šv.Valentino diena Vilniaus m.

šv.Valentino diena

Antroji Europos meilės bei romantikos sostinė – Praha
Šios nuostabios šventės progą siūlome ją sutikti su busimą šeimą, mylimaisiais draugais, busimą šeimą Prahoje. Prahos grožis beveik stebuklingas, todėl čia apsilankę turistai dažnai po kurio laiko vėl sugrįžta. Apie šio miesto grožį galima pasakoti labai daug, bet geriau vieną kartą pamatyti negu tūkstantis kartų pasakoti.

Jeigu negalite sau leisti ilgesnių atostogų – išeitis savaitgalio išvykos.
Romantišką vasario savaitgalį planuokite jau dabar.
Kelionių organizatorius „Želesa“ kviečia Jus apsilankyti turistų Europoje labiausiai lankomoje Prahoje. Žavingoji Čekijos sostinės senamiesčio architektūra, turininga ekskursinė programa, tradicine čekiška virtuvė: populiarūs meilės sūrio pyragai, tradiciškas šokoladas, alus. vynas, likeris !!
Verta dėmesio nes:
• Aplankysite vieną gražiausių pasaulio miestų – Čekijos sostine Prahą
• Grožėsitės įspūdingais Prahos senamiesčio vaizdais
• Garsieji „dainuojantys“ Prahos fontanai padovanos gausybę teigiamų emocijų;
• Paragausite tradicinės čekiškos virtuvės patiekalų ir viso pasaulio įvertinto tikro čekiško alaus!
• Pažadinsite savyje naujas emocijas ir Jūsų meilės aistra vėl liepsnos su naują jėga.
• Tiesiog nepamirštami praleisite laiką su savo antra pusę.

13 Šeštadienis, išvykimas 00.15 iš Vilniaus

Praha – įsimylėjusių miestas
1 Diena.

Anksti apie (00,15 valandą nakties) išvykstame iš Lietuvos.
Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui.
Atvykimas į Vroclavą. Galimybei esant bei žinoma norui, trumpas susipažindinimas su Vroclavu. Tai miestas pietvakarių Lenkijoje, Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinė.
Išsidėstęs prie Odros (Oderio) upės. Mieste bus galimybė aplankyti įvairiausius muziejus, istorines vietas arba tiesiog smagia praleisti laiką su savo antrą puse.
Tęsiame kelią į Prahą. Vėlai vakare atvykstame į Prahą. Atvykus įsikūrimas viešbutyje.
Po ilgos kelionės nakvynė viešbutyje.

2 Diena.

Pusryčiai. Išvyka į Karlovy Varų kurortą, įsikūrusį Teplos upės slėnyje. Atvykus pažintis su miestu: senamiestis, garsioji Mlynska kolonada, Didysis geizeris.
Laisvas laikas: siūlome pasikelti* keltuvu į Dianos kalvą, nuo kurios atsiveria nuostabūs apylinkių vaizdai. Taip pat aplankyti „Becherovos“ muziejų Jan Becher ir paragauti garsiosios čekų žolelių trauktinės ar mėgautis* maudynėmis atvirame terminiame baseine.
Tęsiant romantinę kelionę grįžtame į Prahą kur Jūsų lauks nepamirštami naktiniai įspūdžiai. Link vakaro Čekijos sostinėje prasideda naktiniai šou kur galima pamatyti „dainuojančius“ fontanus, pasiklausyti muzikos bei žinoma pašokti su savo antra pusę. Jaunimui ištroškusiems smagių nuotykių siūlome apsilankyti pirmą vietą užimanti populiariausią jaunimo klubą „Duplex“, kur vyksta teminiai vakarėliai ir visada būna labai linksma. Dė1 to šis klubas yra labai populiarus tarp jaunimo ir turistų. Gausus klubų, barų, teminių vakarėlių pasirinkimas bei žinoma miesto grožis nepaliks Jus abejingam šitam miestui.

Nakvynė viešbutyje.

