Statybos ABC – Tvoros Montavimas

Statybos ABC – Tvoros Montavimas

Tvoros montavimas

Pirmasis žingsnis yra rasti tvorą, kuri geriausiai tinka jūsų poreikiams, kiemui ir jūsų namų stiliui. Jei jums patinka tradicinė išvaizda, rinkitės medžio tvoros montavimą. Grandininės tvoros montavimas yra puikus, nebrangus pasirinkimas, arba, jei ieškote mažos priežiūros parinkties, apsvarstykite vinilo tvoros montavimą. Jei norite daugiau privatumo savo kieme, privatumo tvoros montavimas uždaro likusią pasaulio dalį su 6 pėdų plokštėmis. Kad ir kurią medžiagą pasirinktumėte, Statybos ABC gali padėti ją įdiegti.

Konkurencingos kainos del tvoros montavimas su Statybos ABC

Tvoros montavimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių, pvz., tvoros medžiagos ir ploto, kurioje aptvėrėte, dydžio. Atminkite, kad mažos priežiūros galimybės, pavyzdžiui, vinilo, gali kainuoti daugiau iš anksto, bet nereikės tiek daug priežiūros, kiek medienos tvoros reikalauja, taupyti pinigus ilgalaikėje perspektyvoje.

Susisiekti +370 633 73735
ID: 53512   2020-12-11

Rekomenduojame

medinės vidaus durys, laiptai
1.00 €

medinės vidaus durys, laiptai

durys ir laiptai pagal kliento pageidavimus. Dažytos, beicuotos,lakuotos.

Nerijaus metalo gaminiai
1.00 €

Nerijaus metalo gaminiai

Atlieku, kalviškus darbus. Vartų, vartelių, tvorų, balkono tureklų, ir kitokių konstrukcijų gamyba.

Viskas iš medžio
1850.00 €

Viskas iš medžio

Sveiki,dirbame visoje Lietuvoje, pristatymas į jūsų kiemą nieko nekainuos, užsakyta pavėsinė , svajonė į jūsų namus pati neateina leiskite pasirūpinti. Profesionalių statybininkų grupė „azuolopastoge“: Karkasinių namų, terasų, pirčių, vasaros namų, sodo namelių statyba. Taip pat dengiame naujus bei keičiame senus stogus. Kiti statybos darbai. Ilgametė darbo patirtis. Transporto paslaugos Tel +37061414028

Aliuminio virinimas Kaune

Aliuminio virinimas Kaune

Teikiame aliuminio virinimo paslaugas Kaune. +370 638 28656

Gaminiai iš metalo

Gaminiai iš metalo

Visoje Lietuvoje kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą gaminu balkonų turėklus, prancūziškus balkonėlius, tvoras, tvoreles, vartus, vartelius, langų grotas,šašlykines ir kitus gaminius iš metalo.

Balkonų ir terasų stiklinimas Sutaupykite
99.00 €

Balkonų ir terasų stiklinimas Sutaupykite

Prieš pirkdami kitur, pasitikrinkite kainą pas mus UAB „GEICA“. Viena sugaišta minutė gali sutaupyti DIDELIUS Jūsų PINIGUS. Gaminame stiklinius stogelius virš durų! www.geica.lt http://geica.lt/ziemos-sodai/ http://geica.lt/aliuminio-fasadai/ Balkonų ir Terasų stiklinimas: Aliuminio konstrukcijos, stumdomos sistemos ir PVC konstrukcijos. Gaminame įvairias aliuminio konstrukcijas pagal jūsų eskizus. 1. Suprojektuojame 2. Pagaminame 3. Sumontuojame Galime pasiūlyti pilną terasų irengimą nuo […]