Vėdinimo sistemos montavimas Kauno m.

1

Vėdinimo sistemos montavimas

Projektuojame ir montuojame vėdinimo sistemas gyvenamiesiems ir komercinės paskirties pastatams. Rekuperacinės sistemos, mini rekuperatoriai, kondicionieriai. Konsultacijos nemokamos. Bendradarbiaujame su daugeliu įrangos tiekėjų, todėl galime patarti kokius įrenginius reikėtų rinktis norint gauti geriausią rezultatą.
Vėdinimo sistemos kaina kiekvienu atveju skiriasi, priklausomai nuo montavimo sudėtingumo, medžiagų ir rekuperatoriaus kokybės. Orientacinė kaina nuo 20 eur/kv.m.

www.rsvedinimas.lt
861104911 – projektavimo klausimais (Svajūnas)
864885285 – montavimo klausimais (Raimondas)

Susisiekti 864885285
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 28151   2018-10-27

Rekomenduojame

Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos

Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos

Parduodame, projektuojame, montuojame ir prižiūrime kokybišką ir sertifikuotą vėdinimo, šildymo ar oro kondicionavimo sistemą Jūsų namams ir pramonei. Suteikiame garantijas! Galime parduoti lizingu. Dirbame su žinomais gamintojais, visuomet pasiūlysime konkurencingas kainas. Nemokamai konsultuojame, atvykstame į vietą! Galime parduoti visas medžiagas reikalingas vėdinimui, šildymui ar oro kondicionavimui.

Kondicionieriai Oras- Oras-šilumos siurbliai.Pardavimai ir montavimas
35.00 €

Kondicionieriai Oras- Oras-šilumos siurbliai.Pardavimai ir montavimas

Kokybiškai atlieku: Kondicionierių oras-oras statymas. Šilumos siurblių montavimas. Vonios perdarymas į dušo kabiną. Vonios,virtuvės įrangos montavimas, kranų, maišytuvų, keitimas remontas. Kainos derinamos vietoje. Atvykimas mieste nemokamas. Dirbai Kaune, užmiestyje. www.bustosiluma.lt

Vėdinimo sistemos montavimas

Vėdinimo sistemos montavimas

Konsultuojame ir montuojame vėdinimo sistemas. Aptarnaujame Komfovent rekuperatorius. Suteikiame garantiją, konsultuojame, taikome nuolaidas.

Dujinių katilų montavimas

Dujinių katilų montavimas

Vaillant dujinių katilų montavimas, paleidimas, remontas, profilaktika. Kiti santechnikos darbai. Dirbame Kaune ir Kauno regione.