Profesionalus logotipų kūrimas už gerą kainą

49.00 €
8

Profesionalus logotipų kūrimas už gerą kainą

Profesionalus logotipų kūrimas už gerą kainą!
Norite būti pastebėti, atkreipti dėmesį į save ar savo įmonę? Tam prireiks išsiskiriančio ir įsimintino logotipo, kurį Jums padėsime sukurti.
Paprastas ir aiškus logotipas, gali pasakyti daugiau nei tūkstantis žodžių.

Dėl logotipo sukūrmo rašykite
labas@logolove.lt
arba
https://www.logolove.lt/

Profesionalus logotipų kūrimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir visuose kituose miestuose, nes tam nereikia susitikti – logotipų kūrimas atliekamas per atstumą.

Logotipų kurimo kaina priklauso nuo norimo logotipo sudėtingumo (nesudėtingo logotipo kūrimo kaina prasideda nuo 40eur) tačiau norint sudėtingo logotipo ir daug jo variantų, kaina šiek tiek kils, bet vis tiek logotipo kūrimo kainos pas mus išliks mažiausios.

Atliekamas įmonių logotipų kūrimas, privačių asmenų, firmos, ar visiems kitiems, kuriems prireikia savo ar įmonės prekės ženklo.
Logotipo kūrimas pačiam yra sudėtingas ir dažnai pasirenkami neprofesionalūs sprendimai, dėl kurių nukenčia verslas, todėl siūlome konsultuotis su mumis dėl logo, firminio stiliaus ar prekės ženklo kūrimo.

49.00 €
Susisiekti
ID: 23619   2018-03-16

Rekomenduojame

Individualus Logotipas, prekės ženklas, herbas

Individualus Logotipas, prekės ženklas, herbas

Padėsiu jums sukurti individuaų Logotipą, Ženklą, Herbą įmonei, asmenybei, šeimai, giminei, bendruomenei! Dirbu su logotipų kūrimu nuo A iki Z: nuo Logotipo idėjos iki paruošimo spaudai, internetui, įvaizdžiu socialiniuose tinkluose ir Logotipo patentavimu, jeigu reikia. Jeigu bijote turėti blogą patirtį užsakant paslaugą, tada ši paslauga yra jums tinka. Turiu Dailės magistros laipsnį ir priklausau Lietuvos […]

Brėžiniai. Braižau. Pagalba studentams ir netik  AutoCAD, Inventor, Revit.

Brėžiniai. Braižau. Pagalba studentams ir netik AutoCAD, Inventor, Revit.

Braižau AutoCAD, Inventor, Revit ir kitomis programomis. Galiu sukurti 2D ir 3D brėžinius. Dažnai padedu Statybos ir Chemijos sričių studentams. 100% patenkinti kliantai. Suteikiama garantija!

Logotipų, prekinių ženklų kūrimas

Logotipų, prekinių ženklų kūrimas

MB Greyta – jau 4 metai specializuojasi prekių bei paslaugų ženklų kūrime. Šiuo metu įmonė siūlo šias paslaugas Prekės ženklų kūrimas Ikonų kūrimas Internetinių puslapių kūrimas Prekės ženklų registravimas Firminis stilius Grafinis dizainas Iliustracijos Susidomėjus, kviečiame susisiekti: El. paštu: info@logotipokurimas.lt Tel. nr: +370 678 05159 Adresas: Bangų g. 5A, Klaipėda Svetainė: https://logotipokurimas.lt

Logotipų kūrimas/maketavimas

Logotipų kūrimas/maketavimas

Sveiki, Padėsiu jums sukurti solidų ir stilingą įvaizdį jūsų vykdomai veiklai ar įmonei! Mano darbuose vyrauja minimalizmas, švara, aiškios linijos bei formos. Dirbu su logotipų kūrimu, įvaizdžio formavimu, įvaizdžiu socialiniuose tinkluose, ruošiu spaudos darbus: vizitines, skrajutes, brošiūras, katalogus, dovanų kuponus, tentus, roll – up maketus, meniu ir t.t. Šiuo metu, daugiausiai dirbu su naujų prekinių […]