Kokybiškos paslaugos, geri meistrai

Vidaus apdailos darbai

Vidaus apdailos darbai

Montuojam gipskartoni, klojam laminata, klijuojam plyteles, glaistom, dazom, tapetuojam, elektros ir kiti darbai.


Grindų betonavimas

Grindų betonavimas

Betonuojame grindis tiek su savo tiek su užsakovo medžiagomis,galime paruošti pagrindą betonavimui, kruopščiai sudedame polistirolą kitas izoliacines medžiagas. Betonavimui naudojame profesionalią vokiečių gamybos įranga, dirbame visoje Žemaitijoje, išrašome sąskaitas. Nemokamai konsultuojame.


Kapsulės- krosnelės, kaminai

Kapsulės- krosnelės, kaminai

Krosnelė – paprastesnė, pigesnė ir mažiau vietos užimanti interjero detalė Jūsų namų jaukumui. Didelis kokybiškų krosnelių pasirinkimas geromis kainomis. Siūlome patraukliomis kainomis Schiedel modulinius kaminus, Rondo Plus, Absolut, Isokern, su ventiliacijomis ir be. Kaminų sistemos komplektuojamos su visomis kaminui įrengti reikalingomis bei sudedamomis dalimis, kad įrengtas kaminas būtų saugus bei funkcionalus. Konsultuojame, padedame išsirinkti ir […]


Mūro darbai

Mūro darbai

Ilgametė patirtis, kokybiškai atliekant klinkerio mūro darbus. Namai, tvoros, pavėsinės ir t. t. Mūrininkų brigada darbus kokybiškai atlieka Klaipėdos apskrityje. Dirbame su BAUTOP sistemomis.


Tinkavimas, tinkavimo darbai, paslaugos Klaipeda

Tinkavimas, tinkavimo darbai, paslaugos Klaipeda

Tinkavimo darbus atliekame mechanizuotu budu su kalkiniais – cementiniais ir gipsiniais misiniais.Darbus atliekme labai kokybiskai ir atsakingai pagal visus tinkavimo reikalavimus.Ilgamete darbu patirtis. Atliktu darbu,auksciausia kokybe garantuojame! Darbus atliekame Klaipėda,Palanga,Kretinga,Plungė,Telšiai,Mažeikiai,Šilutė,Skuodas,Tauragė, Raseiniai ir kituose miestuose. Del issamesnes informacijos kreipkites telefonu. Tel.860401510


Klinkeris…

Klinkeris…

Sveiki klijuoju klinkerio plyteles,atsakingai uz prieinama kaina… 864118125


Gipso kartono darbai.

Gipso kartono darbai.

Sveiki,atlieku g.k.p. darbus… Sienos,pertvaros,lubos,vamzdziu apdirbimas ir daug kitokiu ivairiu darbu.už prieinama kaina. 864118125


Tinkavimas

Tinkavimas

15 metų patirties tinkavimo darbų srityje turinti tinkuotojų komanda atlieka tinkavimo darbus mechanizuotu būdu, su gipsiniais bei kalkiniais mišiniais. Darbams atlikti gali būti naudojamos tiek savos, tiek užsakovo medžiagos. Tinkavimo darbai atliekami konkurencingomis kainomis, atsižvelgiant į įvairius veiksnius, tokius kaip sienų lygumas/kreivumas, tinkuojamo paviršiaus plotas, tinkavimui naudojamas medžiagas. Tinkavimo darbus atliekame Klaipėdos apskrityje. Susisiekite su […]


Skardinimo darbai
6.00 €

Skardinimo darbai

Atliekame ivairius skardinimo darbus, išlankstome, sumontuojame, patariame. Turime ilgametę patirtį apskardinant stogus, kaminus, parapetus, langų-durų angokraščius, fasadus, pakalimus, montuojant lietaus nubėgimo sistemą. Taip pat lankstome ruošinius tvoroms už priimtina kainą, sumontuojame. Darbus atliekame kokybiškai ir laiku.


Montuoju gipso kartoną, dedu laminatą, klijuoju plyteles, apskardinu blokinių namų balkonų turėklus.

Montuoju gipso kartoną, dedu laminatą, klijuoju plyteles, apskardinu blokinių namų balkonų turėklus.

Esu kruopštus, atsakingas neturintis žalingų įpročių. Kokybiškai montuoju gipso kartoną, dedu laminatą, klijuoju plyteles, apskardinu (jei yra poreikis apšildau) blokinių namų balkonų turėklus.


Apdailos darbai

Apdailos darbai

Atliekame greitai ir kokybiškai vidaus apdailos darbus. Glaistymas, dažymas, tapetavimas, gipso montavimas, plyteliu dejimas ir t.t.. daugiau informacijos telefonu.


Visi apdailos darbai

Visi apdailos darbai

Visi apdailos darbai, vidaus, lauko. Statome židinius, krosnis, duonkepius. Dėl kainos tikrai susitarsim. Išrašom sąskaitas, suteikiam garantija. Objektu apžiūra ir konsultacija nemokamai.