3 Diena.
Sotus bei skanus pusryčiai.
Pažintinė ekskursiją po senamiestį, kurios metu aplankysime buvusią Karolio rezidenciją ir Prahos lopšį Hradą dabartine Prezidentūrą. Čia atsiskleidžia visa Prahos miesto istorija, nuo viduramžių iki mūsų dienų. Kiekvienas pastatas Hrada – tarsi atskira istorijos ir architektūros pamoka. Aplankysite Šv. Vito katedrą, kurios statybai prireikė beveik 500 metų.
Čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Taip pat aplankysime Kareliškuosius sodus, Malą Straną, Mikulašo Barokinę bažnyčią, miesto senamiestį bei žinomą miesto centrinę Rotušę. Laisvas laikas, kurio metu būtinai užsuksime į tipišką Čekišką restoraną išlenksime po bokalą nepakartojamo tamsaus kaip naktis čekiško alaus, pasimėgausime keptu sūriu ar paragausime kitų Čekiškos virtuvės patiekalų kurių prieš tai savo gyvenime tikrai ne tako nei matyti nei ragauti.
Po naktinio šėlsmo siūlome apsilankyti bei atsipalaiduoti Prahos širdyje ėsiančiuose kavinėse kur vyruojant klasiškai atmosferai galėsite ramiai išgerti puodeli arbatos. Pamiršti apie kasdieninį gyvenimą, prisisemti jėgų kelionei ir tiesiog atsiduoti nepakartojamai Prahai.
Link vakaro grupė renkasi išvykimui į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktis autobuse.

4 Diena. Kelionė link Lietuvos su trumpu sustojimu Varšuvoje. Aplankysime pagrindinį prekybos centrą „M-1″.Tai paskutinė galimybe įsigyti suvenyrų savo artimiesiems.
Apie 20:00 val. sugrįžimas Lietuvą.

169.00 €
Susisiekti 860664408
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 17183   2016-01-12

Rekomenduojame

Poilsis prie jūros – Neringa-Nida, Juodkrantė, Preila, Pervalka

Poilsis prie jūros – Neringa-Nida, Juodkrantė, Preila, Pervalka

Viešbučiai, butai, kambariai, kotedžai, vilos, poilsio namai, svečių namai. Visą nuomai reikalingą informaciją rasite nurodytu www.kopos.lt svetainės adresu, pasirinkę Jūsų kriterijus atitinkančią gyvenamąją vietą. Užsakymai priimami tiesiogiai nuomojamų patalpų aprašymuose nurodytais telefonų numeriais ar el. pašto adresais. Skelbimai su nuotraukomis ir detaliais aprašymais yra Apgyvendinimas srityje. Trumpi skelbimai yra pateikiami Skelbimai srityje. Pramogos Neringoje srityje […]

Baidarių nuoma Jūros upe. Mobili pirtis. Stovyklavietė su nameliais. Sodyba.
7.00 €

Baidarių nuoma Jūros upe. Mobili pirtis. Stovyklavietė su nameliais. Sodyba.

Turistauk.lt baidarių bazė kviečia į Žemaitiją, į smagius žygius Jūros ir Akmenos upėmis, su nakvyne stovyklavietėje su nameliais, pirtimi, kubilu. Skambinkite tel.: +370 699 75546, +370 652 26904, patarsime, padėsime pasirinkti maršrutą ir pasirūpinsime, kad plaukimas baidarėmis Žemaitijoje būtų be rūpesčių. Teikiame paslaugas: – kokybiškų baidarių nuoma, – mobilis pirtis, – privati stovyklavietė ant Jūros […]

Turistauk.lt – baidarių nuoma, mobili pirtis, stovyklavietė ant Jūros upės kranto
7.00 €

Turistauk.lt – baidarių nuoma, mobili pirtis, stovyklavietė ant Jūros upės kranto

Dirbame visoje Žemaitijoje, bet pati populiariausia ir daugiausia dėmesio turistų tarpe sulaukia Jūros upė. Jūros upe įvairiais maršrutais galima plaukti nuo 1 dienos iki savaitės net 140 km., bet turistai dažniausiai renkasi Jūros baidarių maršrutus kur yra daugiau vingių, rėvų, smagių nusileidimų slenkstukais, kur pakankamai saugus ir negilus vanduo, tinkamas maudytis, ypač vaikams. Populiariausi 1 […]

Nuolaida buto nuomai poilsiui Druskininkuose
20.00 €

Nuolaida buto nuomai poilsiui Druskininkuose

Poilsiui išnuomojame erdvų 1 kambario butą, esantį keturių butų kotedžų tipo name, pušynėlyje prie miško muziejaus, šalia skulptūrų parkas, vaikų žaidimų aikštelė. Bute yra visa reikalinga buitinė įranga, švari patalynė, rankšluosčiai, erdvus dušo kambarys su langu, fenas, nemokamas WiFi, balkonėlis, židinukas. Atskira dviems butams skirta rakinama laiptinė, vieta augintiniui, dviračiams, kieme visada laisva nemokama vieta […]