Grindų šlifavimas, atnaujinimas, lakavimas Vilniaus m.

Grindų šlifavimas, atnaujinimas, lakavimas

Visapusiškas medinių grindų ir kitų medinių paviršių atnaujinimas.

Mūsų siūlomos paslaugos:

1. Grindų atnaujinimas be šlifavimo
Jei grindų paviršius pažeistas nežymiai, naudodami vokišką „Glimtrex Deep Clean“ sistemą specialia mašina išvalome dėmes, pašaliname mikroįbrėžimus ir atnaujiname spalvą. Paviršių padengiame „Titan Hardwax“ apsauginiu sluoksniu.

2. Grindų šlifavimas
Norintiems iš pagrindų atnaujinti grindis, pašalinti gilesnius įbrėžimus ir grąžinti medienai pirminę išvaizdą, siūlome grindų šlifavimo paslaugą. Užglaistome atsiradusius įtrūkimus ir tarpus, padengiame medienos paviršių pasirinkta spalva. Padengiame grindis apsauginiu sluoksniu ir jį nupoliruojame.

3. Medinių paviršių restauracija
Atnaujiname įvairius medinius namų paviršius ir baldus – palanges, laiptus, stalviršius ir kt. Prireikus medinius elementus išmontuojame ir pasenkame tinkamiausią atnaujinimo metodą.

Prieš imdamiesi darbų, galime atvykti į vietą ir įvertinti medžio paviršiaus būklę, jo nusidėvėjimą ir pažeidimus. Atlikę testą, pasiūlome tinkamiausią grindų ar medienos atnaujinimo sprendimą. Mūsų naudojamos medžiagos nekenksmingos ir bekvapės, o paprastus medienos valymo darbus galime atlikti ir greičiau nei per parą!

Darbų kaina – nuo 7 Eur/kv. m.

NAUJIENA! Jei grindimis dažnai vaikšto daug žmonių, jos greičiau dėvisi ir jose kaupiasi nešvarumai, siūlome medinių paviršių priežiūros ABONEMENTĄ. Išsaugosime ir palaikysime pirminę grindų išvaizdą – jos bus reguliariai valomos ir impregnuojamos.

Susisiekti + 37060990963
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 34163   2019-06-10

Rekomenduojame

FASADŲ ŠILTINIMAS,DEKORAS,KLINKERIS KLAIPĖDA

FASADŲ ŠILTINIMAS,DEKORAS,KLINKERIS KLAIPĖDA

Šiltiname fasadus, tinkuojame dekoratyviniu tinku, klijuojame klinkerį, kalame pastoges, montuojame lietvamzdžius,skardiname,atliekame vidaus tinkavimą ir apdailą vakarų Lietuvoje, pristatome medžiagas, visa info. tel.860394321 arba e.p. safasadai@gmail.com

Fasadu siltinimas

Fasadu siltinimas

Atliekame visus siltinimo,strukturinio tinko dejimo, bei kitus su fasadais susijusius darbus.Su ilgamete darbo patirtimi greitai,o svarbiausiai kokybiskai atliekamas darbas,beabejo suteikiamas ilgas garantinis laikotarpis.

Grindų betonavimas

Grindų betonavimas

Betonuojame grindis tiek su savo tiek su užsakovo medžiagomis,galime paruošti pagrindą betonavimui, kruopščiai sudedame polistirolą kitas izoliacines medžiagas. Betonavimui naudojame profesionalią vokiečių gamybos įranga, dirbame visoje Žemaitijoje, išrašome sąskaitas. Nemokamai konsultuojame.

Stogų dengimas visoje pietų lietuvoje
11.00 €

Stogų dengimas visoje pietų lietuvoje

Atliekami darbai Namo pamatų liejimas Namo sienų statymas (karkasinių) Karkasinų namų statyba Stogo dengimas Stogo renovacija Lietaus sistemos montavimas Stogo skardinimo darbai Kaminu skardinimo darbai Šiltinimo darbai Namo vidaus ir išorės apdaila