmokti nuo paprastų, plastiškų sukinukų aplink, iki įspudingų triukų atliekamų ore. Padėsime atrasti Jūsų Pole dance stilių.

*Mergvakariai ir bernvakariai, gimtadieniai, bei visos pageidaujamos Jūsų šventės!
———————————–
Turime specializuotas programas Jūsų šventei. Tai pat, galime pasiūlyti profesionalias fotografo paslaugas.

*Rengiame pasirodymus
———————————–
Rengiame šokių pasirodymus įvairiems renginiams ir šventėms, bei atvykstame į Jūsų pageidautinas vietas.

VIPERA studijoje Jūsų laukia:
————————————
*Skirtingo diametro stulpai, 42mm ir 45mm, tai galimybė atrasti savąjį dydį. O galbūt yra noras sudalyvauti konkurse? Bus galimybė ruoštis ant tokio stulpo, kuris didžiąją dieną Jus ir pasitiks.

* Stulpai yra profesionalūs. Pagaminti Rusijoje, Pole4you įmonėje. Tai vienas didžiausių bei savo kokybiška produkcija žymiausių gamintojų. Daugybė, pasaulinio lygio, šokėjų renkasi būtent šiuos stulpus.

* Pas mus studijoje, taip pat, rasite stulpus su skirtingu paviršiumi. Kibesniu paviršiumi dengtas stulpas išsigelbėjimas merginoms, kurios skundžiasi nuolat slystančios. Tai alternatyva pagreitinti progresą triukų atžvilgiu.

* Mūsų naujovė ir tikrai siūlytina inovacija išmėginti, stulpas, padengtas silikoniniu paviršiumi. Tai džiugi žinia ir alternatyva merginoms, kurios nori šokti, tačiau dėl tam tikrų priežasčių nenori apnuoginti savo kojų, kadangi ant šio stulpo atliekami triukai galimi tik su rūbais.

*Didelė erdvė. Pas mus judėsite komfartabiliai, choreografijos statymui sąlygos tiesiog tobulos.

*Draugiškas, savo darbą išmanantis ir jam fanatizmu susirgęs kolektyvas. Visada su šypsena sutiksime ir išlydėsime.

APSILANKYK JAU ŠIANDIEN!

9.00 €
Susisiekti +37069353459
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 26343   2019-03-15
Šokių grupė „Dolce Vita“
120.00 €

Šokių grupė „Dolce Vita“

Dinamiškas, įvairove pasižymintis šokių šou papuoš Jūsų šventę — vestuves, jubiliejų, giminaičių susitikimą; išjudins kiekvieną — įmonės vakarėlyje, mergvakaryje ar festivalyje; suteiks įsimintinų akimirkų įvairiomis progomis surengtų vakarėlių, pokylių ar renginių svečiams. 2 šokiai- 120eur. 3 šokiai – 170eur.(+ šokių pamokėlė pagal norą). Už kiekvieną papildomą šokį po 40eur. Mes esame Vilniuje, tačiau koncertuojame visoje […]

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Linksmai ir kokybiškai vedu renginius

Su vaidybiniais elementais,skečais ,paįvairinu jubiliejus,vestuves,taip pat vedu ir programas vaikams,galiu ir su vaikų teatro spektakliu,kalėdų seneliu,iliuzionistu…

Plauk baidare Jūros upe ir įspūdžių užteks visiems metams
7.00 €

Plauk baidare Jūros upe ir įspūdžių užteks visiems metams

Jei norite patirti neįtikėtinų nuotykių, plaukdami baidarėmis Jūra Žemaitijoje, skambinkite Turistauk.lt komandai tel: +370 699 75546, tel: +370 652 26904 arba rašykite el.p: info@turistauk.lt Rekomenduosime geriausią Jūros upės baidarių maršrutą jūsų komandai pagal jėgas ir poreikius, pasirūpinsime kokybiškų baidarių VISTA, Brio nuoma, turistų ir baidarių pervežimu, nakvyne stovyklavietėje palapinėse ar nameliuose, sodyboje su pirtimi ir […]

Geriausi baidarių maršrutai Jūra, stovyklavietė, mobili pirtis, kubilas
7.00 €

Geriausi baidarių maršrutai Jūra, stovyklavietė, mobili pirtis, kubilas

Baidarės. Privati stovyklavietė ant Jūros upės kranto. Pirtis. Kubilas. Nakvynė nameliuose. Atvyk į Žemaitiją, pakviesk draugus, bendradarbius ar klasiokus į plaukti baidarėmis Jūros upe. Jūros upė nuostabi. Turisto akį džiugins nuostabūs Jūros upės kraštovaizdžiai, daug gamtos paminklų. Upė labai vingiuota, gausi rėvų, slenksčių – nenuobodi plaukti tiek patyrusiam, tiek pradedančiam turistui. Pavasarį organizuojami ekstremalūs plaukimai […]