Tinkavimas Klaipėdos r.

1

Tinkavimas

15 metų patirties tinkavimo darbų srityje turinti tinkuotojų komanda atlieka tinkavimo darbus mechanizuotu būdu, su gipsiniais bei kalkiniais mišiniais. Darbams atlikti gali būti naudojamos tiek savos, tiek užsakovo medžiagos.

Tinkavimo darbai atliekami konkurencingomis kainomis, atsižvelgiant į įvairius veiksnius, tokius kaip sienų lygumas/kreivumas, tinkuojamo paviršiaus plotas, tinkavimui naudojamas medžiagas.

Tinkavimo darbus atliekame Klaipėdos apskrityje. Susisiekite su mumis ir mes Jus informuosime, ar atliekame tinkavimo darbus Jūsų apylinkėje.

Susisiekti +37068314672
Adresas: Klaipėdos r. sav.,
ID: 50929   2020-07-22

Rekomenduojame

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Greitai ir kokybiškai tinkuojame rankiniu ir mechanizuotu būdu vidaus ir fasado sienas, kiti apdailos darbai vakarų Lietuvoje,visa informacija tel.860394321.

Pirties įrengimas. Saunos, turkiškos pirties įrengimas.
1000.00 €

Pirties įrengimas. Saunos, turkiškos pirties įrengimas.

PIRTIES ĮRENGIMAS. ĮRENGIU PIRTIS, ŠIUOLAIKIŠKAI, ĮVAIRIOS PASKIRTIES: SAUNA, RUSIŠKA, TURKIŠKA GARINĖ, KOMBINUOTA IR PAN. PASIRŪPINU AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOMIS (sukomplektuoju visą konstrukcinę ir apdailos medieną, reikalingas mežiagas), ĮRANGĄ (krosnelės, garo generatoriai, apšvietimas, ventiliacijos sistema, tvirtinimo, izoliacinės medžiagos ir pan.). SUPROJEKTUOJU PIRTIES IŠPLANAVIMĄ. PARENGIU IŠANKSTINĘ SĄMATĄ. DARBAS KOKYBIŠKAS, ATLIEKAMAS SUTARTU LAIKU. Klaipėda. Tel:861250701 El.paštas: sauna.garine@gmail.com

Grindų betonavimas

Grindų betonavimas

Betonuojame grindis tiek su savo tiek su užsakovo medžiagomis,galime paruošti pagrindą betonavimui, kruopščiai sudedame polistirolą kitas izoliacines medžiagas. Betonavimui naudojame profesionalią vokiečių gamybos įranga, dirbame visoje Žemaitijoje, išrašome sąskaitas. Nemokamai konsultuojame.

Statyba,apdaila

Statyba,apdaila

Plytelių klijavimas,glaistymas,gipso sukimas,nedideli mūro darbai,nedidelių fasadų apšiltinimas ir dekoro tepimas,dažymas,laminato dėjimas,tapetavimas.Kaina sutartinė