Epoksidinės dangos

20.00 €
1

Epoksidinės dangos

Liejame epoksidines besiūles dangas pramoniniuose objektuose,garažuose, sandėliuose, techninėse patalpose ir t.t.
dirbame visoje lietuvoje

Epoksidinės grindų dangos. Kas tai?
Ar kada susimastėte, kad norėtumėte grindų dangos, kuri būtų labai tvirta, lengvai prižiūrima ir atrodytų įspūdingai? Kaip tik toks sprendimas – Epoksidinė grindų danga. Jei apie šias grindų dangas girdėjote labai mažai, mes pasistengėme sudėti viską į vieną vietą ir papasakoti jums, kas tai per grindys.
Epoksidinė grindų danga
Paprastai tariant, epoksidinės grindys, tai keliais epoksido sluoksniais padengtos grindys. Pagrindiniai du grindų padengimo būdai epoksidu – dažoma epoksidinė grindų danga ir epoksidinės liejamos grindys. Skirtumas tarp šių dviejų dangų yra vienas – sluoksnio storis. Dažniausiai epoksidinės liejamos grindys yra dengiamos ne mažesniu, nei 2 mm. storiu. Bet koks kitas epoksido padengimas, kuris nesiekia 2 mm. sluoksnio storio, gali būti vadinamas dažoma epoksidine grindų sistema.
Jums taip pat gali būti idomu, kas yra epoksidas. Šiuo atveju, epoksidas, tai sistema, kuri susideda iš dviejų komponentų – derva ir kietiklis. Sumaišius šiuos du komponentus, prasideda cheminė reakcija nuo kurios susiformuoja standus plastikas, kuris yra kietas ir atsparus dėvėjimuisi. Epoksidas yra itin tvirtas, todėl jis dažnai naudojamas pramoninių patalpų grindų įrengimui.
Epoksidinės grindų dangos tipai
Yra keletas skirtingų epoksidinių grindų įrengimo sistemų:
* Savaime išsilyginančios epoksidinės grindų dangos. Tai itin tvirtos grindų dangos. Jos naudojamos pastovios trinties patalpose.
* Savaime išsilyginančios epoksidinės grindų dangos su kvarciniu smėliu. Iš principo šios grindys tokios pat kaip prieš tai paminėtos, tik turi itin puikų neslidumo efektą.
* Epoksidinio skiedinio grindų dangos. Šios grindų dangos yra pačios tvirčiausios iš visų epoksidinių grindų sistemų. Ši grindų danga įrenginėjama sumaišius epoksidą su kvarciniu smėliu ir padengiama dideliu storiu.
* Dažomos epoksidinės grindų dangos. Tokią dangą yra paprasta įrengti, nebrangiai kainuoja, bet neprilygsta storasluoksnės epoksidinės dangos savybėms. Šios dangos dažniausiai naudojamos buityje ar lengvo naudojimo pramoniniuose objektuose

20.00 €
Susisiekti +37069607020
ID: 8929   2016-12-24
Parkėto, Grindų šlifavimas ir remontavimas.

Parkėto, Grindų šlifavimas ir remontavimas.

Šlifuojame grindis,parkėtą,parkėtlentes,laiptus,senas dažytas grindis,restuoruojame,lakuojame.Klojame visų rušiu parkėtą,parkėtlentes. Dedamę apvadus, viniline dangą Tarkett, dirbame visoja lietuvoja. https://kubiliugrindys.lt/

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Greitai ir kokybiškai tinkuojame visų rušių tinkais vidaus ir fasado sienas, kiti apdailos darbai vakarų Lietuvoje,visa informacija tel.860394321.

Apdailos darbai

Apdailos darbai

Atliekame įvairius dažymo, gipso montavimo,ir dekoravimo darbus, klojame plyteles įvairiose patalpose. Atsižvelgdami į žmonių poreikius,siūlome aukštos kokybės medžiagas. Kiekvienam objektui rasime Jums tinkantį sprendimą ir darbų planą,padėsime išspręsti su remontu susijusias problemas,kokybiškai ir uż optimalią kainą. Susisiekite ir aptarsime,kuo galime Jums padėti.(Utenos ir Vilniaus raj)

Stogų dengimas visoje pietų lietuvoje
11.00 €

Stogų dengimas visoje pietų lietuvoje

Atliekami darbai Namo pamatų liejimas Namo sienų statymas (karkasinių) Karkasinų namų statyba Stogo dengimas Stogo renovacija Lietaus sistemos montavimas Stogo skardinimo darbai Kaminu skardinimo darbai Šiltinimo darbai Namo vidaus ir išorės apdaila