Puošnu, gardu, gražu – kas? Ogi, valgomos dovanos!

1

Puošnu, gardu, gražu – kas? Ogi, valgomos dovanos!

Visi mėgstame gauti dovanas. Jos suteikia malonumą, pakelia nuotaiką, parodo, jog kažkam rūpite. Tačiau dovanoti – šiek tiek kitoks jausmas. Pirmiausia tai galvos skausmas „ką dovanoti?“, tačiau pasirinkus tinkamai, apima pasitenkinimas, jog išrinkote tai, kas žmogui, dovanos gavėjui, suteikė malonumą.

Šį kart pasidalinsime dovanos idėja, kuri išvaduos nuo galvos skausmo ir suteiks platesnes galimybes išrinkti kažką, kas tiktų atitinkamai progai ir patiktų dovanos gavėjui. Tai – valgomos dovanos.

Kas yra valgomos dovanos?

Kaip jau galima nuspėti iš pavadinimo, valgomos dovanos yra… valgomos. Ir čia atsiveria visos plačios galimybės, nes daug valgomų dalykų gali virsti nuostabiomis dovanomis. Elementaria dovana gali būti tortas, didelis šokoladas, saldainių dėžutė, pakuotė kavos – tai dažniausiai pasirenkami produktai nenorint eiti į svečius „tuščiomis rankomis“.

Norint kažko įdomesnio, paprastai pasirenkami dovanų rinkiniai. Tai gali būti vieno produkto variacijos, pavyzdžiui, saldainių asorti, skirtingų arbatos skonių rinkinys, kavos pupelių ar maltos kavos skirtingų rūšių rinkinys. Arba tai gali būti  skirtingų produktų derinys. Pavyzdžiui, arbatos, medaus ir šokolado rinkinukas. Arba riešutų sviestas, skrudinti riešutai ir sausainiai. Variantų ir fantazijos daug.

Dovanų rinkiniai paprastai pakuojami į dėžutės ar maišelius. Tai įprasta dovanos forma. Tačiau paskutiniu metu itin išpopuliarėjo valgomos puokštės. Puokštės vyrams, puokštės moterims arba universalios puokštės sukurtos iš skanėstų yra šiuo metu ant bangos.  Jos atrodo kaip gėlių puokštės, tačiau vietoj žiedų puokštėje skleidžiasi įvairūs produktai – vaisiai, daržovės, mėsos gaminiai, džiovinti vaisiai, riešutai, jūros gėrybės, šokoladas ar sausainiai.

Valgomos dovanos yra universalios

Ar dovanų rinkiniai, ar valgomos puokštės yra ideali dovana bet kuria proga. Tai universali dovana, tinkanti tiek moterims, tiek vyrams, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar statuso visuomenėje. Tuo pačiu dovanas galima lengvai pritaikyti prie pomėgių, mėgstamo maisto ar šventės temos.

Variantų yra tiek daug, jog drąsiai galima rasti tinkamą sau. O jei nėra minčių, visada galima rinktis pačius universaliausius variantus –šokoladą, riešutus, vaisius.

Paprastumas ir prabanga

Valgomos dovanos atrodo prabangiai. Gražiai įpakuotos, su mielu palinkėjimu ar pateikta kaip puokštė, dovana visada atrodo prabangiai. Net jei produktai ar galiniai atrodytų patys paprasčiausi.

Priklausomai nuo biudžeto galima rinktis brangesnius produktus arba didinti dovanos dydį, todėl tikrai visada įmanoma rasti sau tinkamą variantą.

