Stogdengiai-stogdengių paslaugos. Kauno m.

1

Stogdengiai-stogdengių paslaugos.

Kvalifikuoti stogdengiai-staliai atlieka stogų dengimo, renovavimo, griovimo ir statymo darbus, klientams taip pat siūlome karkasinių namų statymo-surinkimo paslaugas. Stogų ir karkasiniu namų statymo paslaugas klientams siūlome nuo 2000m, per šį pakankamai ilgą laikotarpį įsisavinome ne mažai informacijos, tobulinomės užsienio ir Lietuvos gamintojų rengtuose praktiniuose ir teoriniuose seminaruose, esame sertifikuoti, turintis visus LR įstatymų nustatytus darbo leidimus. Garantuojame už savo atliekamų ir suteikiamų paslaugų kiekybę ir kokybę. Kruopštaus darbo rezultatai ir klientų atsiliepimai rodo, kad pasiekėme aukštą profesionalumo lygį architektūriškai sudėtingų stogų bei karkasinių namų statymo srityse.

Atliekamų darbų paslaugas klientams siūlome patraukliomis kainomis, kadangi esame ne statybinė įmonė, bet kolektyvas dirbantis su individualios veiklos pažymomis. Išvengdami papildomų administravimo kaštų (ofisų nuoma ir t.t.) klientams galime pasiūlyti prieinamas kainas. Klientus konsultuojame visais, nuo projekto pradžios iki statybinių medžiagų kokybės ir jų įsigijimo klausimais.

Atliktiems statybiniams darbams suteikiame LR įstatymo tvarka numatytas garantijas, išrašome tai patvirtinančius dokumentus.

Susisiekti +37060060831
Adresas: Kauno m. sav.,
Tinklalapis: www.stater.lt
ID: 19577   2019-05-23
FASADŲ ŠILTINIMAS KLAIPĖDA

FASADŲ ŠILTINIMAS KLAIPĖDA

Šiltiname fasadus, tinkuojame dekoratyviniu tinku, klijuojame klinkerį, kalame pastoges, montuojame lietvamzdžius Klaipėdos apskrityje, visa info. tel.860394321.

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Tinkavimas ir apdaila 860394321

Greitai ir kokybiškai tinkuojame visų rušių tinkais vidaus ir fasado sienas, kiti apdailos darbai vakarų Lietuvoje,visa informacija tel.860394321.

Grindų ir sienų apdaila. Karnizu tvirtinimas, Klaipėda

Grindų ir sienų apdaila. Karnizu tvirtinimas, Klaipėda

Kloju laminuotas grindis. Montuoju lubų ir sienų PVC apdailos plokštės. Karnizų tvirtinimas. Karnizų tvirtinimo kainos: Lubų karnizu montavimas- 3 Euro/m. Sienų karnizų montavimas- 7 Euro/vnt. Galutinė kaina derinama su užsakovu.

Grindų šlifavimas, atnaujinimas, lakavimas

Grindų šlifavimas, atnaujinimas, lakavimas

Visapusiškas medinių grindų ir kitų medinių paviršių atnaujinimas. Mūsų siūlomos paslaugos: 1. Grindų atnaujinimas be šlifavimo Jei grindų paviršius pažeistas nežymiai, naudodami vokišką „Glimtrex Deep Clean“ sistemą specialia mašina išvalome dėmes, pašaliname mikroįbrėžimus ir atnaujiname spalvą. Paviršių padengiame „Titan Hardwax“ apsauginiu sluoksniu. 2. Grindų šlifavimas Norintiems iš pagrindų atnaujinti grindis, pašalinti gilesnius įbrėžimus ir grąžinti […]