SĖDMAIŠIAI LA-FA

Sėdmaišių gamyba,pardavimas ir nuoma Jums.
LA-FA SĖDMAIŠIAI , JŪSŲ PASLAUGOMS !!!

www.la-fa.lt
https://www.facebook.com/LAFAsedmaisiurojus/

SĖDMAIŠIŲ KAINOS NUO 50,00 €.
PUFŲ KAINOS NUO 20,00 €.
KAINININKAS ANTROJE FOTO.

PARDUOTUVĖS ADRESAS:
VYTAUTO 36 (2 aukštas) GARLIAVA ,KAUNO RAJ.
DARBO LAIKAS:
I-V ,nuo 9-18 val.
VI ,nuo 9-15 val.

www.la-fa.lt
https://www.facebook.com/LAFAsedmaisiurojus/
lafasedmaisiai@gmail.com

kont.nr. 865768660
kont.nr. 865767787

Sėdmaišiai gaminame iš eko odos , poliesterio (vandeniui atsparus audinys) ir baldinio audinio .
Sėdmaišiai pripildyti kokybiškomis putų polistirolo granulėmis (skirtos sėdmaišiams)

Labai komfortiški baldai, tiesiog LA-FA .visada turime jau pagamintų,arba pagaminsime per savaitę pagal Jūsų norimą spalvą. IŠRAŠOME SĄSKAITAS.SIUNČIAME Į VISUS LIETUVOS MIESTUS ,SIUNTIMO KAINA 7€./vnt.(LP EXPRES kurjeris, PRISTATO JŪSŲ NURODYTU ADRESU)
www.la-fa.lt
lafasedmaisiai@gmail.com
mob.865768660 , 865767787

50.00 €
Susisiekti 865768660
Adresas: Kauno r. sav.,
ID: 2047   2021-02-01

Rekomenduojame

„MK BALDAI” Kietųjų baldų gamyba.

„MK BALDAI” Kietųjų baldų gamyba.

Standartinių ir nestandartinių baldų gamyba. Pagal individualų užsakymą suprojektuosime, pagaminsime ir sumontuosime jums baldus. Jūsų patogumui atvyksime į namus ir pagal jūsų norus padėsime surasti tinkamiausią sprendimą, spalvų ir furnitūros pasirinkimą. Kvalifikuoti meistrai kokybiškai pagamins jūsų užsakytą gaminį. Gamyboje naudojame vokiškas Thermopal, austriškas Egger, lenkiškas Pfleiderer ir kitas lmdp plokštes. Taip pat šių gamintojų stalviršius. […]

Atnaujink baldus

Atnaujink baldus

ATNAUJINAME MINKŠTUS BALDUS: sofas, lovas, čiužinius, kėdes, kampus ir kitus baldus. Keičiame spyruokles, gobeleną, eko odą, taip pat dirbame su tikra natūralia oda. Gaminame čiužinius . Pasiimame ir parvežame baldus esant pageidavimui. Mūsų patirtis jau 30 metų. tel.861010341 atnaujinkbaldus@gmail.com.

UAB Voras ir KO

UAB Voras ir KO

Projektuojame ir gaminame virtuvės, biuro baldus, įmontuojamas spintas, specializuojamės stiklo gaminių gamyboje – prekybinė įranga, vitrinos. Įmonė veikia nuo 1995m.

Stiklai ir veidrodžiai Jūsų interjerui

Stiklai ir veidrodžiai Jūsų interjerui

● dušo kabinas ● berėmio stiklo pertvaras ● stiklines varstomas/stumdomas duris ● stiklo turėklus, stiklo laiptus, stiklo grindis ● dušo kabinas ● įvairių išmatavimų veidrodžius ● stiklo lentynas ● stiklo stogelius ● nestandartinius stiklo elementus ir kt. Taip pat galite užsisakyti lenktą stiklą, įvairių dydžių veidrodžius, bei įvairių išmatavimų grūdintus, skirtingų storių ir atspalvių stiklus. […]