Tiesiai ant stalo

Jei einate į šventę ir dovanosite valgomą puokštę – ji garantuotai atsidurs šventinio stalo centre. Tad ne tik gavėjas mėgausis dovana, tačiau jūsų parinkti skoniai stebins visus vakaro svečius ir leis sukurti nepamirštamus prisiminimus.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Finansinės paslaugos: nuo investavimo iki paskolų

Finansinės paslaugos: nuo investavimo iki paskolų

Keliaudami per gyvenimą pastebėsite, kad pinigai vaidina svarbų vaidmenį priimant daugelį didelių ir mažų sprendimų. Kaip ir įrankių dėžėje yra įvairių įrankių, skirtų konkrečioms užduotims atlikti, taip ir finansų pasaulyje yra įvairių paslaugų, pritaikytų skirtingiems finansiniams poreikiams. Panagrinėkime kai kurias pagrindines finansines paslaugas ir jų paskirtį. Taupomosios sąskaitos Taupomoji sąskaita yra tarsi saugi taupyklė finansų […]


Rimtesnis šiuolaikinio automobilio remontas neapsieina be autoelektriko

Rimtesnis šiuolaikinio automobilio remontas neapsieina be autoelektriko

Autoelektrikas tampa vis svarbesnis specialistas autoservise, ir jo svarba tik auga tobulėjant automobiliams, kuriuose elektronika ir elektros sistemos tampa vis sudėtingesnės ir labiau vyraujančios. Todėl žinoti kur dirba geriausi autoelektrikai yra svarbu kiekvienam savo automobiliu besirūpinančiam vairuotojui. Kodėl autoelektrikas toks svarbus specialistas? Naujausios kartos automobiliai turi ir ateityje turės vis daugiau elektroninių valdymo blokų, jutiklių […]


Kuo skiriasi įvairūs aliuminio profiliai?

Kuo skiriasi įvairūs aliuminio profiliai?

Šie gaminiai naudojami labai plačiai ir gana skirtingose srityse. Todėl visiškai natūralu, jog kiekvienu atveju reikės vis kitokio varianto su savitomis savybėmis. Pavyzdžiui, viduje kažką įrenginėjant gal ir nebus reikalingas toks didelis atsparumas kaip dirbant su šiais gaminiais lauke. Taigi, pirmiausiai jie skiriasi savo sluoksniu, kuris atsiranda juos apdirbant specifiniu anodavimo būdu. Jo metu naudojant […]


Verslo dovanų teikimo menas: tradicijos iš viso pasaulio

Verslo dovanų teikimo menas: tradicijos iš viso pasaulio

Įmonių pasaulyje labai svarbu kurti ir palaikyti tvirtus santykius su klientais, partneriais ir darbuotojais. Vienas iš veiksmingų būdų šiems santykiams puoselėti yra keitimasis verslo dovanomis. Verslo dovanos – tai padėkos ir geros valios ženklai, kurie atlieka svarbų vaidmenį verslo praktikoje įvairiose kultūrose. Todėl įdomu pasigilinti į verslo dovanų teikimo tradicijas visame pasaulyje, pabrėžiant jų kultūrinę […]


Auksiniai žiedai: klasika, niekada neišeinanti iš mados

Auksiniai žiedai: klasika, niekada neišeinanti iš mados

Jeigu mėgstate papuošalus, žiedų Jūsų papuošalų dėžutėje, turbūt netrūkstą. O klasikinis pasirinkimas – auksiniai žiedai. Jie populiarūs jau daug metų ir bet kokios besikeičiančios tendencijos to nepakeičia. Juvelyrikos salonuose galima rasti platų žiedų iš aukso pasirinkimą įvairioms progoms. Rinktis, tikrai yra iš ko. Auksas dera prie visko turbūt viena pagrindinių priežasčių, kodėl auksiniai žiedai yra […]


Kokios verslo valdymo sistemos populiariausios?

Kokios verslo valdymo sistemos populiariausios?

Kiekviename versle ieškoma sprendimų, kaip automatizuoti procesus, kaip juos pagerinti ir padaryti dar produktyvesnis. Tai padeda sutaupyti laiko ir darbą atlikti greičiau, o kartu tai didina įmonės našumą. Todėl daugybė įmonių ieško patikimos verslo valdymo sistemos, kuri padėtų kasdienius darbus atlikti greičiau, kokybiškiau ir patikimiau. Kokios programos yra populiariausios? Kalendoriai ir planuokliai Vienas populiariausių pasirinkimų […]