Privačių namų/butų reguliarus, generalinis valymas

Privačių namų/butų reguliarus, generalinis valymas

Mūsų teikiamos paslaugos :
* Teikiame ir ekologišką valymą garais.
* Langų ir vitrinų valymas.
* Šiukšlių tvarkymas, surinkimas ir išvežimas.
* Sklypo, sodybos tvarkymo darbai ir žaliųjų atliekų išvežimas.
* Žolės pjovimas, lapų surinkimas.
* Vienkartinis rūsių, garažų, sandėliukų valymas.

Papildomos valymo paslaugos:
• Higienos priemonių teikimas
• Statybinių atliekų ir šiukšlių išvežimas iš butų, gyvenamų namų, ofisų, sklypų, sodybų, sodų ir kt.( vežame ir mažais kiekiais). Didmaišiai statybiniam laužui ir NEMOKAMAI!!

• Pašalinimas senų likučių kramtomosios gumos nuo visų tekstilinių, minkštų ir kietų paviršių (PVC, linoleumas, medinės ir akmens dangos/grindys).
• Odinių paviršių valymas
• Lakuotų medinių paviršių valymas. Suteiks medienai blizgesio. Apsaugos paviršius nuo greito pasidengimo dulkėmis.
• Visų vandeniui jautrių kietų grindų dangų plovimas, tokių kaip laminatas,medinės/parketo,kamštinės dangos. Po valymo palieka nematomą apsauginę plėvelę,kuri ne tik suteikia grindims natūralų atspalvį,bet ir nepalieka jokio slidumo efekto.
• Langų valymas suteikiantis paviršiams išskirtinį ilgai išliekantį blizgesį.
• Sanitarinis patalpų valymas. Pašalinamos susikaupusios kalkių, rūdžių, šlapimo akmens, betono likučių ir kitos nuosėdos. Nepažeidžia chromuotų paviršių (pvz.čiaupų).

Naudojame profesionalią ir sertifikuotą chemiją ir įrangą

Susisiekti 863300300
ID: 7655   2013-03-06
Mikroautobuso su vairuotoju nuoma

Mikroautobuso su vairuotoju nuoma

Nuomojam 21 vietų mikroautobusą Mercedes Benz Sprinter 519 su vairuotoju visoms progoms ir kelionėms Lietuvoje ir Europoje.

Krovinių gabenimas, pervežimas
3.00 €

Krovinių gabenimas, pervežimas

Krovinių vežimas, gabenimas, perkraustymas, perkraustymo paslaugos ( be krovėjų). Vežame įvairius krovinius, prekes, statybines medžiagas, baldus, medieną iki 7,5 tonos ir 10 metrų ilgio. Dirbame Lietuvoje ir užsienyje. Esame savo srities profesionalai, išrašome sąskaitas. Saugus ir greitas krovinių pristatymas. Daugiau informacijos 867642762 El. Paštas sigis525@gmail.com

22.00 €

Bobcat nuoma Stumdymuikrovimuigrezimui

Įvairūs žemės kasimo, bei lyginimo darbai; Aplinkos tvarkymo darbai; Poliu grezimas stulpams,pamatams,tvoroms iki 2.50m; ( diametrai : 20, 32, 45 ) Sklypo reljefo formavimas / planiravimas; Pamatu uzpylimas smeliu Krovimo darbai; Krovinių iškrovimas paletinemis sakemis iki 1,6t. Grunto ( smelio,skaldos,juodžemio,žvyro) kasimas, stumdymas, krovimas; Paslaugos teikiamos imonems ir privatiems asmenims. Išrašomos sąskaitos faktūros. +37067187934 Mindaugas

22.00 €

Bobcat krautuvu nuoma

Bobcat krautuvu nuoma *Įvairūs žemės kasimo, bei lyginimo darbai; Aplinkos tvarkymo darbai; *Poliu grezimas stulpams,pamatams,tvoroms iki 2.50m; *Sklypo reljefo formavimas – Planiravimas;Pamatu uzpylimas smeliu *Krovimo darbai; Krovinių iškrovimas paletinemis sakemis iki 1,6t. *Grunto ( smelio,skaldos,juodžemio,žvyro) kasimas, stumdymas, krovimas; *Paslaugos teikiamos imonems ir privatiems asmenims. Išrašomos sąskaitos faktūros. +37067187934 , Mindaugas