Internetinių svetainių kūrimas, SEO paslaugos Kauno m.

1200.00 €
6

Internetinių svetainių kūrimas, SEO paslaugos

Jauna reklama dirba nuo 2000-ųjų metų, tad galime didžiuotis ilgamete patirtimi internetinių svetainių bei elektroninių parduotuvių kūrimo srityje.

Mes kuriame Jums naudingas, funkcionalias ir individualius poreikius atitinkančias interneto svetaines. Neverta atidėlioti, nes nėra geresnio laiko PRADĖTI nei TIESIOG DABAR.

Kodėl dirbti su Jauna reklama yra GERAS JŪSŲ PASIRINKIMAS ?

1. Daugiau kaip 18 metų mes kuriame profesionalias, funkcionalias, modernaus dizaino interneto svetaines. Peržiūrėkite naujausius mūsų atliktus darbus

2. Visi svetainės kūrimo procesai yra vienose rankose. Ar pagalvojote, kad naujos interneto svetainės sukūrimas gali užimti vos kelias valandas Jūsų laiko? Idėja, koncepcija, dizaino sprendimai, funkcionalumas, informacijos pateikimas – viskuo pasirūpinsime mes. Jums tereikės peržiūrėti ir pasakyti savo pastabas. Paprasta, ar ne?

3. Tikime, kad svarbiausia versle – laimingi klientai. Koreguojame ir tobuliname tol, kol mūsų klientas yra 100% patenkintas. Be jokių papildomų mokesčių.

4. Vienas kontaktinis asmuo, kuris žino viską apie Jūsų projektą. Skambinate tiesiogiai ir gaunate atsakymus arba pagalbą iš karto.

5. Jūs lengvai galite administruoti savo interneto svetainę patys – tai paprasta. Bet jei neturite tam laiko ar norite keisti ne tik tekstą, bet ir vizualius sprendius – tai padarysime greitai. Dažniausiai tai ir kainuoja pigiau, jei įvertintume darbuotojo sugaištą laiką, o Jūsų svetainė visada atrodys ir dirbs nepriekaištingai.

6. Kai dirbate su JAUNA REKLAMA , būkite tikri, kad svetainė yra draugiška SEO ir suprogramuota pagal aukščiausius kokybės standartus. Be to, mes pasirūpinsime, jog jūsų ankstenės svetainės „įdirbis“ paieškos sistemose niekur nedingtų.

7. Mes dirbame Jums. Patikimai ir atsakingai. Tapkite ir Jūs mūsų laimingu klientu, siųskite užklausą ir gaukite specialiai Jums paruoštą kainos pasiūlymą.

Nenorite laukti? Skambinkite tel. +370 655 69967

Telefonai užimti? Parašykite mums elektroniniu paštu rasa@jaunareklama.lt

1200.00 €
Susisiekti +37065569967
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 25997   2019-11-29

Rekomenduojame

Internetinių svetainių kūrimas. web sprendimai
30.00 €

Internetinių svetainių kūrimas. web sprendimai

Kuriame įvairius tinklalapius atsižvelgdami į Jūsų poreikius. Ar tai bus Jūsų asmeninis portfolio, tinklaraštis, produktų katalogas ar reprezentacinė įmonės svetainė, siūlysime tik laiko patikrintus sprendimus, nediegsime bereikalingų funkcijų, sieksime tokio rezultato, kuris Jus tenkintų šimtu procentų. Visuomet siekiame, kad tinklalapis Jums patiktų ir taptų neatsiejama Jūsų veiklos dalimi. – Reprezentacinės svetainės verslui, įmonių svetainės – […]

Unikalių svetainių kūrimas
939.00 €

Unikalių svetainių kūrimas

Pastaruoju metu interneto okeanas tapo perpildytas pradedančiųjų programuotojų sukurtomis biudžetinėmis svetainėmis, įvilktomis į šabloninius dizainus. Mano patirtis sako, kad tokiomis svetainėmis susižavėję klientai dažnai nusivilia ir vėliau suvokia, kad visgi nori unikalios svetainės. Taip sumoka du kartus. Tyrimai rodo, kad vis daugiau lankytojų turi įgudusią akį akimirksniu demaskuoti šabloninę svetainę. Tokiais atvejais konversijos (apsipirkimo) tikimybė […]

Prof. Interneto svetainių ir logotipų kūrimas

Prof. Interneto svetainių ir logotipų kūrimas

Profesionalus interneto svetainių kūrimas ir dizainas. Teikiame profesionalias ir kokybiškas interneto svetainių ir logotipų kūrimo paslaugas: – Reprezentacinių svetainių kūrimas – Pristatomųjų internetinių svetainių kūrimas – Vieno puslapio (landing page) tinklapių kūrimas – El. parduotuvių kūrimas – Logo kūrimas (logotipų kūrimas) – Brand kūrimas (brando kūrimas) – Firminio stiliaus kūrimas – Reklaminių banerių kūrimas – […]

Internetinių svetainių ir el.parduotuvių priežiūra

Internetinių svetainių ir el.parduotuvių priežiūra

Internetinių svetainių ir el.parduotuvių priežiūra Kaunas, kiti miestai Internetinės svetainės ar el.parduotuvės priežiūra lemia sėkmingą jų veikimą. Tam ir esu, kad padėčiau Jūsų svetainei veikti, atrodyti bei lyderiauti geriausiai. Su svetainėmis darau viską.: Įdėti/išimti nuotraukas į galeriją/iš galerijos Įdėti youtube video Įkelti straipsnį/blogo įrašą Informacijos įkėlimas/perkėlimas Pašto dėžučių sukūrimas/administravimas Svetainės duomenų kopijos padarymas Svetainės talpinimas […]