Namo pridavimas geriausias ir pigiausias Lietuvoje Vilniaus m.

37.00 €
3

Namo pridavimas geriausias ir pigiausias Lietuvoje

Padedame priduoti arba priduodame patys naujai pastatytą, rekonstruotą, perstatytą, suremontuotą namą, statinį arba pastatą įvairios paskirties. Nebaigtą statybą ir nelegalią statybą taip pat įteisinam, įregistruojam.

Statybos bei Kadastro įstatymų papildymuose atsirado nurodymas – privalomai registruoti užbaigtus ar nebaigtus statyti namus. Dokumentus užsakome, gauname, patikriname ir pateikiame VTPSI ir Registrų Centrui. Gera kaina ir kokybė.

Nelegalių statybų savininkams sutvarkome dokumentus, gauname statybos leidimą bei statinį priduodame statybos inspekcijai ir įregistruojame VĮ Registrų Centre. Viskas diskretiška ir konfidencialu.

Geodeziniai matavimai ir kadastriniai matavimai, energinio naudingumo pažyma, turto vertinimas, statybos inspekcijos pažyma arba deklaracija, registracija VĮ Registrų Centre. Išduodam specialias pažymas bankui, kad neskaičiuotų palūkanų.

Žmonės dažnai gauna dovanų žemę su neįregistruotais namais. Ankščiau taip gyvenom ir niekam neužkliuvo. Šiandien statinius registruoti privaloma arba gresia baudos, siekiančios iki tūkstančio eurų. Mes visokeriopai apsaugom nuo baudų ir įregistruojam namus jūsų gautame sklype per kuo skubesnį laiką. Susisiekite – padėsim įregistruoti !

Bendradarbiaujam su Statybos Inspekcija (VTPSI), tobulindami IS Infostatybą. Mes su ja dirbam nuo pat jos sukūrimo akimirkos. Tobulinam ją (INFOSTATYBĄ) ir patys padedam jai (VTPSI) tobulėti. Jūsų problemą mes jau išsprendėm. Paskambinkit – pasakysim kaip. Pakonsultuosim telefonu nemokamai.

Jau beveik 20 metų užsiimame tokia veikla, tad viską padarysim greitai, profesionaliai, kokybiškai ir už geriausią šalyje kainą.

Galite namą priduoti ir patys, mes jums turime instrukciją !

apsilankykite mūsų svetainėje statybosteise

37.00 €
Susisiekti 860044499
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 26096   2021-01-28

Rekomenduojame

Buto kapitalinio remonto projektas
660.00 €

Buto kapitalinio remonto projektas

Minimalios sudėties projektas privalomas ardant laikančiąsias sienas blokiniame ar mūriniame daugiabutyje. Padarysim! BAZINIS PAKETAS: bendroji ir konstrukcijų dalis su konstrukcijų skaičiavimu. OPTIMALUS PASIŪLYMAS: buto perplanavimo pasiūlymai su baldų išdėstimu, optimalaus kertamų angų dydžio ir vietos parinkimas (architektūros dalis) + medžiaga kaimynų parašų rinkimui+ bazinis paketas. MAKSIMALI PASLAUGA: bazinis + optimalus + perplanuoto buto 3D vizualija […]

Kadastriniai matavimai
1.00 €

Kadastriniai matavimai

Esu matininkė, turinti 10m darbo patirtį. Atlieku pastatų, inžinerinių tinklų kadastrinius matavimus. Taip pat atlieku : ♦gyvenamųjų namų; ♦sodo namelių; ♦butų; ♦pagalbinių pastatų; ♦pastogių; ♦garažų; ♦gamybos, sandėliavimo, administracinės, prekybos ir kitos paskirties patalpų ir pastatų; ♦paskirties pakeitimo, baigtumo koregavimo, padalijimo, sujungimo, atidalijimo ir kt. kadastrinius matavimus (inventorizaciją). Suformuoju nekilnojamojo turto kadastrinių matavimų bylą. Supildau deklaraciją […]

Namų pridavimas

Namų pridavimas

• Rengiame tvirtinamas deklaracijas apie statybos užbaigimą; • Teikiame prašymus patvirtinti deklaraciją apie statybos užbaigimą; • Pateikiame prašymus išduoti statybos užbaigimo aktą; • Rengiame prašymus išduoti pažymą apie statinio statybą (be esminių nukrypimų nuo projekto sprendinių); • Teikiame prašymus išduoti pažymą apie statinio nugriovimą; • Teikiame prašymus išduoti statybą leidžiantį dokumentą; • Skenuojame dokumentus, pateikiamus […]

UAB Statybų inžinerinė strategija

UAB Statybų inžinerinė strategija

Pastatų, inžinerinių tinklų projektų rengimas, techninė priežiūra, projektų/statybos valdymas, pastatų pridavimas.