Santechnikos-rekuperacijos montavimo darbai Vilniaus m.

10.00 €
1

Santechnikos-rekuperacijos montavimo darbai

Sveiki atliekami kokybiškai,nebrangiai visi Santechnikos-šildymo-Vėdinimo montavimo darbai. Dirbame tik su kokybiškomis laiko patiktintomis medžiagomis.Atliktiems darbams suteikiama garantija.

10.00 €
Susisiekti +37060341858
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 26007   2018-10-19

Rekomenduojame

Kondicionieriai Oras- Oras-šilumos siurbliai.Pardavimai ir montavimas
35.00 €

Kondicionieriai Oras- Oras-šilumos siurbliai.Pardavimai ir montavimas

Kokybiškai atlieku: Kondicionierių oras-oras statymas. Šilumos siurblių montavimas. Vonios perdarymas į dušo kabiną. Vonios,virtuvės įrangos montavimas, kranų, maišytuvų, keitimas remontas. Kainos derinamos vietoje. Atvykimas mieste nemokamas. Dirbai Kaune, užmiestyje. www.bustosiluma.lt

Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos

Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos

Parduodame, projektuojame, montuojame ir prižiūrime kokybišką ir sertifikuotą vėdinimo, šildymo ar oro kondicionavimo sistemą Jūsų namams ir pramonei. Suteikiame garantijas! Galime parduoti lizingu. Dirbame su žinomais gamintojais, visuomet pasiūlysime konkurencingas kainas. Nemokamai konsultuojame, atvykstame į vietą! Galime parduoti visas medžiagas reikalingas vėdinimui, šildymui ar oro kondicionavimui.

NAUJAS KLOZETAS CERSANIT ARKTIK 011
45.00 €

NAUJAS KLOZETAS CERSANIT ARKTIK 011

Sandėlio išpardavimas! Parduodu NAUJĄ supakuotą, iš gamyklos, klozeto komplektą Cersanit Arctic 011 (pastatomasis, 755x390x650 мм, su dangčiu, baltos spalvos, šiuolaikiškos trapecinės formos bakelis, nuleidimo mechanizmas 6l, apatinis prijungimas). Panašus modeliai šiuo metu Vilniaus parduotuvėse kainuoja nuo 67 iki 82 Eur. Skambinti 860574422. Vilniuje pristatom nemokamai. Dar parduodu Naujus Cersanit Prezident praustuvus 55 cm ir 60 […]

Vėdinimas, rekuperacija, kondicionavimas, santechnika

Vėdinimas, rekuperacija, kondicionavimas, santechnika

Montuojame rekuperacines,vėdinimo sistemas, santechnika gyvenamuose, komercinėse ir gamybinėse patalpose.Parenkam medžiagas, vent. agregatus. Ventiliacijos, rekuperacijos, oro šalinimo, kondicionavimo sistemų montavimas, bei pardavimas,medžiagu užsakymas, pristatymas į objekta.