PROFESIONALUS nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas

PROFESIONALUS nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas

PROFESIONALUS nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas
Įmonė siūlo nebrangų ir tuo pačiu patikimą bei greitą kompiuterinės technikos remontą. Mūsų atliktų darbų kokybė aukšta – už žemą kainą. Mes skirtingai nuo privačių „meistrų“ atsakome už savo atliktus darbus. Mums svarbus KIEKVIENAS klientas. Išklausome, patariame ir padedame, kad ir menkiausiu klausimu.
1. Visos keičiamos kompiuterio detalės yra NAUJOS ir ORIGINALIOS.
2. VISIEMS savo atliktiems darbams SUTEIKIAME iki 6 mėn. garantiją.
3. Remonto darbai atliekami kruopščiai, greitai, su pažangia įranga.
4. Remontas atliekamas VIETOJE, neperduodamas kitiems meistrams.
5. Lituojame nešiojamų kompiuterių lustus ( čipus), suteikiame 6 mėn. garantiją. Čipai nekaitinami, neatstatomi tie patys naudoti. Senos detalės gali būti grąžinamos.
6. Keičiame visų nešiojamų kompiuterių klaviatūras, ekranus, maitinimo blokus. Visos detalės yra VIETOJE, nereikės laukti užsakomų detalių.
7. Visi kompiuteriai yra registruojami sistemoje, todėl galite pasitikrinti apie remonto būseną ir kitą informaciją.
8. Taip pat remontuojame ir APPLE nešiojamus kompiuterius.
9. Išrašome atliktiems darbams sąskaitas faktūras.
Mob: +37067701977, info@rego-gps.lt. Daugiau informacijos internetinėje svetainėje www.cipas.lt.
KONSULTACIJOS TELEFONU: I-VI: 9.00-18.00
Mus rasite adresu : Vilniaus g.230, Šiauliai.
*Mums bus malonu, jei Jūs tapsite nauju mūsų klientu *

3.00 €
Susisiekti 37067701977
ID: 14999   2013-01-16

Rekomenduojame

Skalbimo mašinų, džiovyklių ir indaplovių remontas Vilniuje

Skalbimo mašinų, džiovyklių ir indaplovių remontas Vilniuje

Remontuojamos visų gamintojų buitinės skalbimo mašinos, džiovyklės, indaplovės ir viryklės. Specializuojuosi šiose srityse, dėl to remontą atlieku įpatingai greitai, tiksliai ir nedidele kaina. Taip pat remontuoju daugumą pramoninių skalbimo ir džiovinimo mašinų. Atvykimas į vietą Vilniuje ir apylinkėse pagal susitarimą. Skambinti numeriu 864523495. Atliktiems darbams suteikiama garantija.

Kompiuterių remontas Panevėžyje ir Šiauliuose
20.00 €

Kompiuterių remontas Panevėžyje ir Šiauliuose

Kompiuterių remontas Panevėžyje ir Šiauliuose Remontuojame visą kompiuterinę ir skaitmeninę techniką. Remonto darbus atliekame greitai, kokybiškai, suteikiame garantiją. Remonto darbus atliekame naudodami modernią įrangą. Vykstame pas klientus į namus Panevėžio ir Šiaulių mieste. Nešiojamųjų kompiuterių remontas; Stacionarių kompiuterių remontas; Monitorių remontas; Spausdintuvų, kopijuoklių remontas; Foto/Video technikos remontas; GPS navigacijų remontas, žemėlapių atnaujinimas Spalvotas, nespalvotas spausdinimas […]

Buitinis servisas

Buitinis servisas

Visos buitinės technikos remontas , pajungiamas, programavimas. Atvykstame į vietą , išrašome sąskaitas, suteikiame garantijas. Aptarnaujame visoje Klaipėdos apskrityje.

CB radijo įrangos montavimas, priežiūra, remontas
15.00 €

CB radijo įrangos montavimas, priežiūra, remontas

Reikia sumontuoti radijo ryšio sistemą į Jūsų automobilį? Galbūt sugedo CB radijo stotelė? O gal tiesiog užsuksi pas mus paderinti anteną? Laukiam Tavęs! Patyrę meistrai prikels naujam gyvenimui sudegintus, visko mačiusius prietaisus, bei atliks visus montavimo darbus! Taip pat užsiimame visų tipų GPS navigacinių imtuvų remontu, žemėlapių atnaujinimu. Galime įrašyti naujausią iGo Primo navigacinę sistemą […]