Internetinių svetainių kūrimas, SEO paslaugos Kauno m.

1200.00 €
6

Internetinių svetainių kūrimas, SEO paslaugos

Jauna reklama dirba nuo 2000-ųjų metų, tad galime didžiuotis ilgamete patirtimi internetinių svetainių bei elektroninių parduotuvių kūrimo srityje.

Mes kuriame Jums naudingas, funkcionalias ir individualius poreikius atitinkančias interneto svetaines. Neverta atidėlioti, nes nėra geresnio laiko PRADĖTI nei TIESIOG DABAR.

Kodėl dirbti su Jauna reklama yra GERAS JŪSŲ PASIRINKIMAS ?

1. Daugiau kaip 18 metų mes kuriame profesionalias, funkcionalias, modernaus dizaino interneto svetaines. Peržiūrėkite naujausius mūsų atliktus darbus

2. Visi svetainės kūrimo procesai yra vienose rankose. Ar pagalvojote, kad naujos interneto svetainės sukūrimas gali užimti vos kelias valandas Jūsų laiko? Idėja, koncepcija, dizaino sprendimai, funkcionalumas, informacijos pateikimas – viskuo pasirūpinsime mes. Jums tereikės peržiūrėti ir pasakyti savo pastabas. Paprasta, ar ne?

3. Tikime, kad svarbiausia versle – laimingi klientai. Koreguojame ir tobuliname tol, kol mūsų klientas yra 100% patenkintas. Be jokių papildomų mokesčių.

4. Vienas kontaktinis asmuo, kuris žino viską apie Jūsų projektą. Skambinate tiesiogiai ir gaunate atsakymus arba pagalbą iš karto.

5. Jūs lengvai galite administruoti savo interneto svetainę patys – tai paprasta. Bet jei neturite tam laiko ar norite keisti ne tik tekstą, bet ir vizualius sprendius – tai padarysime greitai. Dažniausiai tai ir kainuoja pigiau, jei įvertintume darbuotojo sugaištą laiką, o Jūsų svetainė visada atrodys ir dirbs nepriekaištingai.

6. Kai dirbate su JAUNA REKLAMA , būkite tikri, kad svetainė yra draugiška SEO ir suprogramuota pagal aukščiausius kokybės standartus. Be to, mes pasirūpinsime, jog jūsų ankstenės svetainės „įdirbis“ paieškos sistemose niekur nedingtų.

7. Mes dirbame Jums. Patikimai ir atsakingai. Tapkite ir Jūs mūsų laimingu klientu, siųskite užklausą ir gaukite specialiai Jums paruoštą kainos pasiūlymą.

Nenorite laukti? Skambinkite tel. +370 655 69967

Telefonai užimti? Parašykite mums elektroniniu paštu rasa@jaunareklama.lt

1200.00 €
Susisiekti +37065569967
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 25997   2019-10-29
Internetinių svetainių kūrimas nuo 150eur

Internetinių svetainių kūrimas nuo 150eur

Malonu, kad apsilankėt būtent šiame skelbime, o dabar pakalbėkim apie internetinę svetainę. 🙂 Kuo bus naudinga internetininė svetainė Jūsų verslui: Galėsite džiaugtis kylančiais pardavimais bei naujais klientais Apie Jus sužinos Šalies mastu, ar globaliai Jūsų verslas įgaus dar didesnį patikimumą Pateiksite infomacija apie atliekamas paslaugas/prekes Susisiekimas su Jumis bus paprastesnis klientams Ir daug kitų privalumų […]

Elektroninių parduotuvių kūrimas
100.00 €

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir iškėlimas google paieškoje. Prestashop Turinio valdymo sistema. Bazine seo optimizacija, visos būtinos el.parduotuvės funkcijos be apribojimų. Pritaikymas mob. įrenginiams. Nedidelės svetainių kūrimo kainos. Padėsime efektyviau panaudoti interneto technologijas ir sprendimus Jūsų versle. Mūsų paslaugos: • El.parduotuvių kūrimas, reklama • SEO paslaugos, reklama internete Dirbame visoje Lietuvoje! Jūsų verslo namai internete už […]

Internetinės svetainės, elektroninės parduotuvės
1.00 €

Internetinės svetainės, elektroninės parduotuvės

Internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimas už prieinama kainą! Reprezentacinės svetainės verslui, įmonių svetainės Elektroninių parduotuvių kūrimas už priimtiną kainą. Seo optimizavimas ir Reklamos paslaugos internete Plačiau mūsų tinklapyje www.reklamaverslui.lt Arba kontaktais: info@reklamaverslui.lt 860064690

Internetinių svetainių kūrimas. web sprendimai
30.00 €

Internetinių svetainių kūrimas. web sprendimai

Kuriame įvairius tinklalapius atsižvelgdami į Jūsų poreikius. Ar tai bus Jūsų asmeninis portfolio, tinklaraštis, produktų katalogas ar reprezentacinė įmonės svetainė, siūlysime tik laiko patikrintus sprendimus, nediegsime bereikalingų funkcijų, sieksime tokio rezultato, kuris Jus tenkintų šimtu procentų. Visuomet siekiame, kad tinklalapis Jums patiktų ir taptų neatsiejama Jūsų veiklos dalimi. – Reprezentacinės svetainės verslui, įmonių svetainės – […]