Unikalių svetainių kūrimas

1409.00 €
4

Unikalių svetainių kūrimas

Pastaruoju metu interneto okeanas tapo perpildytas pradedančiųjų programuotojų sukurtomis biudžetinėmis svetainėmis, įvilktomis į šabloninius dizainus.

Mano patirtis sako, kad tokiomis svetainėmis susižavėję klientai dažnai nusivilia ir vėliau suvokia, kad visgi nori unikalios svetainės. Taip sumoka du kartus.

Tyrimai rodo, kad vis daugiau lankytojų turi įgudusią akį akimirksniu demaskuoti šabloninę svetainę. Tokiais atvejais konversijos (apsipirkimo) tikimybė drastiškai sumažėja – neretai lankytojas tiesiog palieka svetainę.

Mes nesiūlome šablonų. Tikime, kad pagarbos nusipelnęs verslas savo svetainę pristato unikaliame, tik jam sukurtame dizaine.

Mūsų tinklapių privalumai:

– Smulkaus verslo itin pamėgta „WordPress“ TVS
– Unikalus, Jūsų veiklai po rinkos žvalgymo nupieštas dizainas. Gausite ir visus piešinius (paveikslėliai, piktogramos, skydeliai), kuriuos galėsite naudoti reklamoje, spaudoje ir kt.
– Pritaikymas mobiliesiems, planšetėms
– Soc. tinklų integracija
– Paruošimas „Google“ paieškos sistemai
– Išsamus lankomumo stebėjimas
– El. pašto dėžutės
– SSL sertifikatas duomenų apsaugai
– Neribota galimybių plėtra

Reprezentacinės svetainės kaina:
2 mokėjimai po 470 €

El. parduotuvės kaina:
2 mokėjimai po 499 €

Darbų pavyzdžiai ir išsamesnė informacija: SlyvaGo.lt

1409.00 €
Susisiekti 860696460
ID: 27596   2020-11-19

Rekomenduojame

Internetinių svetainių kūrimas. web sprendimai
30.00 €

Internetinių svetainių kūrimas. web sprendimai

Kuriame įvairius tinklalapius atsižvelgdami į Jūsų poreikius. Ar tai bus Jūsų asmeninis portfolio, tinklaraštis, produktų katalogas ar reprezentacinė įmonės svetainė, siūlysime tik laiko patikrintus sprendimus, nediegsime bereikalingų funkcijų, sieksime tokio rezultato, kuris Jus tenkintų šimtu procentų. Visuomet siekiame, kad tinklalapis Jums patiktų ir taptų neatsiejama Jūsų veiklos dalimi. – Reprezentacinės svetainės verslui, įmonių svetainės – […]

Interneto svetainių kūrimas   SEO optimizavimas   Svetainių priežiūra
149.00 €

Interneto svetainių kūrimas SEO optimizavimas Svetainių priežiūra

SITE.LT Profesionalus interneto svetainių kūrimas Elektroninių parduotuvių kūrimas Landing Page

Prof. Interneto svetainių ir logotipų kūrimas

Prof. Interneto svetainių ir logotipų kūrimas

Profesionalus interneto svetainių kūrimas ir dizainas. Teikiame profesionalias ir kokybiškas interneto svetainių ir logotipų kūrimo paslaugas: – Reprezentacinių svetainių kūrimas – Pristatomųjų internetinių svetainių kūrimas – Vieno puslapio (landing page) tinklapių kūrimas – El. parduotuvių kūrimas – Logo kūrimas (logotipų kūrimas) – Brand kūrimas (brando kūrimas) – Firminio stiliaus kūrimas – Reklaminių banerių kūrimas – […]

Parduodu tikslinius domenus

Parduodu tikslinius domenus

Parduodu tikslinius domenus (del kainostikraisusitarsim): e-media.lt autozibintai.lt automobiliupardavimas.lt e-pasiulymas.lt metalogaminys.lt e-pasiulymas.lt e-centras.lt e-mokykla.lt dezodorantai.lt vaizdoaparatura.lt kruopos.lt desros.lt vaisiai.lt vaistines.lt linoleumas.lt Tel. 8 630 75555