Veriniu Perverimas, Taisymas

Veriniu Perverimas, Taisymas

Nutrukusiu Veriniu Perverimas, Taisymas Kaune. Gaminu Papuošalus Kaune, pagal užsakymą, Turiu pardavimui jau pagamintu Papuošalu.
PAPILDOMA PASLAUGA- Taisau,Perveriu Nutrukusius Vėrinius,iš Betkokiu Veriamu karoliuku- Kolje, Karoliai, Kaklo Papuošalai, Perlų Vėriniai, Apyrankės. Dadedant savo juvelyriniu detalių. Normaliom kainom. Apyrankės Perverimas-nuo 3 eu( vienos eilės,ant gumytes),kelių eilių, truputį Brangiau. Kaklo Verinio- nuo 8 eu. Žiūrint,kiek savo juvelyriniu detalių įdėsiu, kokio brangumo, kokio sudėtingumo darbas.
Skambinti nurodytu numeriu
+ Galiu Perdaryti iš Nutrukusiu ar nusibodusiu Vėrinių, Visokių Veriamu karoliuku,apyrankių,karoliu- isardytu- Perdaryti, Pagaminti Naujus Papuošalus,kitokio modelio. Pvz- iš kelių apyrankių, kaklo papuošala ar atvirkščiai. Dadedant savo juvelyriniu detalių,ar karoliuku. Kaina priklauso nuo- Kiek savo juvelyriniu detalių ar karoliuku įdėsiu, kokio brangumo tos detalės, kokio sudėtingumo darbas.
Paskambinus Aptariame jūsų Turimą kiekį karoliuku,kokio papuošalo norėtumėte,kokio dizaino,visas detales,kokia kaina butu. Šita PASLAUGA- Netik Kauniečiams- Susitarus,Galima atsiųsti paštu,turimus karoliukus. Pagaminusi- Siunciu paštu, isperkamuoju mokesčiu, Skubu Registruota siuntinį, kuris pasiekia pirkėja po 2 dienų. Siuntimo mokestį apmoka pirkėjas. Iš Anksto Mokėti Nereikia, Susimokėti atsiimant siuntą Pašte. Beveik kiekvieną moteris- Turi Atsibodusiu ar Sutrukusiu Vėrinių,papuošalų. Kam laikyti juos,nenesiojamus-stalciuje,jei galima juos panaudoti,perdaryti į naujus šiuolaikiškus Papuošalus.
Sudomino- Paskambinkit
Daugiau Papuošalu,mano gamintų, Rasite puslapyje, interneto svetainėje, nurodytu adresu

Susisiekti +37067675137
ID: 41183   2021-09-03

Rekomenduojame

Odiniai drabužiai ir kailiniai

Odiniai drabužiai ir kailiniai

Odiniai drabužiai ir kailiniai siuvimas ,prekyba,taisymas

Apatinis trikotažas
9.00 €

Apatinis trikotažas

Moteriškas ir vyriškas apatinis trikotažas internetu, chalatai, miego rūbai, pižamos, naktiniai, kombinezonų siuvimas ir visi kiti trikotažo gaminiai.

Papuošalų Komplektai,Perlu Vėriniai,Rozanciai, Akcija 20%

Papuošalų Komplektai,Perlu Vėriniai,Rozanciai, Akcija 20%

Puošnus Papuošalų Komplektai Nuotakoms ir Netik Nuotakoms-Kolje Apyrankė ir auskarai, Plaukų Papuošalai, Perlų Vėriniai, Karoliai, Papuošalų Rinkiniai, Rožančiai Vaikų Komunijai krikštynoms,Maldai. Gaminu Papuošalus Kaune, Parduodu jau pagamintus,Daug Turiu pardavimui jau pagamintu. Gaminu Papuošalus ir pagal užsakymą. Į kitus miestus siunčiu paštu, isperkamuoju mokesciu, Skubu Registruota siuntinį, kuris pasiekia pirkėja po 2 dienų, Lietuvoje. Siuntimo mokestį […]

Taisome ir siuvame drabužius, sėdamaišius, apsaugines veido kaukes

Taisome ir siuvame drabužius, sėdamaišius, apsaugines veido kaukes

Taisome kailinius ir kitokius drabužius, keičiame užtrauktukus, persiuvame. Išparduodame sėdmaišių likučius. Išparduodamos vasarinės kepuraitės nuo saulės. Yra baltos, juodos, raudonos ir mėlynos. Išparduodame apsaugines veido kaukes už simbolinę kainą.

Kompiuterizuotas graviravimas Kaune
1.00 €

Kompiuterizuotas graviravimas Kaune

Kompiuterizuotas graviravimas Kaune Graviruoju Auksą, sidabrą, plieną, spalvotus metalus, , plastikus, medį Graviruoju užrašus ir piešinius ant juvelyrinių dirbinių, laikrodžių, žiebtuvėlį. Vestuvinių žiedų graviravimas viduje ir isoreje. Krikšto šaukštelių graviravimas. Spynų graviravimas. Graviruoju papuošalus šunims , katėms su Jūsų telefono numeriu Galima pasirinkti sriftą, srifto dydi. tel +37061803790 Kaunas Maironio g 15 šalia Kauno viešbucio […]

KAILIU IR ODOS SALONAS -SIUVYKLA

KAILIU IR ODOS SALONAS -SIUVYKLA

KAILIU SALONAS EKSO.Siuvame odinius ir kailinius drabuzius, nemadingus kailinius rekonstruojame.Turime savo zaliavas.Esame Kaune Žaliakalnyje Savanoriu pr,241 .Dirbame 11-18