Santechnikos sprendimai Vilniaus m.

2

Santechnikos sprendimai

Atliekami darbai :
1. Namo išplanavimas
2. Pirmas etapas kanalizacijos „nulinis etapas“
3. Vandentiekio išdėstymas
4. Radiatorių montavimas ir grindų šildymas
5. Kolektorių surinkimas, pastatymas ir sujungimas
6. Skaitliukų surinkimas ir pastatymas
7. Prietaisinių galvų instaliacija
8. Vamzdžių izoliacija
9. Katilų aprišimas (ket.kuro ,dujų, geotermijos, oras vanduo)
10. Įvairių sistemų litavimas
11. Vedinimas ir rekuperacija
12. Baltos santechnikos instaliavimas (vonia, kriauklė, klozetai ir kt.)
13. Lauko darbai
14. Medžiagų užpirkimas su nuolaidomis

Mes dirbame komandoje ir kiekvienas iš mūsų savo sferoje kvalifikuotas specialistas. Mes drąsiai galime imti didelius ir mažus objektus (viešbučiai, namai, butai, sandėliai, darželiai, sodybos ir kt. )

Visus šiuos darbus atliekame atsakingai ir kruopščiai, dirbame su naujos kartos instrumentais. Stengiames rasti geriausius sprendimus. Atliekame darbus itin geromis kainomis, išrašome sąskaitos faktūras ir garantija. Konsultuojame nemokamai.

Susisiekti +37060147858
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 46012   2020-04-30

Rekomenduojame

PASTATŲ ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS
70.00 €

PASTATŲ ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS

Kokybiškai apšiltiname namus ir kitus pąstatus/objektus poliuretano putomis. UŽDARŲ arba ATVIRŲ porų putomis. ATLIEKAME: Stogo šiltinimas Perdangų šiltinimas Pamatų šiltinimas Sienų šiltinimas Grindų šiltinimas Kitų pastatų apšiltinimas DARBUS ATLIEKAME GREITAI IR KOKYBIŠKAI SU PROFESIONALIA PRAMONINE PURŠKIMO ĮRANGA Šiltinimas poliuretano putomis efektyviausias ir greičiausias būdas pasiekti A+/A++ šilumos klasės standartą. Tel.: +37067187140 DIRBAME VISOJE LIETUVOJE !

Vilniaus Santechnikas

Vilniaus Santechnikas

Diegiu, prižiūriu ir remontuoju vandentiekio ir nuotekų sistemas, – pasirūpinu, kad gyvenamųjų ir komercinių pastatų santechnikos sistemos tinkamai funkcionuotų. Santechnikas specializuojasi virtuvės,bei vonios maišytuvų montavime, ventilių keitime, vandens skaitiklių montavime, gyvatukų sumontavime, išmontavime, vandens skaitiklių montavime, šalto ir karšto vandens vamzdynu išvedziojimu / keitimu, vidaus kanalizacijos, sifonu valymu, hidroforu, siurblių nukalkinimo įrenginių montavime, skalbimo mašinų, […]

Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos

Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos

Parduodame, projektuojame, montuojame ir prižiūrime kokybišką ir sertifikuotą vėdinimo, šildymo ar oro kondicionavimo sistemą Jūsų namams ir pramonei. Suteikiame garantijas! Galime parduoti lizingu. Dirbame su žinomais gamintojais, visuomet pasiūlysime konkurencingas kainas. Nemokamai konsultuojame, atvykstame į vietą! Galime parduoti visas medžiagas reikalingas vėdinimui, šildymui ar oro kondicionavimui.

DUJINIŲ KATILŲ REMONTAS-MONTAVIMAS

DUJINIŲ KATILŲ REMONTAS-MONTAVIMAS

VISŲ MODELIŲ-MARKIŲ DUJINIŲ KATILŲ REMONTAS,PRIEŽIŪRA,MONTAVIMAS. Dujinių vandens kolonėlių remontas, montavimas.Dirbame vilniuje,kaune ir jų apylinkese.ŠILUMOKAIČIŲ PLOVIMAS.VALDYMO PLOKŠČIŲ REMONTAS(jei imanomas)KONSULTACIJA NEMOKAMAI. SANTEXNIKOS DARBAI,METALO SUVIRINIMO DARBAI.GARANTIJA ATLIKTIEMS DARBAMS.