Statybos ABC – Tvoros Montavimas

Statybos ABC – Tvoros Montavimas

Tvoros montavimas

Pirmasis žingsnis yra rasti tvorą, kuri geriausiai tinka jūsų poreikiams, kiemui ir jūsų namų stiliui. Jei jums patinka tradicinė išvaizda, rinkitės medžio tvoros montavimą. Grandininės tvoros montavimas yra puikus, nebrangus pasirinkimas, arba, jei ieškote mažos priežiūros parinkties, apsvarstykite vinilo tvoros montavimą. Jei norite daugiau privatumo savo kieme, privatumo tvoros montavimas uždaro likusią pasaulio dalį su 6 pėdų plokštėmis. Kad ir kurią medžiagą pasirinktumėte, Statybos ABC gali padėti ją įdiegti.

Konkurencingos kainos del tvoros montavimas su Statybos ABC

Tvoros montavimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių, pvz., tvoros medžiagos ir ploto, kurioje aptvėrėte, dydžio. Atminkite, kad mažos priežiūros galimybės, pavyzdžiui, vinilo, gali kainuoti daugiau iš anksto, bet nereikės tiek daug priežiūros, kiek medienos tvoros reikalauja, taupyti pinigus ilgalaikėje perspektyvoje.

Susisiekti +370 633 73735
ID: 53512   2020-12-11

Rekomenduojame

laiptu proektavimas , gamyba, montavimas

laiptu proektavimas , gamyba, montavimas

Visu tipu laiptai. Konsultavimas, proektai, gamyba – montavimas

medinės vidaus durys, laiptai
1.00 €

medinės vidaus durys, laiptai

durys ir laiptai pagal kliento pageidavimus. Dažytos, beicuotos,lakuotos.

Nerijaus metalo gaminiai
1.00 €

Nerijaus metalo gaminiai

Atlieku, kalviškus darbus. Vartų, vartelių, tvorų, balkono tureklų, ir kitokių konstrukcijų gamyba.

Veidrodinės, matinės, apsauginės plėvelės klijavimas
18.00 €

Veidrodinės, matinės, apsauginės plėvelės klijavimas

Greitas ir kokybiškas veidrodinės plėvelės, matinės plėvelės ir apsauginės plėvelės klijavimas. Stiklų, pertvarų dekoravimo paslaugos. Vaizdo perkėlimas ant plėvelės, ornamentų išpjaustymas, logo, lipdukai ir kiti darbai. Visiems darbams suteikiame garantiją. Mūsų siūlomos plėvelės instaliuojamos ant visų stiklo konstrukcijų – vitrinos, pertvaros, balkonai, langai, stiklinės durys, dušo kabinos, stoglangiai ir pan. individualiuose namuose, butuose, biuruose, gamyklose, […]