Pinti gaminiai iš vytelių Vilniaus m.

100.00 €
9

Pinti gaminiai iš vytelių

Pagal jūsų pageidavimus,pinu iš vytelių įvairius gaminius.
Tai būtų interjerinės vazos, dėžės,krepšiai ir visa kita,
kas gali suteikti jūsų namams gražaus jaukumo.

100.00 €
Susisiekti 867524318
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 24870   2019-02-08
Individualiu menisku antkapiniu paminklu projektavimas ir gamyba
100.00 €

Individualiu menisku antkapiniu paminklu projektavimas ir gamyba

Nuo IDĖJOS iki IGYVENDINIMO ! Betonuojame , gaminame granito , marmuro detales – montuojame savo meistrų komandos pagamintus paminklus visoje Lietuvoje . Projektuoja ir gamina paminklus, antkapius, bareljefus, portretus, dekoratyvines detales iš marmuro, granito ir bronzos. Svetainėje pateikiami suprojektuotų ir pagamintų darbų pavyzdžiai.

10.00 €

Solfedžio ir pianino pamokos

Užsiėmimų metu dainuojame, solfedžiuojame, atliekame įvairius ritmo pratimus, rašome diktantus, mokomės skaityti ir užrašyti muzikinį tekstą. Mokiniai lavinasi intonavimo, audijavimo, vokalizavimo įgūdžius, ugdosi ritminį jautrumą ir improvizacinius, interpretacinius gebėjimus. Pamokų metu suteikiamos reikalingos muzikos rašto ir teorijos žinios. Solfedžio ir muzikos teorijos mokymas – svarbus žingsnis, atveriantis kelią muzikos meno pažinimui ir kūrybai. Užsiėmimai organizuojami […]

Pinti baldai,pinti gaminiai
115.00 €

Pinti baldai,pinti gaminiai

Gaminame įvairius pintus baldus,skrynias,pintines ,namelius gyvūnams,malkines.Viskas gaminta iš lietuviškos žaliavos,kokybiška ir tvirta,daugelis mūsų gaminių turi tautinio paveldo sertifikatus. Gaminame ir individualius užsakymus.

Tautiniai drabužiai
1.00 €

Tautiniai drabužiai

Rankomis austi Lietuvių tautiniai rūbai ir atributika. *Audžiame suvalkietiškus sijonus *visų regionų prijuostes,liemenes,juostas. Produktai • Suvalkietiškų, dzūkiškų, žemaitiškų prijuosčių audimas; • Liemenių medžiagos; • Vyriškos ir moteriškos rinktinės juostos; • Vyriški kaklaraiščiai; • Kiti audiniai.