Žaislai šunims. Kaip išsirinkti tinkamus?

1

Žaislai šunims. Kaip išsirinkti tinkamus?

Ar esate girdėję terminą „mokymasis žaidžiant”? Žmonėms žaidimas yra pramoga, o jauname amžiuje – ir mokymosi forma. O kaip dėl jūsų šuns? Ar žaidžiate su savo šunimi namuose tik dėl žaidimo? Jūsų šuneliui, nesvarbu, ar jis yra didelės, ar mažos veislės šuo, svarbūs ne tik skanėstai, su jumis praleistas laikas ir komandų mokymasis. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamus žaislus. Kokių žaislų turime jūsų šuniui? Ar žaislai šunims yra svarbūs ir kodėl? Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi, kokios gyvūnų prekės ir žaislai jums bus geriausi?

Ar žaislas yra svarbus? Kodėl verta organizuoti žaidimų laiką savo šuniui?

Šunis myli beveik visi. Kiekvienas šeimininkas dėl savo šuns padarytų labai daug, todėl rūpinamės jo sveikata ar tinkamu fiziniu krūviu. Norime išmokyti savo šunį ir suteikti jam skanių skanėstų. Tačiau ne mažiau svarbu šuniui skirti pakankamai laiko žaidimams.

Kiekvienam augintiniui reikia ne tik fizinio aktyvumo, bet ir intelektinės stimuliacijos, įdomių dirgiklių, žaidimų su kitais šunimis ir žaidimų su prižiūrėtoju. Žaisti ir žaislai keturkojui labai reikalingi, nes šuo nenuobodžiauja, jo smegenys yra aktyvios, jis gali „pavargti”, kad gerai pailsėtų, ir intensyviai leisti laiką su šeimininku.

Kiekvienam šuniui reikia žaidimų ir žaislų, kad jis galėtų įgyvendinti savo prigimtinius instinktus, pavyzdžiui, kramtyti, kąsti ir net glaustytis. Todėl geriausi žaislai šunims lavina šuns intelektą, stimuliuoja šuns protą, ramina šunį, ugdo šuns pasitikėjimą savimi, stiprina ryšį su žmogumi ir tenkina natūralius šuns poreikius.

Žaislai šunims ir jų tipai

Rinkoje rasite daugybę žaislų rūšių. Skirtingi žaislai šunims skirti įvairiems poreikiams tenkinti.

Interaktyvūs žaislai. Tai privers jūsų šunį pasitelkti protą, kad išspręstų problemą ir, pavyzdžiui, gautų savo mėgstamus skanėstus. Pavyzdžiui, tai gali būti užkandžiai, užkandžių kamuoliukai, slankiojančios dėlionės, kvapų kilimėliai arba dubenėliai, kurie sulėtina suvalgomo maisto kiekį.

Kita grupė – kramtukai, kurie ne tik leidžia šuniui patenkinti savo natūralius poreikius, bet ir prisideda prie geresnės dantų būklės, pvz., kramtukai (guminiai arba natūralūs), traukikliai, žvilgikliai.

Lauko žaislai tiesiog leidžia šunims išlieti energiją. Šiai kategorijai priskiriami kamuoliai, frisbee, bumerangai šunims, aportavimo strėlytės arba ringo.

Paskutiniai tipai yra talismanai ir pliušiniai žaislai. Galbūt manote, kad žaislai skirti šuniui pramogauti, tačiau pasirodo, kad jie taip pat yra vertingi siekiant užtikrinti jo saugumą. Pliušiniai žaislai puikiai padeda nuraminti šunis sunkiu metu, pavyzdžiui, kai jie yra išsigandę, liūdni ar kenčia skausmą.

Idealūs žaislai šunims

Žaislai yra naudingi šuns fizinei ir psichinei sveikatai ir saugūs. Jei norite rinktis konkrečius žaislus, nepamirškite, kad jie turėtų būti specialiai sukurti šunims, patvarūs ir be aštrių briaunų.

Kai kalbama apie žaislus, gera praktika yra pirmiausia juos patikrinti – kuris iš jų labiausiai patiks jūsų draugui, ir kurį laiką juos paslėpti, kad šuniui nebūtų nuobodu.

