Saulės elektrinių įrengimas ir elektros instaliacija

250.00 €
2

Saulės elektrinių įrengimas ir elektros instaliacija

Siūlome pilnai sukomplektuotas saulės elektrines. Šios elektrinės skirtos tiems kurių objektas (sodyba, sodo namelis, garažas, poilsiavietė ir kt.) yra atokioj vietoj, o skirstomųjų tinklų atvedimas būtų brangus, techniškai sunkiai įgyvendinamas ir nepraktiškas būdas. Be to turime mobilių saulės elektrinių megsiantiems keliauti ar leisti laiką gamtoje. Šios elektrinės tuo patogios kad sveria vos kelis kilogramus ir yra lengvai tesportuojamos į pasirinktą vietą keliaujant pėsčiomis ar dviračiu. Mobilios elektrinės pilnai užtenka kad turėtumėte apšvietimą, galėtumėte įkrauti telefoną ar kompiuterį. Mobili saulės elektrinė yra montuojama iš lengvų komponentų mobiliame konteineryje kuris užtikrina patogų elektrinės transportavimą. Įsigijus saulės elektrinės komplektą mūsų parduotuvėje pristatymas ir montavimas nemokami. Taip pat atliekame pilną elektros instaliaciją kurią sujungiame su Jūsų įsigyta saulės elektrine. Tokiu būdu klientui įsigijus saulės elektrinę nereikia rūpintis papildomai elektros instaliacija (rozetėmis, apšvietimu ir kt.). Rimtiems klientams visada esame paruošę dovanų (LED juostų, taupančių elektros lempučių, nemokamą elektros instaliaciją ir kt.) Saulės elektrinę atitinkančią Jūsų poreikius galite įsigyti čią: http://www.elektronikavisiems.lt/produkto-kategorija/saules-elektriniu-komprektai/

Kilus klausimams prašome kreiptis:
Facebook (atsakome iš karto)
Mobilus telefonas: +37064579887
El. pašto adresas : info@elektronikavisiems.lt

250.00 €
Susisiekti 864579887
Tinklalapis: www.elektronikavisiems.lt
ID: 38940   2020-02-22

Rekomenduojame

Elektrikas Klaipėda

Elektrikas Klaipėda

Atestuota Vlado Radavičiaus individuali įmonė atlieka visus darbus susijusius su elektra: remontas, gedimų šalinimas, instaliacijos darbai, įžeminimo įrengimas, varžų matavimai, konsultavimas. Pasirašome sutartis su klientais. Savo atliktiems darbams suteikiame garantinį ir po garantinį aptarnavimą. Dirbame Klaipėdoje ir aplinkiniuose jos rajonuose.

Elektriku paslaugos

Elektriku paslaugos

Atliekame elektros instaliacijos,ivadiniu skydu,paskirstymo skydu renovacijos ir remonto darbus.Montuojame kabelius elektros vartojamosios galios didinimo atveju.Padedame sutvarkyti dokumentus.Galime padeti projektuojant elektros instaliacija naujame name ar bute.

Elektros darbai, elektrikas, elektriko paslaugos Panevėžys, kiti miestai
15.00 €

Elektros darbai, elektrikas, elektriko paslaugos Panevėžys, kiti miestai

Atliekame elektros instaliacijos remonto darbus naujos ir senos statybos namuose, kotedžuose, butuose. Keičiame, dedame rozetes, jungiklius. Surenkame el.skydelius, kabiname šviestuvus, montuojame LED juostas. Konsultacijos nemokamos. Ilgametė patirtis ir kruopštus, kokybiškas darbas. Tel. 863701224

Elektrikas

Elektrikas

Kokybiškai diegiu ir tvarkau visą elektros instaliaciją, šalinu gedimus, montuoju šviestuvus, jungiklius, rozetes ir kt.Kainos sutartinės.