Rakūnas-valymo paslaugos Vilniaus r.

Rakūnas-valymo paslaugos

Trumapai apie Jus!
Kodėl apie Jus? Nes Rakūnas.lt buvo sukurtas Jums 🙂
Jūs įsikėlėte į savo svajonių būstą su mylimais žmonėmis, skyrėte nemažai laiko ir lėšų interjero planavimui, spalvų parinkimui. Galbūt ginčyjotės ar kilimo ir kampo spalvos turi sutapti, o gal atvirkščiai – spalvų kontrastas suteiks kambariui žaismingumo? Tai buvo sekinantis, bet kartu labai malonus darbas. Jūs sukūrėte kažką savo. Kiekvienas daiktas ar spalva – mielas atsiminimas. Ir štai Jūs pagaliau įsikėlėte. Surinkote draugus, atkimšote šampano butelį, atšventėte, suplovėte indus ir akimirkai sustojęs gyvenimas, vėl jus nusinešė pilnu greičiu į priekį. Dienos virto mėnesiais, mėnesiai metais. Kilimai, baldai, čiužiniai ir užuolaidos po truputį pradėjo margintis gyvenimo pasėkmėmis. Šita jau neišsivalys.. o čia gal druskos pabėrus išsivestų? Bet druska taip ir nebuvo paberta, o dienos toliau nesustabdomai lėkė tolyn. Tada vieną dieną, vieną tų dienų kai gyvenimas aprimsta, kai gali atsikvėpti ir susitikti su senais draugais, Jūs pažiūrite į savo mylimus baldus, į minkštus kilimus, ir pagaunate save racionalizuojant: „- Bet jeigu patrauksime kavos staliuką arčiau fotelio, dėmės beveik nesimatys!“. Ir tai tiesa, tos dėmės nesimatys, bet atsidengs kita virš kurios kavos staliukas jau stovi. „-Gal nupirkti dar vieną staliuką? O gal naują kilimą? O ką darysime su sofos pagalvėlėmis? Atrodo, kad probelmų nuo tų baldų daugiau nei džiaugsmo!“.

Tačiau tikrai nebūtina pirkti naujo kavos staliuko, ar naujo kilimo. Nereikia stumdyti kavos stalelio ar ieškoti naujų pagalvėlių. Netgi nereikia barstyti druskos ar taikstytis su dėmėmis ant mylimų baldų. Rakunas.lt buvo sukurtas Jums. Mes norime Jums grąžinti pirminį džiaugsmą, o jūsų baldams pradinę išvaizdą, ir esame puikiai pasiruoše ir pilnai kvalifikuoti šiai užduočiai. Susigrąžinkite grožį, švarą ir ramybę į savo namus! Mes Jums padėsime.

Profesionalus kilimų, baldų, langų valymas Vilnius
RAKUNAS.LT
!Naudojame nekenksmingą ir alergenų neturinčią chemiją!

Mes siūlome:
– Vienkartinį kiliminės dangos, kilimų ar baldų valymą.
– Profilaktinį kiliminės dangos, kilimų ar baldų valymą.
– Kilimų ar badlų dengimą apsauginėmis priemonėmis.
– Dėmių šalinimą.
– Nemalonių kvapų šalinimą ozonu.
– Čiužinių valymą.
– Paprastą langų valymą (nuo 0,80Eur už kv.m)
– Postatybinį langų valymą (nuo 1,5Eur už kv.m)
– Klijų ir dažų valymą nuo langų ar jų rėmų

Darbus galima suderinti net vakarais ar savaitgaliais.

Didesniems darbams ar sutarus profilaktikai, taikomos nuolaidos.

Išrašome Sąskaitas-Faktūras.
?PS. Pas mus galima atsiskaityti ir banko kortele.

www.rakunas.lt
info@rakunas.lt
Tel.: +37060998556

40.00 €
Susisiekti +37060998556
Adresas: Vilniaus r. sav.,
ID: 46787   2021-01-08

Rekomenduojame

Visos valymo paslaugos
100.00 €

Visos valymo paslaugos

Profesionalios valymo ir administravimo paslaugos. Aukštuminiai darbai. Langų , fasadų, saulės kolektorių ir kitų sunkai prieinamų paviršių plovimas jonizuotu vandeniu. Sudarome sutartis, teikiame nuolaidas pastoviems klientams.

Namu tvarkytoja

Namu tvarkytoja

Namu tvarkytoja Esu namų tvarkytoja, ir mielai palengvinsiu Jūsų buitį – už prieinamą kainą sutvarkysiu Jūsų namus. Kaina derinama individualiai, atsižvelgiant i būsto kvadratūrą ir Jūsų poreikius. Atlieku vienkartinius bei reguliarius valymus.

Kaminų valymas

Kaminų valymas

Kaminų, krosnių valymas Kupiškio. Biržų. Pasvalio. Rokiškio. Anyksčių rajonuose

LANGU VALYMAS

LANGU VALYMAS

VALOME LANGUS KAUNE IR KAUNO RAJ. GEROS KAINOS LAUKSIME SKAMBUCIU 866401488