Papuošalų Komplektai,Perlu Vėriniai,Rozanciai, Akcija 20%

Puošnus Papuošalų Komplektai Nuotakoms ir Netik Nuotakoms-Kolje Apyrankė ir auskarai, Plaukų Papuošalai, Perlų Vėriniai, Karoliai, Papuošalų Rinkiniai, Rožančiai Vaikų Komunijai krikštynoms,Maldai.
Gaminu Papuošalus Kaune, Parduodu jau pagamintus,Daug Turiu pardavimui jau pagamintu.
Gaminu Papuošalus ir pagal užsakymą. Į kitus miestus siunčiu paštu, isperkamuoju mokesciu, Skubu Registruota siuntinį, kuris pasiekia pirkėja po 2 dienų, Lietuvoje. Siuntimo mokestį apmoka pirkėjas.
Užsisakyti isanksto, bent prieš savaitę, Skambinti nurodytu numeriu.
Papuošalai pagaminti iš kristalų karoliukų, dirbtinių perlu, svarovski karoliukų,perlu svarovski ir akučių,svarovski perliuku, kokybiškų stiklo karoliukų, natūralių akmenukų karoliukų, keramikos karoliukų, juvelyrinių detalių, Auskarai su sidabro detalėm ir uzsegimu, Paauksuoto sidabro uzsegimu.
Kainos įvairios, Ziurint,koks papuosalas, kokio sudėtingumo darbas,iš kokių karoliukų padaryta, kokio brangumo karoliukų ir juvelyrinių detalių. Papuošalai Rankų darbo,Kaunas.
A K C I J A- Artėjančių Kalėdų Proga- NUOLAIDA Papuošalams 20 %
GERA DOVANA KALĖDOMS. Parduodamu Papuošalu- Rasite interneto svetainėje, nurodytu adresu
PAPILDOMA PASLAUGA-
Perveriu Senus,sutrukusius karolius,apyrankės.
Galiu iš senų karoliukų,nusibodusiu apyrankių ir karolių,kaklo papuosalu- pagaminti naujus Papuošalus,pagal jūsų pageidaujama dizaina- Kolje,Vėrinį,apyrankė,auskarus. Dadedant savo juvelyriniu detaliu. Paskambinus telefonu ir Aptarus viską, turimų karoliukų kiekį, kokių Papuošalu Norėtumėte, kokio dydžio,dizaina- Pagaminsiu tikrai gražių ir puošnių papuošalų. Normaliom kainom.
Netik Kauniečiams,galite paskambinti,atsiųsti paštu man, savo turimus karoliukus. Pagaminsiu ir Atsiusiu paštu, Skubu Registruota siuntinį. Iš Anksto Mokėti Nereikia, Susimokėti atsiimant prekę pašte.
Daugiau Papuošalu rasite puslapyje, nurodytu adresu,tinklalapis

Susisiekti +37067675137
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 38618   2020-11-13

Rekomenduojame

Odiniai drabužiai ir kailiniai

Odiniai drabužiai ir kailiniai

Odiniai drabužiai ir kailiniai siuvimas ,prekyba,taisymas

Šalikai-movos
15.00 €

Šalikai-movos

Naujos , megztos ,Tinka dėvėti kelis sezonus . Galiu numegzti ir jums norimos spalvos , Didčsnės išmieros tinka vyrams. Siunčiu

Individualus kailinių siuvimas, taisymas, persiuvimas, pardavimas
20.00 €

Individualus kailinių siuvimas, taisymas, persiuvimas, pardavimas

UAB “ Daulora“ , esanti J.Jasinskio g. 7 , Vilniuje ,tai profesionalių kailių siuvėjų kolektyvas, turintis ilgametę darbo su kailiu patirtį.Profesinė meistrystė , kruopštumas, atsakingumas, stiliaus pojūtis, naujos mados tendencijos- visa tai mūsų kasdienybė. Individualus kailinių siuvimas Jums palankiausia kaina iš savo ir kliento kailio. Modeliuojame , siuvame, parduodame, taisome, modernizuojame kailinius. Sezono staigmena : […]

Kompiuterizuotas graviravimas Kaune
1.00 €

Kompiuterizuotas graviravimas Kaune

Kompiuterizuotas graviravimas Kaune Graviruoju Auksą,sidabrą,plieną, spalvotus metalus, ,plastikus,medį Graviruoju užrašus ir piešinius ant juvelyrinių dirbinių, laikrodžių, žiebtuvėlį. Vestuvinių žiedų graviravimas viduje ir isoreje. Krikšto šaukštelių graviravimas. Spynų graviravimas. Graviruoju papuošalus šunims ,katėms su Jūsų telefono numeriu Galima pasirinkti sriftą,srifto dydi. tel +37061803790 Kaunas Maironio g 15 šalia Kauno viešbucio bromos tel +37061803790 Graveris,graviruoju,taisymas,taisau, laikrodžių taisymas, […]