Papuošalų Komplektai,Perlu Vėriniai,Rozanciai, Akcija 20%

Puošnus Papuošalų Komplektai Nuotakoms ir Netik Nuotakoms-Kolje Apyrankė ir auskarai, Plaukų Papuošalai, Perlų Vėriniai, Karoliai, Papuošalų Rinkiniai, Rožančiai Vaikų Komunijai krikštynoms,Maldai.
Gaminu Papuošalus Kaune, Parduodu jau pagamintus,Daug Turiu pardavimui jau pagamintu.
Gaminu Papuošalus ir pagal užsakymą. Į kitus miestus siunčiu paštu, isperkamuoju mokesciu, Skubu Registruota siuntinį, kuris pasiekia pirkėja po 2 dienų, Lietuvoje. Siuntimo mokestį apmoka pirkėjas.
Užsisakyti isanksto, bent prieš savaitę, Skambinti nurodytu numeriu.
Papuošalai pagaminti iš kristalų karoliukų, dirbtinių perlu, svarovski karoliukų,perlu svarovski ir akučių,svarovski perliuku, kokybiškų stiklo karoliukų, natūralių akmenukų karoliukų, keramikos karoliukų, juvelyrinių detalių, Auskarai su sidabro detalėm ir uzsegimu, Paauksuoto sidabro uzsegimu.
Kainos įvairios, Ziurint,koks papuosalas, kokio sudėtingumo darbas,iš kokių karoliukų padaryta, kokio brangumo karoliukų ir juvelyrinių detalių. Papuošalai Rankų darbo,Kaunas.
A K C I J A- Artėjančių Kalėdų Proga- NUOLAIDA Papuošalams 20 %
GERA DOVANA KALĖDOMS. Parduodamu Papuošalu- Rasite interneto svetainėje, nurodytu adresu
PAPILDOMA PASLAUGA-
Perveriu Senus,sutrukusius karolius,apyrankės.
Galiu iš senų karoliukų,nusibodusiu apyrankių ir karolių,kaklo papuosalu- pagaminti naujus Papuošalus,pagal jūsų pageidaujama dizaina- Kolje,Vėrinį,apyrankė,auskarus. Dadedant savo juvelyriniu detaliu. Paskambinus telefonu ir Aptarus viską, turimų karoliukų kiekį, kokių Papuošalu Norėtumėte, kokio dydžio,dizaina- Pagaminsiu tikrai gražių ir puošnių papuošalų. Normaliom kainom.
Netik Kauniečiams,galite paskambinti,atsiųsti paštu man, savo turimus karoliukus. Pagaminsiu ir Atsiusiu paštu, Skubu Registruota siuntinį. Iš Anksto Mokėti Nereikia, Susimokėti atsiimant prekę pašte.
Daugiau Papuošalu rasite puslapyje, nurodytu adresu,tinklalapis

Susisiekti +37067675137
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 38618   2024-05-13

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Taisome drabužius
10.00 €

Taisome drabužius

Taisome, persiuvame įvairius drabužius ir gaminius iš kailio ir odos Bendrinti


Veriniu Perverimas, Taisymas

Veriniu Perverimas, Taisymas

Nutrukusiu Veriniu Perverimas, Taisymas Kaune. Gaminu Papuošalus Kaune, pagal užsakymą, Turiu pardavimui jau pagamintu Papuošalu. PAPILDOMA PASLAUGA- Taisau, Perveriu Nutrukusius Vėrinius, iš Betkokiu Veriamu karoliuku- Kolje, Karoliai, Kaklo Papuošalai, Perlų Vėriniai, Apyrankės. Dadedant savo juvelyriniu detalių. Normaliom kainom. Apyrankės Perverimas- nuo 3 eu( vienos eilės, ant gumytes), kelių eilių, truputį Brangiau. Kaklo Verinio- nuo 8 […]


Apatinis trikotažas
9.00 €

Apatinis trikotažas

Moteriškas ir vyriškas apatinis trikotažas internetu, chalatai, miego rūbai, pižamos, naktiniai, kombinezonų siuvimas ir visi kiti trikotažo gaminiai. Bendrinti


Taisome ir siuvame drabužius, sėdamaišius, medžiaginius tentus

Taisome ir siuvame drabužius, sėdamaišius, medžiaginius tentus

Taisome odinius ir kitokius drabužius, keičiame užtrauktukus, persiuvame. Išparduodame sėdmaišių likučius. Išparduodamos reklaminės vasarinės kepuraitės nuo saulės. Yra baltos, juodos, raudonos ir mėlynos. Bendrinti


Šalikai- movos
15.00 €

Šalikai- movos

Naujos , megztos , Tinka dėvėti kelis sezonus . Galiu numegzti ir jums norimos spalvos , Didesnės išmieros tinka vyrams. Siunčiu Bendrinti


Odiniai drabužiai ir kailiniai