Privačių namų/butų reguliarus, generalinis valymas

Privačių namų/butų reguliarus, generalinis valymas

Mūsų teikiamos paslaugos :
* Teikiame ir ekologišką valymą garais.
* Langų ir vitrinų valymas.
* Šiukšlių tvarkymas, surinkimas ir išvežimas.
* Sklypo, sodybos tvarkymo darbai ir žaliųjų atliekų išvežimas.
* Žolės pjovimas, lapų surinkimas.
* Vienkartinis rūsių, garažų, sandėliukų valymas.

Papildomos valymo paslaugos:
• Higienos priemonių teikimas
• Statybinių atliekų ir šiukšlių išvežimas iš butų, gyvenamų namų, ofisų, sklypų, sodybų, sodų ir kt.( vežame ir mažais kiekiais). Didmaišiai statybiniam laužui ir NEMOKAMAI!!

• Pašalinimas senų likučių kramtomosios gumos nuo visų tekstilinių, minkštų ir kietų paviršių (PVC, linoleumas, medinės ir akmens dangos/grindys).
• Odinių paviršių valymas
• Lakuotų medinių paviršių valymas. Suteiks medienai blizgesio. Apsaugos paviršius nuo greito pasidengimo dulkėmis.
• Visų vandeniui jautrių kietų grindų dangų plovimas, tokių kaip laminatas,medinės/parketo,kamštinės dangos. Po valymo palieka nematomą apsauginę plėvelę,kuri ne tik suteikia grindims natūralų atspalvį,bet ir nepalieka jokio slidumo efekto.
• Langų valymas suteikiantis paviršiams išskirtinį ilgai išliekantį blizgesį.
• Sanitarinis patalpų valymas. Pašalinamos susikaupusios kalkių, rūdžių, šlapimo akmens, betono likučių ir kitos nuosėdos. Nepažeidžia chromuotų paviršių (pvz.čiaupų).

Naudojame profesionalią ir sertifikuotą chemiją ir įrangą

Susisiekti 863300300
ID: 7655   2013-03-06

Rekomenduojame

Mikroautobuso su vairuotoju nuoma

Mikroautobuso su vairuotoju nuoma

Nuomojam 21 vietų mikroautobusą Mercedes Benz Sprinter 519 su vairuotoju visoms progoms ir kelionėms Lietuvoje ir Europoje.

autosalonu siuvimas-tiuning-remontas
29.00 €

autosalonu siuvimas-tiuning-remontas

Apsiname visu tipo automobiliu salonus oda,pakaitalais,ir kitomis medziagomis. Remontuojame auto lubas,keiciame audinius. Aptraukiame vairus naturalia oda.

Butų, namų, ofisų perkraustymo paslaugos
17.00 €

Butų, namų, ofisų perkraustymo paslaugos

Specializuojamės didesnės apimties objektų perkraustymuose. Prisitaikydami prie klientų poreikio teikiame ne tik pilno perkraustymo kompleksą, bet galime ir išskaidyti paslaugą pagal užsakovo pageidavimus ir pasiūlyti atskirai: transporto nuomą, medžiagų nuomą/pardavimą, daiktų pakavimą/išpakavimą, pakrovimą/iškrovimą, baldų surinkimą/išrinkimą, laikiną sandėliavimą. Dirbame kokybiškai, tvarkingai ir greitai. Išrašome sąskaitas. Kontaktinė informacija: Tel. +37065012870 www.bscremoval.eu Perkraustymo paslaugos Vilniuje, perkraustymo kaina, Perkraustymas […]

Krovinių gabenimas, pervežimas
3.00 €

Krovinių gabenimas, pervežimas

Krovinių vežimas, gabenimas, perkraustymas, perkraustymo paslaugos ( be krovėjų). Vežame įvairius krovinius, prekes, statybines medžiagas, baldus, medieną iki 7,5 tonos ir 10 metrų ilgio. Dirbame Lietuvoje ir užsienyje. Esame savo srities profesionalai, išrašome sąskaitas. Saugus ir greitas krovinių pristatymas. Daugiau informacijos 867642762 El. Paštas sigis525@gmail.com