Tekstai Jūsų sėkmei

1

Tekstai Jūsų sėkmei

Siekiate sužavėti klientus kūrybiškumu ir originalumu? O gal ketinate stoti į mūšį dėl aukštesnių pozicijų Google paieškoje?

Patyrusi „Tekstai Jūsų sėkmei“ komanda tiesia Jums pagalbos ranką ir pristato šias kūrybines paslaugas:
• Tekstai interneto svetainėms, parduotuvėms, tinklaraščiams;
• Prekių, paslaugų aprašymai el.parduotuvėms, tinklalapiams;
• SEO tekstai;
• Straipsniai naujienų portalams, pranešimai spaudai;
• Reklaminiai tekstai, skirti naujienlaiškiams, socialiniam tinklui Facebook, Google AdWords;
• Sveikinimai, gražūs žodžiai artimiesiems, kolegoms, verslo partneriams.

Mes skatiname puoselėti vertingą abipusį ryšį su žmonėmis ir tikime, kad produktyvūs rezultatai gaunami ne tik reklamuojant prekę ar paslaugą, bet ir dalinantis Jūsų, kaip specialistų, patirtimi.

Susisiekti Rūta +370 671 02469
ID: 27445   2019-09-16

Rekomenduojame

mokau lietuvių kalbos

mokau lietuvių kalbos

PATYRUSI LITUANISTĖ,TURINTI 28 METŲ PATIRTĮ, KONSULTUOJA MOKINIUS LIETUVIŲ KALBOS GRAMATIKOS BEI LITERATŪROS IR SAMPROTAVIMO RAŠYMO KLAUSIMAIS/PADEDA IŠMOKTI SAVO SUKURTA METODINE SISTEMA/,PADEDA 10 IR 12 KLASIŲ MOKINIAMS PASIRUOŠTI EGZAMINAMS,RAŠO KALBAS.

Rašau įvairius rašto darbus

Rašau įvairius rašto darbus

Rašau esė, rašto darbus, referatus, kursinius darbus, praktikos ataskaitas. Temos: etika, socialiniai mokslai, istorija, lietuvių kalba, politologija, pedagogika, komunikacija, sveikatos mokslai, turizmas.

RAŠAU referatus, esė, refleksijas, recenzijas, kalbas, kursinius, bakalauro ir magistro baigiamuosius darbus
6.00 €

RAŠAU referatus, esė, refleksijas, recenzijas, kalbas, kursinius, bakalauro ir magistro baigiamuosius darbus

RAŠAU referatus, esė, refleksijas, recenzijas, kalbas, kursinius, bakalauro ir magistro baigiamuosius darbus. RENGIU įvairius projektus, verslo planus, mokslinius straipsnius, RUOŠIU pamokų planus, praktikų aprašymus, medžiagas seminarams ir paskaitoms, stebėjimų protokolus, mokslinių veikalų ir įstatymų analizes bei interpretacijas, projektus doktorantūros stojamiesiems. Atlieku tyrimus SPSS, EXCEL. Sprendžiu teisės uždavinius (situacijas), remiantis teismų praktika ir teisės doktrina. Paruošiu […]

Rašytojų agentūra Rasytojas.lt
12.00 €

Rašytojų agentūra Rasytojas.lt

Rašome tekstus interneto svetainėms, straipsnius įmonių tinklaraščiams ir žiniasklaidai, SEO tekstus bei straipsnius. Taip pat rašome prekių ir paslaugų aprašymus, Facebook įrašus, kitus reklaminius tekstus.