Jūsų šuns aksesuarai taip pat turėtų atitikti jo amžių ir dydį. Skirtingų dydžių, pavyzdžiui, meškiukas bus perkamas šuniukams, o kitas – dideliam šuniui. Taip pat svarbus mūsų šuns charakteris. Atkreipkite dėmesį į jo temperamentą ar poreikius. Jei jūsų šuo yra gimęs bėgikas ir pašėlęs, rinkitės aktyvius žaislus, pavyzdžiui, kamuoliukus ar frisbį. Pavyzdžiui, jei turite vyresnio amžiaus ar ramų šunį, verta rinktis aktyvinančius žaislus, pavyzdžiui, kvapų kilimėlius.

Mūsų parduotuvėje rasite gaminių, atitinkančių jūsų šuns poreikius. Mūsų asortimente yra produktų, skirtų ir jums, ir puikiai tinkančių dovanoms.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Verslo dovanos: kodėl jos svarbios

Verslo dovanos: kodėl jos svarbios

Jau seniai verslo dovanos yra patraukliausias būdas užmegzti ir plėtoti santykius su klientais ir verslo partneriais, ypač profesinių paslaugų sektoriuje. Verslo dovanos – tai strategija, padedanti palaikyti gerus santykius su klientais ir kurti prekės ženklo žinomumą. Jei ieškote nuostabių rinkodaros ir verslo dovanų idėjų, jų galite rasti dairydamiesi po verslo dovanomis prekiaujančias e. parduotuves – […]

Kaip pačiai pasidaryti kokybišką manikiūrą?

Kaip pačiai pasidaryti kokybišką manikiūrą?

Manikiūras yra svarbus kiekvienai moteriai, tai dalis proceso, kurio dėka jos jaučiasi gražios ir susitvarkiusios. Tačiau ne visos turi laiko ir galimybių nueiti į grožio saloną ir pasidaryti sau tobulą manikiūrą. Tai ne bėda, jus viską galite pasidaryti pačios, namuose, tereikia žinoti keletą dalykų ir kaip vyksta visas procesas. Padarykite tobulą manikiūrą namuose atlikdami tokius […]

Kaip gauti paskolą perkant automobilį?

Kaip gauti paskolą perkant automobilį?

Jei ieškote naujos transporto priemonės ir nenorite mokėti  už visą automobilio kainą, tikriausiai norėsite finansuoti savo pirkinį. Daugelis žmonių renkasi paskolą automobiliui, kad padėtų jiems įsigyti savo svajonių automobilį. Prieš pradedant finansavimo procesą, pravartu suprasti visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis, kad gautumėte paskolą automobiliui, atitinkančią jūsų situaciją ir biudžetą. Štai keletas naudingų patarimų, kurie padės […]

Kaip paprastai išsinuomoti statybinę įrangą?

Kaip paprastai išsinuomoti statybinę įrangą?

Statybinės įrangos nuoma turi daug pranašumų tiek rangovams, tiek didelėms statybos įmonėms – tai gali padėti efektyviau užbaigti projektus. Pastaraisiais metais nuoma išpopuliarėjo. Tačiau statybinės technikos nuomos procesas gali atrodyti sudėtingas jei anksčiau neteko to daryti. Norėdami jaustis užtikrintai nuomodami įrangą savo verslui, turite žinoti, ko tikėtis kiekviename etape. Perskaitykite mūsų statybinės įrangos nuomos vadovą, […]

Viskas, ką turėtume žinoti apie tarptautinių siuntų paiešką ir sekimą

Viskas, ką turėtume žinoti apie tarptautinių siuntų paiešką ir sekimą

Tarptautinių siuntų sekimas yra aktualus visiems, ypač perkantiems tarptautines prekes. Galite stebėti tarptautinius siuntinius internetu naudodami unikalų kurjerio sekimo kodą. Įveskite kodą į tam skirtą įmonės stebėjimo puslapį arba į visapusišką paketų stebėjimo priemonę, pvz., „Circuit Package Tracker“. Čia yra kurjeriui skirtos svetainės, kuriose paaiškinama, kaip sekimas veikia kiekviename iš jų, ir nukreipiama į jų […]

<strong>Ar žinai, kad:</strong>

Ar žinai, kad:

Agronomija ir agronomas – kas tai? Net jei ne visi žino šio žodžio reikšmę, garantuojame, su tuo susiduria kone kiekvieną dieną. Trumpai tariant, agronomija – su žemės ūkio augalų auginimu susijusi mokslų visuma. Agronomijos tikslas – tyrinėti žemės ūkio augalų savybes, augimo sąlygas ir rasti būdus bei priemones, kaip visa tai pagerinti. Žmogus, užsiimantis šiuo […]